2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.
6 Delige set zilver; bestaande uit 1 theezeef, 2 theelepels, 1 klontjestang, 1 paplepeltje en een vleesvorkje. Alles gekeurd zilver. ca. 92 gr.
Kavel divers zilver waaronder: 4 zilveren theelepels uit 1840 van Pieter Cool uit Sneek, 4 zilveren potloden, 2 zilveren schoengespen en diverse zilveren fournituren. Totaal ca.139 gr.
Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U
Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm.,
2 Antieke metalen horlogekettingen en 11 zilveren cijfers in doosje,
Antiek Hollands zilveren beugelbeursje, ca.1870, MT:Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 6 cm., Cond.:U
4-Delig zilver servet en vingerdoekringen en een suikerschepje. Totaal gewicht ca. 71 gr. Cond. U.
Antieke Hollands zilveren 835/000 eivormige pillendoos met rondom graveerwerk. Eind 1800. MT onleesbaar, ø3 cm,groot 4.5 cm., ca.24 gr., Cond.:G
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U
12 Hollands zilveren 835/000 lepeltjes met getorste en gegraveerde steel, 30e jaren. M:B.H.Driesen,Schoonhoven/Utrecht, L.9cm., ca.87gr. Cond.:U
Twee zilveren zoutlepeltjes met verguld binnenbakje ca. 11gr. L.: 7,2cm. Cond.: U
Antiek Engels sterling zilveren 925/000 beursje, begin 1900, MT:J&O. 11.5x7x3cm/., Cond.:G
Antieke Hollandse bijbel (begin 1700) en zilveren gegoten bijbelslot vermaakt tot armband. 835/000, L.19 cm., ca.32 gr.
Hollands zilveren beugeltas, grootkeur 835/000, Jaarletter: F 1940, Schoonhoven. Beugelbreedte 14.5 cm., Cond.:U
Djokja zilveren pennebakje met florale motieven aan binnenrand 800/000 ca. 69gr. 22,5x7cm. Cond.: U
Porseleinen flacon met Hollands zilveren dop. MT:onduidelijk. H.10cm., Cond.:U
4 Antieke zilveren bekertjes met gelobde buik en bewerkt handgreepje, vermoedelijk Hongarije. Gehalteteken Z:800/000, 4xø6cm., ca.220gr. Cond.:U
Hollands zilveren Empire kandelaar, voorzien van klein zilverkeur en gekroonde jaarletter. Hoogte 18 cm. ø ovaal 10,5x7,5 cm. Cond. G
Twee Duitse zilveren 800/000 schaaltjes met gedreven florale motieven in binnenrand. Vervaardigd door fa. Heisler, 16,5x16,5x2,5 cm. ca. 400 gr. samen.Cond. :U.
Hollands zilveren servethouder, 2e gehalte Jaarletter W: 1931,14x4x9,5 cm.ca.117 gr. Cond.: U
Mooi Gero bestek o.a; vorken, lepels, messen, opdienlepels en messenleggers in goede staat
Zilveren zoutlepeltje met aan voor- en achterzijde bewerkte steel ca. 6,7gr. L.: 7,5cm. Cond.: U