Virtinekastje en rekje met plated lepeltjes, hoofdzakelijk Engels, landen en toerisme. Met emaille of glas. Diverse plaatsnamen etc. 48x38cm. en 57x39cm. Cond.: G
Prachtige grote antieke handgestoken barometer ca.1900, met kasteel motief (twee chips af)56x24 cm., Cond.:G
Oude koperen Tiffany-stijl tafellamp, 2-lichts, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 57x40x14 cm. Probleem met de electra.
Twee vroege eikenhouten vlaskammen ca. 1800 omgeving Twente in goede staat 61-71cm.
Originele Spirit of St. Louis pennenset in originele blikken doos in zeer goede staat 22x6x2,5cm.
Medaille (onderscheiding) geëmailleerd republica Romania Socialista 5x9cm. Cond.: G
Tiffany stijl staande tafellamp met voet in de stijl van een boomstam en brons gepatineerd. Kap is wit en met druivetrossen gedecoreerd, eind 20e-21e eeuw 60xø41cm. Cond.: G
Messing inhalator ca. 1910 in zeer goede staat 23x24x10cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse houten tabakspotten in zeer goede originele staat 16xø14cm. en 18xø11cm. Cond.: G
Oude benen rechthoekige schuifdoos met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de doos bevinden zich 6 grote benen dobbelstenen 9x5x2,6cm.
Uitgebreide collectie van Godfried Bomans o.a; handgeschreven stukken, handgeschreven gedichten voor o.a. De Volkskrant, grammofoonplaten. Alles uit het archief van Ted van Turnhout, secretaris van Bo...
Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G
Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van koper met bewerkt glas 15xø35cm. Cond.: G
Kavel met 19 antieke strijkijzers 18e-19e eeuw met daarbij 6 strijkbout-standaards 6-21cm. Cond.: G
Zeldzame herdenkingsplaat van Enschede 1813-1913, Komst der Kozakken te Enschede door de Eschpoort 18 november 1813. Druk op papier, 19x71 cm., cond.:R/G
Plafonniere, eind 20e eeuw, met messing rand met bloemdecor, kap is van persglas, 19xØ33cm., Cond.:G
Doos met twee helmen WO II; 1x witte Duitse helm zonder binnenwerk 18x27x20cm. en 1x tankhelm met binnenwerk 19x27x27cm.
Oude koperen hanglamp 3-lichts met glazen kappen 2e helft 20e eeuw 68x44x44cm. Cond.: G
Meerschuim tabakspijp in originele foudraal ca. 1910 in goede staat
Toverlantaarn vroeg model ca. 1900 ongemerkt (schoorsteentje mist), diverse voorstellingen 21x9x21cm. Cond.: R
Drie delen antiek tin ca. 1800; 1x boterdoos, 1x platte tinnen doos (boterdoos) en 1x melkbakje met houten steel 10,5-25cm. Cond.: G
Koperen beddepan 18e eeuw met originele smeedijzeren steel 84cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse rijtuigstoof van roodkoper met mahonie in uitstekende originele staat 30x25x44cm.