Slavenband GG 585/000, met scharnier, Finse stijl, met breedgedeelte, bewerkt aan de bovenzijde. In het midden zit een briljant geslepen diamant van 0.05 crt. SI/W. ø 49x55mm, ca. 23 gr.
Choker GG 585/000. Het breedverlopend middenstuk is bewerkt geruwd goud met een briljant geslepen diamant van 0.05 SI/W, Finse stijl. Aan het brede middenstuk zit een vierkant geschakeld fijn collier,...
Malachiet collier, met een bewerkte ovale GG 585/000 sluiting. Het collier bestaat uit 28 malachieten van ø 11 mm en daartussen GG 585/000 gefac. bolletjes, 29 stuks
Gouden broche, staaf model, met in het midden een ovaal cabouchon geslepen saffier en aan weerskanten een diamant met oudslijpsel
Zilveren Tcharka uit Rusland, gehalte 88 solothnik (=916/000) transparant geëmailleerd en vergulde binnenzijde. 4xø4cm. Cond.: U
12 Antieke Hollands zilveren 835/000 oestervorkjes met parelrand en getorste steel. ca. 1885. MT: Adrianus Kuylenburg, Schoonhoven. Lengte 12 cm. ca 162 gr. Cond.: U.
Twee grote Australische opaliserende opalen in vloeistof. Afkomstig uit de Cooper Paddy mijn.
Hollands zilveren 835/000 mokkakannetje met houten handgreep en knop op scharnierende deksel. Jaarletter Z 1934. MT: A.Willemse, Amsterdam..ø buik 7 cm. Hoogte 16 cm. Totaal gewicht ca. 278 gr. Cond.:...
Antiek Hollands zilveren 835/000 trekpotje op zilveren comfoor. Trekpotje: tapstoelopend met parelrand bewerking, eind 1800. MT.:Frans Ernst Held Amsterdam. ø 9.5 cm., H.13 cm., Cond.:UComfoor:zilver ...
3-Delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.
Hollands zilveren 835/000 theezeef op zilveren houder met kristallen lekbakje. H. 6.5 cm.Zilvergewicht ca. 72 gr. Cond.U
6 Hollands zilveren835/000 compotelepeltjes, Jaarletter gekroonde K, 1946. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 14 cm. ca. 148 gr. Cond: U
2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...
Duitse zilveren 835/000 natfruitschep met krulvormige steel waarop adelaar en putti in bak. L.12 cm., bak ø6 cm., ca.30 gr., Cond.:U
Ring GG 585/000, met een slag. In het midden in een witgouden chaton met een wat grotere briljant geslepen diamant. Aan de weerskanten zitten 4 stenen verlopend van grootte gezet in een slag. Totaal ...
Broche GG 585/000. Langwerpig, gebogen model, gekruld aan het uiteinde. De gehele broche is gepolijst. Lengte 8,3 cm. ca.7,6 gr.
Ring GG 585/000, in de vorm van een vis met oranje Saffieren, totaal 1,00 crt met een mooie kleur, en briljanten totaal 0,17 crt. SI/W. ø 55, 4,6 gr.
Broche, GG 585/000, met 6 diamanten met oudslijpsel, totaal 0.50 crt SI/W van ca.1870. Voorzien van veiligheidsketting met speld, lengte 50 mm, 6,0 gr.
Briljant ring WG 585/000, met een briljant ca. 3,11 crt getint wit M/P1 en briljanten totaal ca. 1,15 crt W/SI. ø 50 ca. 6,3 gr.
Elegante GG ring, 585/000, met 25 briljanten, ca 0.50 crt. P/W, gezet in een ruitvormige witgouden zetting. ø 55, ca. 3,6 gr.
Ring GG 585/000, met in het midden een witgouden ronde zetting waarin een briljant geslepen diamant van 0.15 crt. SI/P W zit. Aan weerszijden van de middensteen zitten 2 briljant geslepen diamanten va...
Ring WG 585/000, bloemmotief. In het midden zit een briljant geslepen diamant gezet in een 6 poot-chaton. Daaromheen zitten 6 blaadjes met 6 wat kleinere briljant geslepen diamanten. Totaal diamantgew...
Ring WG, 585/000, massief hoogopstaand model met een briljant 0.24 crt. ø 57, ca. 6,1 gr.