Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kruiwagen
Startprijs 70 EUR

Zilveren miniatuur van een handkar 20e eeuw 925/000 ca. 40gr. L.: 9cm. Cond.: U

3 Zilveren munten
Resultaat: 100 EUR

Drie zilveren penningen met vogelvoorstellingen; 1x Mockingbird, 1x Belted Kingfisher en 1x California Quaele 1973, totaal zilvergewicht ca. 198gr. ø5cm. Cond.: U

Zilveren bord, Franklin Mint
Resultaat: 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 180gr. ø20cm. Cond.: U

Zilveren bord, Franklin Mint
Resultaat: 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 180gr. ø20cm. Cond.: U

Zilveren bord, Franklin Mint
Startprijs 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 176gr. ø20cm. Cond.: U

Zilveren bord, Franklin Mint
Startprijs 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 155gr. ø20cm. Cond.: U

Zilveren bord
Startprijs 120 EUR

Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 182gr. ø20cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

Kavel zilver, bestaand uit Sterling zilveren zoutstrooier met glazen binnenwerk., Hollands zilveren gesp en Hollands zilveren kruis aan Hollands zilveren ketting Cond.: U

3-Delig zilv. servies
Resultaat: 380 EUR

Driedelig Hollands zilveren 835/000 theeservies met houten handgrepen en dekselknoppen.Jaarletter P: 1950, MT.:van Kempen. Totaal gewicht 834 gr. Cond.:U

Zilveren boekje, rozenkrans
Resultaat: 50 EUR

Zilveren boekje waarin zilveren rozenkrans. Boekje is aan de buitenzijde deels geëmailleerd ca. 28gr. totaal (Boekje 3,5x2,5x1cm.) Cond.: U

Zilveren portemonnee
Resultaat: 40 EUR

Zilveren beursbeugeltje met petit-point, jaarletter A: 1910, MT: H. Copier Schoonhoven. Beugelbreedte 7cm. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren taartschep, vermoedelijk Frankrijk, met bewerkte steel en gegraveerde bak 835/000 ca. 60gr. L.: 25cm. Cond.: U

Theezeefje + Suikertang
Resultaat: 25 EUR

Theezeef 835/000 fa. Hooijkaas + suikerklontjestang 835/000. Totaalgewicht ca. 50gr. Cond.: U

Zilv. zoutstelletje
Resultaat: 135 EUR

Stel sterling zilveren Italiaanse tafelstrooiers, zoutstrooier en pepermolen 925/000 gemaakt door Tiffany&Co, 5,5xø4cm. Cond.: G

Zilveren fruitschep
Resultaat: 90 EUR

Mooi Hollands zilveren antieke natfruitschep met Amsterdams wapen, jaarletter G: 1908, Hollands grootkeur 835/000 ca. 46gr. 12xø6cm. Cond.: U

Zilveren taartschep
Resultaat: 100 EUR

Grote zilveren Franse taartschep met vergulde bak met acanthusmotieven op de steel L.: 30cm. Cond.: U

4 Delen filigrain
Resultaat: 70 EUR

Vier delen antiek filigrain ca. 1900; 1x kathedraal met deurtjes (voor ikoon, licht beschadigd) 17xcm., 1x fotolijst 10,7x13cm., 1x blaker (beschadigd) 4,5x10x8cm. en 1x koets met paarden en figuren (...

Kristallen coupe, zilv. voet
Resultaat: 100 EUR

Kristallen coupe, fraai geslepen met olijfmotief op Hollands zilveren voet 835/000, groot keur. MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten eind 19e eeuw. Zilveren voet met tekst Cond.: U

6 Plated messenleggers
Resultaat: 15 EUR

Zes aparte Art Deco plated messenleggers ca. 1930 9x4x2,5cm. Cond.: G

Zilveren horlogeketting
Startprijs 80 EUR

Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm., ongekeurd.

Zilveren horlogekast
Resultaat: 35 EUR

Horloge kast ca. 29.40 gr.

5 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf zilveren lepeltjes waaronder 2 longdrinklepels 835/000 ca. 68gr. Cond.: U

Zilveren vorkje + roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren zuurvorkje met getorste steel en Engels zilveren roomlepel. Samen ca. 46gr. Cond.: U

4 Delen plated
Resultaat: 10 EUR

Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G