Naakte bronzen dame op marmeren voet, gesigneerd M. Mirva 21e eeuw 26x24x13cm. Cond.: G
Oude bronzen schaal met figuur, gemerkt Ayte Bronce Ildfast (Deens?) ca. 1930. Mooie patina en goede originele staat 10x32,5cm. Cond.: G
Groot bronzen varken op ovaal marmeren voet 21e eeuw 22x44x15cm. Cond.: G
Bronzen meisje op zwart marmeren sokkel, gemerkt D.H. Chiparus (naar) met gietstempel 21e eeuw 35xø10cm. Cond.: G
Bronzen haan ca. 1900, gesigneerd Mene, in zeer goede originele staat 15x6x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een naakte vrouw op marmeren voet, gesigneerd Aristide Mariol 21e eeuw 32cm. Cond.: G
Grote dikke bronzen duif met marmeren voet, ongesigneerd 21e eeuw (naar voorbeeld van Botero) 25x20x26cm. Cond.: G
Twee grote bronzen boekensteunen met marneren voet en rugzijde, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 35x17x11cm. Cond.: G
Vroeg houtgestoken Corpus Christie 17e-18e eeuw, vermoedelijk Zuidelijke landen. Zonder armen 34cm.
Groot bronzen figuur van een katachtige met marmeren voet 21e eeuw, ongesigneerd 45x32x21cm. Cond.: G