5 Rijen Gittensnoer, met groot zilveren streekslot, bewerkt met gitten. ø kraal 8 mm, lengte snoer ca 38 cm.
Twee antieke Hollands zilveren 835/000 theescheppen met massieve afbeeldingen als steel en wapengravure op achterzijde van de bak. Midden 19e eeuw. MT.:Paulus Arnoldus van den Beek,Den Haag, voorzien ...
Sauciere zilver 826/000, Denemarken 1936, Jens Sigsaard, MT.:Carl M.Cohr, Fredericia, staand op 3 pootjes met bladmotief . L.ca.17cm., ca.190 gr.
Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U
Zwaar silver plated ovaalvormig presenteerblad. 36x23 cm., Cond.:U
3 Zilveren 2 delige sets: drie Korintische zuilen op ronde voet en drie Romeinse soldaten met schild en zwaard op ronde voet. H.zuil 7 cm., H.soldaat 6 cm., samen ca.157 gr. Cond.:U
Ring WG/GG 750/000, met een briljant van 0.80crt SI fancyyellow, en 2 mooie trapezium geslepen saffieren in een zeer goede kleur, ø 55, 6,2gr.
Ring GG 585/000, met in het midden een donker blauwe, ovaal cabouchon geslepen saffier, ca 7,8x9,8 mm. Om de saffier zit een brede gouden rand waarnaast 2 witgouden bewerkte stukjes zitten met daarin ...
Oorstekers GG 585/000, in de vorm van een waaier met geruwde binnenzijde, Finse stijl. De oorsteker is bezet met een markies geslepen saffier ca. 2,6x5,4mm en een briljant geslepen diamant ca. 0.015cr...
Ring GG 585/000, ca 7 mm breed met grote ovale gefac. saffier, 5x7mm, met aan weerszijden een briljant geslepen diamant van 0.06 crt SI/P. ø 53, ca. 5,6 gr.
Parelcollier om en om met 54 GG 14krt bolletjes bevestigd aan een GG 14 krt sluiting met 2 parels. In het midden hangt een GG 14krt briljant hanger met 1 grote en 6 kleine briljanten gezet in een blo...
Dameshorloge Omega GG 585/000, met GG 585/000 gevlochtenband,mechanisch. De band is wat geknikt en beschadigd. 15,6 gr. goud
Broche GG 585/000, staaf met gourmetschakels. Lengte 3,8 cm., 2,1 gr.
Broche GG, 585/000. Langwerpig, organische model, gematteerd met aan de bovenzijde een grillige, vlakke, witte zoetwaterparel, 6,5x8,5mm. De broche is voorzien van een veiligheidssluiting. Lengte ca. ...
Ring GG/WG 585/000, met 1 ovaal en 2 rond gefac. blauw saffieren en diamanten met oudslijpsel totaal 0,20 SI-P1/ GW. ø 58, 3,8gr.
Ring GG 750/000, strak model, met in het midden een rij baquetten en aan weerszijden een rij met Briljanten, totaal 0,78 crt. SI/W. ø 55, 6,7 gr.
Ring GG 750/000, bolmodel, pave gezet met briljanten, totaal 1,23 crt, SI/W. ø 55, 6,9 gr. WP € 3290,-, zeer hoogwaardige kwaliteit van vervaardiging.
2 Hollands zilveren vleesvorken met getordeerde steel en bolletje met parelrand. Voorzien van klein zilverkeur. Lengte 18,5 cm.,ca. 51 gr. Cond.: U.
Voor de liefhebber: Zilveren 800/000 rijkelijk bewerkte koffiekan met bewerkte houten handgreep op ronde voet. buik ø15cm., H.22cm., Totale breedt incl. tuit en handgreep 29 cm., ca. 1000 gr., Cond.:U
Hollands zilveren 835/000 strooilepel, MT en Jaarletter onleesbaar. L 11 cm., ca.16gr., Cond.:U