Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Voltaire, L.P. stijl
Resultaat: 90 EUR

Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G

Voltaire, L.P. stijl
Resultaat: 90 EUR

Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G

Noten bureaustoel
Resultaat: 200 EUR

Prachtige oude notenhouten bureau draai/armleunstoel met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Mooie kwaliteit 85x59x62cm. Cond.: G

4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G

Kapstok
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten gestoken kapstok met rocailles en bronzen cherubijn kopjes ca. 1900 in zeer goede staat 19x120x15cm. Cond.: G

Venetiaanse spiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G

Italiaanse etagere
Resultaat: 40 EUR

Oud notenhout fineer met bloemintarsia etagere-tafeltje met 3 bladen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x60x43cm. Cond.: G

2 Stoelen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke mahoniehout fineer empire stoelen, ca.1830, in goede originele staat. 90x37x50cm.

Mechelse salontafel
Resultaat: 70 EUR

Mechelse eikenhouten salontafel ca. 1880 met snijwerk in zeer goede staat 54x119x84cm.

1-Deurs spiegelkast
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse notenhouten fineer 1-deurs spiegelkast met lade en met kroon in roccoco stijl. In zeer goede staat 235x92x47cm.

Schaapslederen fauteuil
Resultaat: 300 EUR

Mooie schaapslederen fauteuil met kopernagels en houten poten, 97x78x76 cm., Cond.:G

Butlertray met wijnrek
Resultaat: 60 EUR

Teak houten wijn meubel met butler tray. Meubel heeft afneembaar dienblad en er is een wijnrek voor 8 flessen, met daarboven nog 1 lade. Eind 20e eeuw, 94x58x43cm., Cond.:G

Mahonie halve-maan etagere
Resultaat: 100 EUR

Prachtige mahoniehouten Engelse etagere staand op bewerkte 3-spant poot met messing 2e helft 20e eeuw in uitstekende staat 116x80x39cm. Cond.: G

Meubel met tegels
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere Grunderzeit theetafel van eikenhout ca. 1880 met grote keramieken plaquettes met bloemen en vlinderdecor. Prachtige kwaliteit, zijdelen zijn opklapbaar 80x120x60cm. Cond.: G

Empire commode
Resultaat: 130 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden commode ca. 1830 met origineel messing zingbeslag in goede originele staat 98x98x46cm. Cond.: G

Eiken meidenkastje
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten meidenkast ca. 1860 in zeer goede originele staat met 2 deuren en 1 lade 143x102x43cm.

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud Italiaans kleptafeltje 20e eeuw met intarsia sjablonen op het deksel 42x37x27cm. Cond.: G

Engelse bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Engels eikenhouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 55x51x36cm. Cond.: G

Rond tafeltje, zwanehals
Resultaat: 35 EUR

Ampire stijl koloniaal bijzettafeltje van massief mahonie 2e helft 20e eeuw in goede staat 67xø49cm.

Grenen Vertico
Resultaat: 120 EUR

Antieke handbeschilderde grenen vertico, Louis Philippe, ca.1880, In zeer goede staat. 140x90x43cm.

3 Biedermeier stoelen
Resultaat: 35 EUR

Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R

Bank, Louis Quinze
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten Louis Quinze-stijl bank met snijwerk en goede blauwe velours stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 94x160x76cm. Cond.: G

Relikwieen kastje
Resultaat: 80 EUR

Vruchten-hangvitrine kastje neogothisch met zijkanten van glas in goede originele staat 65x50x20cm. Cond.: G

Eikenhouten Queen-Anne tafel
Resultaat: 30 EUR

Engelse eikenhouten ovale Queen-Anne tafel met etage ca. 1900 in zeer goede originele staat 75x99x69cm. Cond.: G