Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot gegraveerd glas
Resultaat: 55 EUR

Groot geslepen en gegraveerd glas ca. 1800 met bloemendecor en brede voet 21xø10,5cm. Cond.: G

2 Windlichten
Resultaat: 20 EUR

Twee gegraveerde glazen windlichten met bloemendecor, 20e eeuw, H.35cm., Cond.:G

Glaswerk 6x
Resultaat: 30 EUR

Glaswerk 6x naar Romeins voorbeeld, 20e eeuw. 10-15 cm., Cond.:G

2 Glazen vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee glazen vazen ca. 1900 met geschulpte rand (mondgeblazen), in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G

Kristallen karaf
Resultaat: 25 EUR

Kristallen geslepen karaf op voet 33xø11cm. Cond.: U

2x Glaswerk
Resultaat: 120 EUR

Twee delen glaswerk 18e-19e eeuw; 1x mondgeblazen vaas handbeschilderd en 1x apothekersfles met restbeschildering 19-22cm. Cond.: G

2 Setjes ruitkristal
Resultaat: 50 EUR

Twee mooie sets ruitkristal 1e helft 20e eeuw; 1x grote schaal met 4 kleine schalen en 1x 6-delige set bestaande uit; azijn, olie,mosterd,zout en peper (minimale chips) 37x13cm. en 26x6x14cm. Cond.: G

Glazen schaaltje
Resultaat: 22 EUR

Aparte filligrain bonbonschaal met blauw/groen glazen binnenbakje. gemerkt Paris 1897 (glas gemerkt Vereco France). geheel staand op drie pootjes 9x11x11cm. Cond.: G

Langwerpig glazen schaal
Resultaat: 10 EUR

Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G

Glazen design vaas
Resultaat: 280 EUR

Prachtige groen glazen art-deco vaas, ca.1930, met vrouwendecor, mat en glanzend glas. 25.5x Ø16cm., Cond.:G

Groen glazen schaal
Resultaat: 10 EUR

Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat H.ca.14cm xø ca. 19cm.

2x Glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G

Opaline vaas
Startprijs 30 EUR

Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G

Kristallen schaal
Resultaat: 30 EUR

Biedermeier kristallen ruitgeslepen schaal met geschulpte rand ø27cm. Minime chips Cond.: G

4x Glaswerk
Startprijs 20 EUR

Vier delen glaswerk 19e-20e eeuw; 1x glas-in-lood beschilderd venster mogelijk ouder 10x26cm. Cond.: G

5 Kristallen gebaksschalen
Startprijs 40 EUR

Vijf zware kristallen cake-schalen ca. 1900 in mooie tijdloze vormgeving. In uitstekende staat ø15,5cm. Cond.: U

Kristallen karaf
Startprijs 30 EUR

Waaier- en ruitkristallen hoge schenkkan in uitstekende staat 2e helft 20e eeuw 26,5cm. Cond.: U

Schenkkan + bonboniere
Resultaat: 60 EUR

Twee delen oud/antiek plated/zilver: 1x Historisme schenkkan, gegraveerd ca. 1880 en 1x bonbonniere van geslepen kristal met zilveren 800/000 deksel, 1e helft 20e eeuw 12-19cm. Cond.: G

Kristallen schaal
Startprijs 30 EUR

Grote ruitkristallen schaal 2e helft 19e eeuw, minimale chips 9xø22,5cm. Cond.: G

12 Kristallen schaaltjes
Resultaat: 20 EUR

Twaalf antieke waaier- en ruitkristallen schaaltjes (3 soorten). 2 Grotere schaaltjes hebben minimale chips en waaierkristallen schaaltjes met minimale chips ø7cm., ø9cm. en ø11,5cm. Cond.: R

3 Delen kristal
Resultaat: 70 EUR

Drie delen 19e eeuws kristal, ruitgeslepen en zwaar uitgevoerd; 1x dekselcoupe (Goed), 1x karaf (geen stop), 1x dekselschaal (minimale chip) 16-21cm. Cond.: R-G

Div. kristallen glazen
Startprijs 20 EUR

Diverse kristallen glazen, 4 glazen hebben een chip. Cond.:R/G

Kristallen coupe
Resultaat: 20 EUR

Kristallen Biedermeier coupe 19e eeuw met randschade 14x13,5cm. Cond.: M

Karaf met glas, rood
Startprijs 30 EUR

Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G