Antiek Hollands zilveren dubbele mergboor 835/000 grootkeur, jaarletter F: 1840, MT: onleesbaar ca. 45gr. L.: 20,5cm. Cond.: U
Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...
Wandelstok van hardhout met zilveren Jugendstil greep L.: 82cm.
Zilveren Art Nouveau 3-lichts kandelaars 925/000 29x11cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren mergboor 825/000, jaarletter B: 1836, MT: Joh. Curvers Rotterdam ca. 64gr. L.: 21cm. Cond.: U
Drie Hollands zilveren belegvorkjes, zware kwaliteit en van 1e gehalte 925/000, jaarletter G: 1991, MT: Kon. v. Kempen en Begeer. ca. 79gr. (samen), L.: 14cm. Cond.: U
4 Delen zilver; 1x taartschep en natfruitschep met zilveren heft, 1x zilveren theelepeltje en 1x rijghaak met zilveren heft Cond.: G
Antieke kristallen boterstolp met onderschotel voorzien van zilveren knop, MT: Cornelus Johannes Middendorp Rotterdam ca. 1890. Chips van onderschotel, conditie verder goed
Twaalf Hollands zilveren theelepels met fruitmotief op steel (o.a; ananas, pompoen, druiven etc.) 835/000 ca. 145gr. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U
Diverse delen Keltum plated bestek met parelrand; 6 lepels, 6 vorken, 6 messen, 1 soeplepel, 6 vismesjes, 6 visvorkjes, 2 botermesjes, 2 vorkjes en 1 juslepel Cond.: G
Kristallen bonbonschaal met olijfmotief en Hollands zilveren hengsel met parelrand. MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1890. 835/000 ø17,5cm. Cond.: G (kleine chips)
Ovaal Hollands zilveren dienblad met parelrand, grootkeur 925/000, jaarletter J, minervakopje A: Amsterdam (is waarborgkantoor) ca. 582gr. 33x25cm. Cond.: U
Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U
Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U
Drie zilveren suikerklontjestangen 835/000 waarvan 2x Hollands. Gewicht samen ca. 66gr. Lengtes 7,5/11,5/12,5cm. Cond.: U
Filigrain zilveren armband met camee en metalen broche.
Twaalf antieke Hollands zilveren advocaatlepeltjes met getorste steel en parelrandje in origineel etui ca. 1850, MT: Johannes Schijfsma & Zn. Sneek. Totaal gewicht lepels ca. 62gr. L.: 8,5cm. Cond.: U
Twee schildpad deksels, voorzien van Hollands zilveren monturen 14x8cm. Cond.: U
3 Delen zilver; 1x Hollands zilveren cakeprikker 835/000, jaarletter C: 1937, MT: A.L.B. Meijer Schoonhoven ca. 45gr. 1x Hollands zilveren suikerschep en 1x Hollands zilveren theeschep. Gewicht samen ...
Kristallen glas (7,5cm.) en roomkan (13cm.) op zilveren voet Cond.: G
Zilveren hanger met gemonteerde helm waarop gekroonde 2-koppige adelaar. Zilverteken onleesbaar. H.4cm., 12 gr., Cond.:U
Antieke Hollandse bijbel met psalmenboek. Zilveren slot 835/000 begin 1800, MT: Arend Wegterholt Deventer Cond.: R
Mooie grote ajourgezaagde zilveren hengselmand op ovale voet, afgebiesd met parelrand 925/000 ca. 767gr. 32x20x14cm. Cond.: U (Totale hoogte met hangsel 32cm.)