Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Sieraden set saffier 76
Sieraden set saffier

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Diam.hanger 77
Diam.hanger

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hanger schuimgoud 128
Hanger schuimgoud

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Smaragd 134
Smaragd

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Broche saf/parel 202
Broche saf/parel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
25 Hangers 376
25 Hangers

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ketting peridot/parel 30
Ketting peridot/parel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren ketting 44
Zilveren ketting

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Smaragd 135
Smaragd

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Smaragd 204
Smaragd

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Opaal collier 207
Opaal collier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Smaragd collier 304
Smaragd collier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden ring 330
Gouden ring

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
25 Stel oorknoppen 377
25 Stel oorknoppen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zakhorloge 417
Zakhorloge

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
25 Ringen 378
25 Ringen

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2 Spoorweghorloges 55
2 Spoorweghorloges

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Cartier bril 112
Cartier bril

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
16 Zakhorloges 423
16 Zakhorloges

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Australische opalen 284
Australische opalen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Ring GG, dia/rob/saf/smar 12
Ring GG, dia/rob/saf/smar

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden camee 108
Gouden camee

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren armband 19e eeuw 306
Zilveren armband 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
8 Oude sieraden 351
8 Oude sieraden

Resultaat:

80 EUR