Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Broche met Munt GG
Resultaat: 260 EUR

Broche GG 585/000 met GG tien gulden munt, Wilhemina, 1912, geklemd in brede bewerkte rand. 10,2 gr.

Manchetknopen met GG munt
Resultaat: 380 EUR

Manchetknopen met GG Zuid Afrikaanse munt. 15,7 gr.

Armband GG met hanger
Resultaat: 400 EUR

Armband GG 585/000, bewerkte schakels, 11,5 mm breed, met klein bolvormig hangertje met enkel kwartsje, ,een stukje los erbij, GG 585/000. Lengte 19,3 cm, ca. 20,85 gr.

Chatelaine GG
Resultaat: 900 EUR

Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.

Guess Horloge
Resultaat: 50 EUR

Ongedragen Guess horloge in originele doos 8,5x10x10cm. Cond.: G

Div. sieraden
Resultaat: 40 EUR

Zilveren reverspeld, stipeltekenZilveren crucifix,plat model met tekst aan achterzijdeZilveren crucifix lang, bol, smal modelZilveren ring met zirconia's, 1 grote en diverse kleine stenenZilveren ring...

Barnsteenpijpje
Resultaat: 25 EUR

Sigaren-mondstuk ca. 1900 met roodbruin transparant mondstuk en gouden sierrand in origineel foudraal 3x7,5x2,5cm. Cond.: G

Zilv. oorbellen en broche
Resultaat: 20 EUR

Zilveren setje; filigrain broche met bijbehorende oorhangers (met schroefmechaniek). øbroche 3cm. ca. 15gr. totaal Cond.: U

Horloge Copenhagen
Resultaat: 20 EUR

Origineel Noon Copenhagen herenhorloge in originele doos 26,5x6x2cm. Cond.: G

Tedora ketting
Resultaat: 20 EUR

Tedora ketting, Zilver, met zilveren vierkante hanger met oranje zirconia en markesietjes. Lengte 42 cm. 33,2 gr.

2 Broche, GG
Resultaat: 60 EUR

2 Broches, 1 steekspeld GG 585/000 met zoetwaterparel 6,5x5,5, staafbroche RG 585/000 8 Gourmetschakels. Totaal ca. 4 gr.

Broche GG, staaf rondjes
Resultaat: 60 EUR

Broche GG 585/000, staafmodel met in het midden 2 rondjes met synt, witte steen. lengte 6 cm. ca 3,8 gr.

Broche GG stervorm
Resultaat: 170 EUR

Broche GG 750/000, in de vorm van een ster met filigrain bewerking en gediamanteerde stukjes. ca. 7,5 gr.

Zilveren zakhorloge met Semi snek
Resultaat: 65 EUR

Zilveren zakhorloge met semi snek, Watch Maker bij Warrant, J.W.Benson Swiss made, met centrale secondewijzer en Romijnse cijfers. ca ø 4,7 cm. Met ketting waaraan het sleuteltje bevestigd is.

Diverse witmetalen artikelen 13x
Resultaat: 25 EUR

13 diverse witmetalen artikelen, kruisjes,spelden, religeuze hangers, hanger barnsteen e.d.

assorti, double 15x
Resultaat: 30 EUR

Diverse geelmetalen artikelen, o.a. hoedenspelden, religieuze hangers, broches

Div. zilveren artikelen.
Resultaat: 55 EUR

Diverse zilveren artikelen, broches, ringen, armband etc. 72 gr.

Jade schildpad aan koord
Resultaat: 20 EUR

Jade schildpad aan bruinkoord, verstelbaar in lengte.

4 Zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Zilveren hoedenspeld met roze stenenZilveren ring slang met zirkonia's en 2 rode stenen, mist enkele stenenZilveren hanger langwerpig met bloemZilveren vishanger, flexibel welke open kan.Totaal ca. 24...

2 Kettingen met hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren gourmet ketting, 42 cm, met een langwerpige hanger met diverse markesietjes. In het midden van de hanger zit een ovale onyx waarop 5 markesietstenen zitten.Zilveren choker, fijn ankercollier ...

Broches agaat, amethist
Resultaat: 50 EUR

3 broches zilver, 1 met amethist, 2 met streepagaat

Broche en armband zilv onyx
Resultaat: 70 EUR

Broche zilver groot met in het midden een onyx met witte rand. Daarbij passend een zilveren armband met grote ovale onyx met witte rand. Lengte 21 cm. 81 gr.

2 zakhorloges
Resultaat: 80 EUR

2 Zakhorloges; Double model Elgin, met bewerkte deksels, centrale secondewijzer en double ketting ø ca. 5 cm. 1 Zilveren zakhorloge, W. SAWDON WHITI Y, mist wijzers. ø ca. 5,2 mm

Spoorbaan horloge
Resultaat: 80 EUR

Groot zilveren spoorweghorloge Swiss ca. 1900. Functionerend met emaille wijzerplaat in origineel lederen foudraal. Rechtsonder beschadigd ø6,7cm. Cond.: R-G