Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G
Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G
Prachtige oude notenhouten bureau draai/armleunstoel met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Mooie kwaliteit 85x59x62cm. Cond.: G
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken kapstok met rocailles en bronzen cherubijn kopjes ca. 1900 in zeer goede staat 19x120x15cm. Cond.: G
Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G
Oud notenhout fineer met bloemintarsia etagere-tafeltje met 3 bladen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x60x43cm. Cond.: G
Twee antieke mahoniehout fineer empire stoelen, ca.1830, in goede originele staat. 90x37x50cm.
Mechelse eikenhouten salontafel ca. 1880 met snijwerk in zeer goede staat 54x119x84cm.
Antieke Franse notenhouten fineer 1-deurs spiegelkast met lade en met kroon in roccoco stijl. In zeer goede staat 235x92x47cm.
Mooie schaapslederen fauteuil met kopernagels en houten poten, 97x78x76 cm., Cond.:G
Teak houten wijn meubel met butler tray. Meubel heeft afneembaar dienblad en er is een wijnrek voor 8 flessen, met daarboven nog 1 lade. Eind 20e eeuw, 94x58x43cm., Cond.:G
Prachtige mahoniehouten Engelse etagere staand op bewerkte 3-spant poot met messing 2e helft 20e eeuw in uitstekende staat 116x80x39cm. Cond.: G
Bijzondere Grunderzeit theetafel van eikenhout ca. 1880 met grote keramieken plaquettes met bloemen en vlinderdecor. Prachtige kwaliteit, zijdelen zijn opklapbaar 80x120x60cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten 4-laden commode ca. 1830 met origineel messing zingbeslag in goede originele staat 98x98x46cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten meidenkast ca. 1860 in zeer goede originele staat met 2 deuren en 1 lade 143x102x43cm.
Oud Italiaans kleptafeltje 20e eeuw met intarsia sjablonen op het deksel 42x37x27cm. Cond.: G
Engels eikenhouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 55x51x36cm. Cond.: G
Ampire stijl koloniaal bijzettafeltje van massief mahonie 2e helft 20e eeuw in goede staat 67xø49cm.
Antieke handbeschilderde grenen vertico, Louis Philippe, ca.1880, In zeer goede staat. 140x90x43cm.
Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R
Notenhouten Louis Quinze-stijl bank met snijwerk en goede blauwe velours stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 94x160x76cm. Cond.: G
Vruchten-hangvitrine kastje neogothisch met zijkanten van glas in goede originele staat 65x50x20cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten ovale Queen-Anne tafel met etage ca. 1900 in zeer goede originele staat 75x99x69cm. Cond.: G