13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Schilderij, L. Hamft 1310
Schilderij, L. Hamft

20 EUR

Schilderij, Hamilton 1320
Schilderij, Hamilton

20 EUR

Dirk Harting, zelfportret 1383
Dirk Harting, zelfportret

20 EUR

Houtsnede P.W. N.R.V. 1936 1402
Houtsnede P.W. N.R.V. 1936

20 EUR

Schilderij, P. de Bruin 1408
Schilderij, P. de Bruin

20 EUR

Aquarel J. Lusthusz 1489
Aquarel J. Lusthusz

20 EUR

2 Oude litho's, Jansen en Bogman 1492
2 Oude litho's, Jansen en Bogman

20 EUR

Schilderij, stilleven, zwarte lijst 1493
Schilderij, stilleven, zwarte lijst

20 EUR

Stadsplattegrond 1420
Stadsplattegrond

18 EUR

Kees Meyer 1032
Kees Meyer

15 EUR

Gravure, P. de Mare Fecit Chr. Chalon 1167
Gravure, P. de Mare Fecit Chr. Chalon

15 EUR

Rond schilderij, winter 1282
Rond schilderij, winter

15 EUR

Stoffen kunstwerk 1360
Stoffen kunstwerk

15 EUR

Ets, Pavril 1376
Ets, Pavril

15 EUR

Gravure P.J. Arendzen 1396
Gravure P.J. Arendzen

15 EUR

Litho 1406
Litho

15 EUR

2 Franse gravures 19e eeuw 1037
2 Franse gravures 19e eeuw

10 EUR

Gravure naar Adriaan van Ostade 1040
Gravure naar Adriaan van Ostade

10 EUR

Houtskool tekening, F. Paalman 1096
Houtskool tekening, F. Paalman

10 EUR

Aquarel, Bertlund 1104
Aquarel, Bertlund

10 EUR

Schilderij, jongen 1284
Schilderij, jongen

10 EUR

Reproductie, A. Gusteiger 1432
Reproductie, A. Gusteiger

10 EUR

Reproductie Esscher 1487
Reproductie Esscher

10 EUR