Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Plated ijscoupes
Startprijs 10 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

Ronde schaal, zilv. overlay
Startprijs 20 EUR

Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G

5 Persoons plated visbestek
Resultaat: 15 EUR

Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G

Zilveren papegaaibeugel
Resultaat: 175 EUR

Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U

Zilveren portemonnee
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren kralen-tasbeugeltje 2e gehalte MT: onleesbaar, jaarletter H: 1842 10cm. Cond.: G

2 WMF schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G

4 Delen plated
Resultaat: 25 EUR

Vier delen (bewekt) plated 20e eeuw; 1x blaker, 1x bonbonschaal en 2x zout&peper 6-12cm. Cond.: G

BIjbeltje, zilveren slot
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollans bijbeltje met zilveren slot uit 1882 835/000 MT: N.99 Cond.: behoeft restauratie

Antiek zilv. broche
Resultaat: 5 EUR

Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.

2 Boekjes, zilver
Startprijs 25 EUR

Twee lederen adressenboekjes met zilveren applicatie 925/000 12,7x17cm. en 8,5x13,5cm. Cond.: G

Zilveren suikerlepel
Startprijs 50 EUR

Hollands zilveren theeschepje met molen en bewerkte bak, MT: A. Landmeter Schoonhoven 835/000 ca. 15gr. L.: 11cm. Cond.: U

Zilveren schaal
Resultaat: 150 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U

Vork + Lepel
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren cakeprikker uit 1934 835/000 MT: Gebr. Huisman Schoonhoven, jaarletter Z: 1934 en Hollands zilveren jamlepel, samen ca. 41gr. Cond.: U

Plated tasje "German Silver"
Resultaat: 10 EUR

Antiek plated beugeltasje gegraveerd met ketting in zeer goede staat. "German Silver Soldered Link" 11x15cm. Cond.: G

3 Plated schalen
Startprijs 15 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

Zilveren sigarendoos
Resultaat: 120 EUR

Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U

Zilveren vesta
Resultaat: 20 EUR

Antiek Hollands zilveren vesta rondom voorzien van handgravures. Bodem behoeft restauratie 5x2,5x1cm. ca. 16gr. Cond.: R

BIjbeltje, zilveren slot
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollandse bijbel met zilveren slot uit 1875 MT: N.99 835/000 Cond.: G

3 Zilveren lepels
Startprijs 75 EUR

Drie zilveren lepels; 1x Hollands zilveren kleutereetlepeltje, 1x Hollands zilveren suikerschep met molen en 1x Hollands zilveren theeduim MT: Johannes Hendrikus Schijfsma Sneek, jaarletter V: 1905. G...

Zilveren molen
Startprijs 140 EUR

Zilveren miniatuur van een molen, Hollands zilver groot keur, jaarletter N: 1923 835/000 ca. 39gr. H.: 11cm. Cond.: U

Zilv. suikerklontjes-tang
Startprijs 20 EUR

Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

6 Lepels & Vorken Christofle
Startprijs 60 EUR

Zes silver plated Christofle tafelcouverts Cond.: U

BIjbeltje, zilveren slot
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands bijbeltje met zilveren slot 835/000, gekeurd met een zwaardje MT: CH5 Jan Hemmes Smilde/Assen ca. 1875. Cond.: Behoeft restauratie

4 Zilveren vorken
Resultaat: 60 EUR

Vier Hollands zilveren dessertvorken, model Haags lofje, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten. 835/000 ca. 141gr. Cond.: G