Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Soc. Ceramique tablet
Resultaat: 85 EUR

Groot Societe Ceramique Maastricht prsenteerblad met bloemenmotief ca. 1900 in zeer goede staat ø29cm. Cond.:G

Zwart stenen vaas
Resultaat: 60 EUR

Zwart stenen Chinese vaas met gouddecor. Rondom bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw, 28,5xø11cm. Cond.: G

2 Kommen V&B
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke kommen ca.1900, Bown Villeroy en Boch Flamand. 12xØ22cm., Cond.:G

Pors. karaf + 5 bekers
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen karaf met 5 drinkbekers in de vorm van karpers 20-er jaren. Oranje- en gouddecor 24,5x16x9cm. en 7,5x5x3cm. Cond.: G

2 Dekselpotten
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Chinees keramieken dekselpotten, grijs met blauw drakendecor 20e eeuw in goede staat 18xø19cm. Cond.: G

2 Chin. pors. vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met figuren, bloemen, vlinders, vogelmotief. Haarscheur in hals 26-27cm. Cond.: R-G

12x Royal Copenhagen plates
Resultaat: 50 EUR

Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G

Chin. porseleinen trekpot
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G

Chinees kannetje + kopje
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen kannetje en kommetje, 18e eeuw, beschilderd met takken,vogels en gouddecor. 9x9xØ6.5 en 3.7x7.3 cm., Cond.:G

Meissen beeldje
Resultaat: 80 EUR

Duits Meissen porseleinen figuur uit de Knauf tijd (handje mist), bloemen zijn licht beschadigd 12,9x5x6cm. Cond.: M

2 Tegels, jongen/meisje
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bonte tegels ca. 1930, voorstelling van een jongen en meisje, behoefte aan het doen 27,5x13,5cm. Cond.: G

Openlucht tegel tulp
Resultaat: 25 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)

Hertshoorn figuur
Resultaat: 50 EUR

Oosters benen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een naakte vrouw met slang 15cm. Cond.: G

Chinese figuur op draak
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Chinese figuur op draak 19e/20e eeuw 23x18x9cm. Cond.: G

Grote blauwe schaal
Resultaat: 10 EUR

Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G

Trekpot met brons, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen trekpot met bronzen armaturen (later), bloemdecor en bamboe. Door opbouw bronzen armaturen beschadigd en aangepast 15x19x13cm. Cond.: M

Plateel schaal
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Gouda plateel Holland presenteertablet ca. 1930. Genummerd en monogram 44x32x3cm. Cond.: G

2 Blauwe vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Villeroy en Boch Bonn, keramieken vazen, 1e helft 20e eeuw, met landschappen decor. 20xØ11cm., Cond.:G

2 Delfts blauwe vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Delftsblauwe knobbelvazen 20e eeuw met zeegezichten en bloemendecor 8-zijdig 26xø13cm. Cond.: G

15 Delen Wedgwood
Resultaat: 100 EUR

15 Delen Wedgwood of Eturia, keramieken restservies. In goede staat.

Pors. vaasje + strooier
Resultaat: 50 EUR

Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Herend porseleinen vaas met vogel en vlinderdecor, 1x strooier met bloemendecor Richard Ginori 11,5-14,5cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese keramieken borden met groen glazuur, ca,1900 of later, Ø24.5 en Ø25cm., Cond.:G

Chinese standaard voor vaas
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen standaard voor een vaas, met blauw decor van tempel en figuren (hoekje af). 13x9x9.4 cm., Cond.:R

Rosenthal vaas
Resultaat: 30 EUR

Grote Duitse porseleinen Rosenthal vaas met bloemen en gouddecor 2e helft 20e eeuw 25xø22cm. Cond.: G