Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. naaldenkoker + vingerhoed
Resultaat: 325 EUR

2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.

6 Delen zilver
Resultaat: 45 EUR

6 Delige set zilver; bestaande uit 1 theezeef, 2 theelepels, 1 klontjestang, 1 paplepeltje en een vleesvorkje. Alles gekeurd zilver. ca. 92 gr.

Divers zilver
Resultaat: 80 EUR

Kavel divers zilver waaronder: 4 zilveren theelepels uit 1840 van Pieter Cool uit Sneek, 4 zilveren potloden, 2 zilveren schoengespen en diverse zilveren fournituren. Totaal ca.139 gr.

2 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U

Zilveren horlogeketting
Resultaat: 50 EUR

Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm.,

Zilv. cijfers + horlogekettingen
Resultaat: 35 EUR

2 Antieke metalen horlogekettingen en 11 zilveren cijfers in doosje,

Zilveren beursje
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren beugelbeursje, ca.1870, MT:Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 6 cm., Cond.:U

5 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

4-Delig zilver servet en vingerdoekringen en een suikerschepje. Totaal gewicht ca. 71 gr. Cond. U.

Pillendoosje, eivorm
Resultaat: 90 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 eivormige pillendoos met rondom graveerwerk. Eind 1800. MT onleesbaar, ø3 cm,groot 4.5 cm., ca.24 gr., Cond.:G

Zilv. suikerklontjes-tang
Resultaat: 15 EUR

Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

Duitse kerkbeker 19e eeuw
Resultaat: 860 EUR

Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 80 EUR

12 Hollands zilveren 835/000 lepeltjes met getorste en gegraveerde steel, 30e jaren. M:B.H.Driesen,Schoonhoven/Utrecht, L.9cm., ca.87gr. Cond.:U

2 Zilveren zoutlepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes met verguld binnenbakje ca. 11gr. L.: 7,2cm. Cond.: U

Zilveren beurs
Resultaat: 120 EUR

Antiek Engels sterling zilveren 925/000 beursje, begin 1900, MT:J&O. 11.5x7x3cm/., Cond.:G

Bijbel met sluitwerk
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse bijbel (begin 1700) en zilveren gegoten bijbelslot vermaakt tot armband. 835/000, L.19 cm., ca.32 gr.

Zilveren tas
Resultaat: 120 EUR

Hollands zilveren beugeltas, grootkeur 835/000, Jaarletter: F 1940, Schoonhoven. Beugelbreedte 14.5 cm., Cond.:U

Pennenbakje, Djokja
Resultaat: 45 EUR

Djokja zilveren pennebakje met florale motieven aan binnenrand 800/000 ca. 69gr. 22,5x7cm. Cond.: U

Porseleinen flacon
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen flacon met Hollands zilveren dop. MT:onduidelijk. H.10cm., Cond.:U

4 Zilveren bekers
Resultaat: 100 EUR

4 Antieke zilveren bekertjes met gelobde buik en bewerkt handgreepje, vermoedelijk Hongarije. Gehalteteken Z:800/000, 4xø6cm., ca.220gr. Cond.:U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 75 EUR

Hollands zilveren Empire kandelaar, voorzien van klein zilverkeur en gekroonde jaarletter. Hoogte 18 cm. ø ovaal 10,5x7,5 cm. Cond. G

2 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 130 EUR

Twee Duitse zilveren 800/000 schaaltjes met gedreven florale motieven in binnenrand. Vervaardigd door fa. Heisler, 16,5x16,5x2,5 cm. ca. 400 gr. samen.Cond. :U.

Zilveren servettenhouder
Resultaat: 55 EUR

Hollands zilveren servethouder, 2e gehalte Jaarletter W: 1931,14x4x9,5 cm.ca.117 gr. Cond.: U

Divers Gero plated
Resultaat: 70 EUR

Mooi Gero bestek o.a; vorken, lepels, messen, opdienlepels en messenleggers in goede staat

Zilveren zoutlepeltje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren zoutlepeltje met aan voor- en achterzijde bewerkte steel ca. 6,7gr. L.: 7,5cm. Cond.: U