Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden horloge, gouden ketting
Resultaat: 1.400 EUR

Gouden sleutel zakhorloge London 1794 in dubbele gouden kast. Maker John Wortner. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse index en brequet wijzers.(kleine barstjes). Hierbij een bijzondere horlogeketting...

Patek horloge
Resultaat: 220 EUR

Kroonzakhorloge GG, gemerkt Patek Nr. 1027, Waarschijnlijk in juni 1961 gerepareerd. Achterkant zeer decoratief bewerkt. ø3.0 cm., ca. 25gr.

Gouden horloge
Resultaat: 250 EUR

Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt: M.Thitschlem, Amsterdam. Binnenkant deksel met inscriptie: Souvenir, 6 maart 1867-1892, met seconden aanduiding.ø 4.5 ca.65gr.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 180 EUR

Kroonzakhorloge GG585/000, gemerkt Chronometer, Elka, binnendeksel met inscriptie: P.Maurits, HF Dass, Rijksbel., 27.9 1912-1952. met seconden aanduiding. ø 4.5, ca.46gr.

2 Spoorweghorloges
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke spoorweghorloges ca. 1900; 1x Railway Regelateur Lever, made in Italië en 1x Roskopf patent, ø5cm.

2 Engelse zakhorloges
Resultaat: 70 EUR

Twee Engelse antieke zakhorloges met snek; 1x zilver, balans defect met snek, gemerkt Waltham Mass en 1x plated met snek en defect uurwerk (verder redelijke staat) beide met seconden aanduiding, een m...

Zilveren Engels herenhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zilveren Engels herenhorloge patent Lever met snek. Haarscheurtje in cijferplaat en seconden aanduiding. ø5cm.

Zilveren Engels herenhorloge
Resultaat: 45 EUR

Antiek zilveren herenhorloge St. Jenkins Ferndale met snek ø5cm. met secondenaanduiding.

Zilveren spoorweghorloge
Resultaat: 40 EUR

Zilveren spoorweghorloge ca. 1900 "Russels Railway Keyless Watch" ø5,5cm.

Zilveren herenzakhorloge
Resultaat: 25 EUR

Zilveren heren zakhorloge John White Fakenham ca. 1900, ø5,5cm met seconden aanduiding. .

2 Duitse herenhorloges
Resultaat: 35 EUR

Twee Duitse double heren polshorloges; 1x Union met datum en seconde en 1x Pontiac Antimagentique.

Gouden 5 Gulden
Resultaat: 170 EUR

Hanger gouden 5 gulden, 1912, met omranding.GG585/000, ø2.5 cm., ca.4.5 gr.

Sieraden set saffier
Resultaat: 110 EUR

Set zilver 925/000 bestaande uit ketting met hanger en oorstekers/hanger. Ketting L.45 cm., hanger 39x34 mm. oorstekers 33x23 mm., bezet met totaal 4.67 crt. saffieren (1x8mm.,2x5mm., 104x1.5 mm.) ca...

Diam.hanger
Resultaat: 110 EUR

Hanger GG 585/000 bezet met get.diamanten ca.0.5 crt., 2.5 gr.

Kavel
Resultaat: 25 EUR

Kavel bestaande uit 2 stel oorstekers zilver 925/000 bezet met parels, en een ring ø 54/545, ca.14.8 gr.

3-Rij parel/gran. armband
Startprijs 275 EUR

3 Rijige armband van parel met granaat met een GG 585/000 slot bezet met een granaat. L. 19 cm.,

Ring, granaten
Startprijs 190 EUR

Ring RG 585/000 bezet met granaten. ø 61, ca.4.85 gr.

Ring, granaat
Startprijs 150 EUR

Ring GG 585/000 bezet met granaat ø 57, ca. 3.90 gr.

3-Rij gran. collier
Startprijs 350 EUR

3 Rijig granaat collier met een 19e eeuws slot RG, L. 42 cm.

Broche granaat
Startprijs 150 EUR

Broche GG 333/000 bezet met ronde gefac. donkere Boheemse granaten. ø 36mm., ca.11.5 gr.

3-Rij gran. collier
Startprijs 350 EUR

3 Rijig collier van granaat met een GG 585/000 slot., L.45 cm.

4-Rij gran. armband
Startprijs 225 EUR

Armband van 4 rijen granaat met een RG 585/000 slot bezet met granaat. L. 20 cm.,

3-Rij gran. armband
Startprijs 250 EUR

3 Rijige armband van granaat met een 14 krt. GG slot . L. 20 cm.

Koraal collier
Startprijs 190 EUR

Collier van rose staafkoraal, 10-80 mm., L.70 cm., karabijnsluiting zilver 925/000 verguld.