Grote bronzen olifant zittend op rond marmeren voet 21e eeuw 44xø28cm. Cond.: G
Bronzen stier op marmeren sokkel, genummerd met gietstempel 20e eeuw 21x23x9cm. Cond.: G
Zwaar gietijzeren Chinees beeld met bronzen patina ca. 1900, 44cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil schaal staande op vier pootjes ca. 1900 met waterlelie, kikker en bloem. Tweedimensionaal opgewerkt met mooie patina in goede originele staat 5x27x23cm. Cond.: G
Grote bronzen valk met marmeren voet, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 37x17x12cm. Cond.: G
Groot marmeren Art Deco stuk met compositie metalen vrouwenfiguur en vogel (koud beschilderd). Lichte beschadigingen op sommige hoeken, verder in goede staat 41x78x14cm. Cond.: G
Bronzen dansende vrouw, Jugendstil stijl met grijs marmeren voet 21e eeuw 49cm. Cond.: G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G
Twee bronzen beren met boek 2e helft 20e eeuw, vermoedelijk boekensteunen 12x11x9cm. Cond.: G
Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G
Bronzen paard met zadel op zwart marmeren voet, gesigneerd Milo met gietstempel 21e eeuw 26x24x13cm.
Twee grote Chinese bronzen siervazen met bloemen- en vogeldecor ca. 1900 in zeer goede originele staat en mooie patina 38x18xø12cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G
Moderne bronzen naakte vrouw zittend op marmeren sokkel 21e eeuw 21x30x18cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Chinees bronzen beeld, origineel koud beschilderd, gesigneerd "Pello"? 22x8x17cm. Cond.: G
Grote bronzen Gier/Condor in Art Deco vormgeving, gesigneerd B. van Straeten 21e eeuw met zwart marmeren voet 54x40x26cm. Cond.: G
Antieke Oosterse bronzen boedha met restvergulding 10x7x3cm. Cond.: G
Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G