Driedelig Hollands zilveren 835/000 theeservies met houten handgrepen en dekselknoppen.Jaarletter P: 1950, MT.:van Kempen. Totaal gewicht 834 gr. Cond.:U
Mooi Hollands zilveren antieke natfruitschep met Amsterdams wapen, jaarletter G: 1908, Hollands grootkeur 835/000 ca. 46gr. 12xø6cm. Cond.: U
Grote zilveren Franse taartschep met vergulde bak met acanthusmotieven op de steel L.: 30cm. Cond.: U
Kristallen coupe, fraai geslepen met olijfmotief op Hollands zilveren voet 835/000, groot keur. MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten eind 19e eeuw. Zilveren voet met tekst Cond.: U
Zes aparte Art Deco plated messenleggers ca. 1930 9x4x2,5cm. Cond.: G
Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm., ongekeurd.
Vijf zilveren lepeltjes waaronder 2 longdrinklepels 835/000 ca. 68gr. Cond.: U