Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen zittende vrouw
Resultaat: 150 EUR

Naakte bronzen dame op marmeren voet, gesigneerd M. Mirva 21e eeuw 26x24x13cm. Cond.: G

Bronzen schaal
Resultaat: 110 EUR

Oude bronzen schaal met figuur, gemerkt Ayte Bronce Ildfast (Deens?) ca. 1930. Mooie patina en goede originele staat 10x32,5cm. Cond.: G

Bronzen borstbeeld
Startprijs 125 EUR

Bronzen borstbeeld ca. 1900, gesigneerd Donatello, in zeer goede originele staat 15x14x8cm. Cond.: G

Bronzen varken
Startprijs 95 EUR

Groot bronzen varken op ovaal marmeren voet 21e eeuw 22x44x15cm. Cond.: G

Meisje op sokkel
Resultaat: 110 EUR

Bronzen meisje op zwart marmeren sokkel, gemerkt D.H. Chiparus (naar) met gietstempel 21e eeuw 35xø10cm. Cond.: G

Bronzen haan
Resultaat: 325 EUR

Bronzen haan ca. 1900, gesigneerd Mene, in zeer goede originele staat 15x6x10cm. Cond.: G

Bronzen naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur van een naakte vrouw op marmeren voet, gesigneerd Aristide Mariol 21e eeuw 32cm. Cond.: G

Vishnu haan
Resultaat: 50 EUR

Indonesisch houten figuur 20e eeuw, zogenaamde Vishnu 32cm. Cond.: G

2 Bronzen boedha's
Startprijs 40 EUR

Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G

Wandlampje, man met pijp
Resultaat: 100 EUR

Metalen wandlamp, voorstellende een visser met vissersmuts en pijp ca. 1920. Lamp moet in de pijp. Licht gaat aan door knopje op de kin, ogen zijn van glas 22,5x17x11cm. In goede originele staat.

Bronzen dikke vogel
Startprijs 125 EUR

Grote dikke bronzen duif met marmeren voet, ongesigneerd 21e eeuw (naar voorbeeld van Botero) 25x20x26cm. Cond.: G

Balinese dame
Resultaat: 50 EUR

Indonesisch Djatihouten figuur van een vrouw in Indonesische dracht met pot in de hand 20e eeuw 56cm. Cond.: G

Bronzen varken
Startprijs 120 EUR

Modern bronzen varken op marmeren sokkel 21e eeuw 17x28x15cm. Cond.: G

Heilig figuur ca. 1800
Resultaat: 40 EUR

Heilige Maria 18e eeuw, houten sculptuur met originele patina. Stukje af bij de voet, verder in goede originele staat 20cm. Cond.: G

Bronzen boekensteunen, uil
Startprijs 220 EUR

Twee grote bronzen boekensteunen met marneren voet en rugzijde, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 35x17x11cm. Cond.: G

Houten beeld, Iwa Ianwiri
Startprijs 250 EUR

Balinees houten figuur ca. 1950 van een halfnaakte vrouw. gemerkt TWAJANWIRI MAS Bali in goede staat 60x11x13,5cm. Cond.: G

Verzilverde zwijnenkop
Resultaat: 240 EUR

Zware bronzen plated wildzwijn kop, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw en gebruikt voor decoratie van chique buffetten. Bovenin diverse openingen om bloemen of andere decoratie in te steken. In zeer goede...

Corpus Christie
Resultaat: 80 EUR

Vroeg houtgestoken Corpus Christie 17e-18e eeuw, vermoedelijk Zuidelijke landen. Zonder armen 34cm.

Bronzen katachtige
Startprijs 220 EUR

Groot bronzen figuur van een katachtige met marmeren voet 21e eeuw, ongesigneerd 45x32x21cm. Cond.: G

Houten Madonna
Startprijs 60 EUR

Lindenhouten Madonna met kind 20e eeuw, geheel staand op console 67cm. Cond.: G

Houten beeld
Startprijs 80 EUR

Groot Chinees houten beeld, voorstellende Confusuis?. Waarschijnlijk gefungeerd als lampenvoet 20e eeuw H.: 57cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 130 EUR

Houten aartsengel ca. 1800 met originele beschildering in zeer goede staat 27x13x8cm. Cond.: G

Stel houten beelden
Startprijs 250 EUR

Twee zware Afrikaanse houten beelden 20e eeuw (ebbenhout?), 38-41cm. Cond.: G

2 Uitgesneden beeldjes
Startprijs 20 EUR

Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G