Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Zilv. lepeltjes
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U

Krist. suikercoupe, zilv. voet + tang
Startprijs 80 EUR

Kristallen suikercoupe op zilveren voet met zilveren klontjestang, MT: AK1 Andries Kooiman Schoonhoven begin 1900. 10xø12,5cm. (tang=ca. 19gr.) Cond.: U

Zilveren hapjestang
Startprijs 40 EUR

Bewerkte zilveren petit-four tang 800/000 ca. 46gr. L.: 16cm. Cond.: U

Bijbel, zilv. slot
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1874 met mooi zilveren slot, Groot keur MT: JB 835/000 Cond.: G

Schaartje in foedraal
Startprijs 120 EUR

Zilveren schaartje in foudraal, bewerkt met ornamenten en putti-kopjes in de armen 925/000 ca. 87gr. L.: 12cm. Cond.: U

Wandelstok, zilver
Resultaat: 30 EUR

Wandelstok met verzilverde handgreep L.: 92cm. Cond.: G

Hollands zilv. visschep
Startprijs 450 EUR

Grote zilveren visschep, model van de steel Hollands glad, bak is voorzien van uitgezaagd bloemmotief en gegraveerde vis. MT: vermoedelijk Bernardus Gillis, Den Bosch ca. 147gr. L.: 36cm. Cond.: U

2 Lepelvaasje + zilv. lepels
Resultaat: 30 EUR

Twee kristallen lepelvaasjes met Hollands zilveren rand 800/000 en 8 diverse zilveren lepeltjes 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 76gr. Cond.: U

Gebloemd tasje, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR

Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G

Zilveren tasbeugeltje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren beursbeugeltje met filigrain motieven ca. 15gr. 7,5cm. Cond.: U

Wandelstok, ramskop
Resultaat: 700 EUR

Unieke zilveren wandelstok met getorste florale motieven over de gehele lengte. Mooi uitgesneden ramskop als greep. 925/000 ca. 565gr. L.: 88cm. Cond.: U

Gouden vingerhoed
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollands gouden vingerhoed ca. 5gr. Cond.: U

Schaar
Startprijs 120 EUR

Antieke zilveren Franse schaar 925/000, MT: JKLM ca. 74gr. L.: 15cm. Cond.: U

Dienblaadje op 3 pootjes
Startprijs 675 EUR

Bijzonder mooi zilveren tablet op 3 pootjes met gecontourneerde rand 925/000, jaarletter I: 1908 Birmingham ca. 670gr. ø25cm. Cond.: U

Tas met zilv. beugel
Startprijs 240 EUR

Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U

Plated bestek 6-persoons
Resultaat: 45 EUR

Zes persoons plated Keltum bestek bestaande uit; 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 6 kleinere vorken en 6 grotere vorken in cassette 27x23x61cm. Cond.:G

12 WMF vorkjes
Resultaat: 30 EUR

Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G

Kaasschaaf, zilv. heft
Resultaat: 25 EUR

Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G

Hollands zilveren hengsel
Startprijs 65 EUR

Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U 14.5cm.

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twaalf zilveren theelepels bestaande uit 6 modellen 835/000, diverse meestertekens. Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.: U

Krist. sigarenbeker, zilv. voet
Startprijs 120 EUR

Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U

Stofblik
Startprijs 190 EUR

Mooi Hollands zilveren tafelblik, zwaar bewerkt met Oud Hollandse voorstelling 835/000, waarborgkantoor Amsterdam, jaarletter J: 1944, ca. 167gr. 17,5x18,5cm. (incl. handgreep) Cond.: U

Zilveren sjaal-broche
Resultaat: 55 EUR

Zilveren sjaalbroche Jugendstil ca. 22gr. 7,5x4cm. Cond.: U

Zilveren draaiorgel
Resultaat: 95 EUR

Hollands zilveren miniatuur van een draaiorgel, MT: onduidelijk ca. 74gr. 7x5cm. Cond.: U