Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Kastje met lepeltjes
Resultaat: 70 EUR

Virtinekastje en rekje met plated lepeltjes, hoofdzakelijk Engels, landen en toerisme. Met emaille of glas. Diverse plaatsnamen etc. 48x38cm. en 57x39cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 50 EUR

Prachtige grote antieke handgestoken barometer ca.1900, met kasteel motief (twee chips af)56x24 cm., Cond.:G

Staand lampje
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen Tiffany-stijl tafellamp, 2-lichts, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 57x40x14 cm. Probleem met de electra.

2 Vroege vlaskammen
Resultaat: 40 EUR

Twee vroege eikenhouten vlaskammen ca. 1800 omgeving Twente in goede staat 61-71cm.

St. Louis pennenset
Resultaat: 28 EUR

Originele Spirit of St. Louis pennenset in originele blikken doos in zeer goede staat 22x6x2,5cm.

Medaille Romania
Resultaat: 15 EUR

Medaille (onderscheiding) geëmailleerd republica Romania Socialista 5x9cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Resultaat: 115 EUR

Tiffany stijl staande tafellamp met voet in de stijl van een boomstam en brons gepatineerd. Kap is wit en met druivetrossen gedecoreerd, eind 20e-21e eeuw 60xø41cm. Cond.: G

Messing inhalator
Resultaat: 40 EUR

Messing inhalator ca. 1910 in zeer goede staat 23x24x10cm. Cond.: G

2 Tabakspotten
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse houten tabakspotten in zeer goede originele staat 16xø14cm. en 18xø11cm. Cond.: G

Benen spelletje
Resultaat: 30 EUR

Oude benen rechthoekige schuifdoos met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de doos bevinden zich 6 grote benen dobbelstenen 9x5x2,6cm.

Collectie Godfried Boman
Startprijs 250 EUR

Uitgebreide collectie van Godfried Bomans o.a; handgeschreven stukken, handgeschreven gedichten voor o.a. De Volkskrant, grammofoonplaten. Alles uit het archief van Ted van Turnhout, secretaris van Bo...

Doos strip-/kinderboeken
Resultaat: 15 EUR

Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G

Oude plafoniere
Resultaat: 35 EUR

Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van koper met bewerkt glas 15xø35cm. Cond.: G

Kavels strijkijzers en standaards
Resultaat: 45 EUR

Kavel met 19 antieke strijkijzers 18e-19e eeuw met daarbij 6 strijkbout-standaards 6-21cm. Cond.: G

Plaat, Enschede
Resultaat: 45 EUR

Zeldzame herdenkingsplaat van Enschede 1813-1913, Komst der Kozakken te Enschede door de Eschpoort 18 november 1813. Druk op papier, 19x71 cm., cond.:R/G

Plafondlamp
Resultaat: 110 EUR

Plafonniere, eind 20e eeuw, met messing rand met bloemdecor, kap is van persglas, 19xØ33cm., Cond.:G

Koffer + 2 Helmen
Resultaat: 90 EUR

Doos met twee helmen WO II; 1x witte Duitse helm zonder binnenwerk 18x27x20cm. en 1x tankhelm met binnenwerk 19x27x27cm.

Hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Oude koperen hanglamp 3-lichts met glazen kappen 2e helft 20e eeuw 68x44x44cm. Cond.: G

Meerschuim pijp
Resultaat: 30 EUR

Meerschuim tabakspijp in originele foudraal ca. 1910 in goede staat

Toverlantaarn
Resultaat: 30 EUR

Toverlantaarn vroeg model ca. 1900 ongemerkt (schoorsteentje mist), diverse voorstellingen 21x9x21cm. Cond.: R

3 Delen tin
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek tin ca. 1800; 1x boterdoos, 1x platte tinnen doos (boterdoos) en 1x melkbakje met houten steel 10,5-25cm. Cond.: G

Beddepan, 18e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Koperen beddepan 18e eeuw met originele smeedijzeren steel 84cm. Cond.: G

Antiek botervat
Resultaat: 15 EUR

Antiek Hollands vurenhouten botervat (karnvat) 73xø20cm.

Roodkoperen rijtuigstoof
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame 19e eeuwse rijtuigstoof van roodkoper met mahonie in uitstekende originele staat 30x25x44cm.