Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, olympier
Startprijs 75 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1940 voorstellend een mannelijke Olympier op marmeren sokkel. Patina iets beschadigd 33x26x15cm. Cond.: R

Beeld, voetballer
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur ca. 1930 op bruin marmeren sokkel, voorstellend een voetballer met bal, ongesigneerd 19x12x9cm. Cond.: G

Kalkoen op sokkel
Startprijs 120 EUR

Bronzen kalkoen op onyx sokkel, gesigneerd Cesaro 20e eeuw met gietstempel. Chip van onyx 25x13x14cm. Cond.: G

Bronzen bukkende vrouw
Resultaat: 130 EUR

Moderne bronzen figuur voorstellend een bukkende naakte dame op marmeren voet 21e eeuw 20x12x10cm. Cond.: G

Houten Christus hoofd
Resultaat: 250 EUR

Groot houten Christus hoofd, gesigneerd E. Patris (1909 - 1981 België), op mahoniehouten sokkel, mooie patina 48x21x18cm. Cond.: G

Bronzen lopende man
Resultaat: 145 EUR

Moderne bronzen figuur voorstellende een wandelende man met zwart marmeren voet 21e eeuw, naar Giacomelli 38x27x12cm. Cond.: G

Bronzen vogels op tak
Startprijs 35 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend twee vogels zittend op een tak 29x18x7cm. Cond.: G

Beeld, vrouw met schelpen
Startprijs 70 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1890 "Echo des Mers par Guillemin". Vrouwenfiguur met schelpen in de handen (1 schelp zit los) 53cm. Cond.: G

Beeld, visser
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1890, voorstellend een visser met net en anker 25x21x10cm. Cond.: G

Beeldje met hoorn
Resultaat: 70 EUR

Oude hoorn des Overvloeds met bronzen voet voorstellend een man met duif 20e eeuw 38x25x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld, staande boedha
Resultaat: 80 EUR

Oude Oosterse bronzen boedha 20e eeuw 40cm. Cond.: G

Bronzen beeldje, stier
Resultaat: 60 EUR

Bronzen stier ca. 1900 staand op bronzen voet (ongesigneerd) in zeer goede staat met mooie patina 7x13x5cm. Cond.: G

Bronzen klok
Resultaat: 135 EUR

Bronzen figuur voorstellende een wegdruipende klok op dode boom (Dali stijl) geheel staand op marmeren voet 21e eeuw 37x25x18cm. Cond.: G

Beeld, man op pilaar
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900 zittend op onyx sokkel, voorstellend een matroos met fles en drinkglas. Onyx voet is gelijmd 24,5cm. Cond.: G

Beeld, vrouw met kind
Startprijs 75 EUR

Groot oud compositie metalen figuur 20e eeuw voorstellend een vrouw met duif en klein meisje 57cm. Cond.: G

Beeld, muziekmakend kind
Startprijs 75 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 op houten sokkel, voorstellend een jongen met bekkens 24x16x9cm. Cond.: G

Bronzen knielende vrouw
Resultaat: 220 EUR

Moderne bronzen naakte vrouw 21e eeuw 10x24,5x9cm. Cond.: G

Bronzen staande olifant
Startprijs 85 EUR

Staande bronzen olifant op marmeren voet 21e eeuw 22x22x13cm. Cond.: G

Bronzen Madonna
Startprijs 250 EUR

Bronzen Madonna, waarschijnlijk 18e-19e eeuw met mooie patina 34,5x12x7cm. Cond.: G

Bronzen dame met tamboeret
Startprijs 900 EUR

Bronzen beeld voorstellend en vrouw met tamboerijn, gesigneerd Marioton (Claudius Marioton 1844 - 1919 Frankrijk) in zeer goede staat 44cm. Cond.: G

Bronzen golfende man
Startprijs 90 EUR

Moderne bronzen golfende man op marmeren voet 21e eeuw 29x18x10,5cm. Cond.: G

Beeld, keeper
Resultaat: 70 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1940 op marmeren sokkel, voorstellend een keeper met bal. Brons patina 25x5x13x10cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 1.500 EUR

Twee grote bronzen Empire stijl vuurvergulde 7-lichts kaarskandelaars 20e eeuw. 1x in de vorm van een jongen en 1x in de vorm van een meisje. Geheel staand op grijs marmeren voet, mooie kwaliteit 71x3...

Bronzen moderne buste
Resultaat: 100 EUR

Moderne bronzen buste met zwart marmeren voet 21e eeuw (met karakteristieke kop), naar Giacomelli 35x24x12cm. Cond.: G