Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees kannetje + kopje
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen kannetje en kommetje, 18e eeuw, beschilderd met takken,vogels en gouddecor. 9x9xØ6.5 en 3.7x7.3 cm., Cond.:G

Meissen beeldje
Resultaat: 80 EUR

Duits Meissen porseleinen figuur uit de Knauf tijd (handje mist), bloemen zijn licht beschadigd 12,9x5x6cm. Cond.: M

Groot gegraveerd glas
Resultaat: 55 EUR

Groot geslepen en gegraveerd glas ca. 1800 met bloemendecor en brede voet 21xø10,5cm. Cond.: G

Beeld, olympier
Resultaat: 115 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1940 voorstellend een mannelijke Olympier op marmeren sokkel. Patina iets beschadigd 33x26x15cm. Cond.: R

Perzisch tapijt
Resultaat: 80 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt, Iran 424x143cm. Cond.: G

Voltaire, L.P. stijl
Resultaat: 90 EUR

Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G

Voltaire, L.P. stijl
Resultaat: 90 EUR

Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G

Noten bureaustoel
Resultaat: 200 EUR

Prachtige oude notenhouten bureau draai/armleunstoel met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Mooie kwaliteit 85x59x62cm. Cond.: G

4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G

Pendule met olifant
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...

Schuco Mercedes (bouw)pakket
Resultaat: 40 EUR

(Bouw)Pakket van Schuco, Mercedes-Benz 190 SL. Deels in elkaar gezet, overige onderdelen waarschijnlijk allemaal aanwezig. Alles in originele verpakking inclusief cover.

Scooter Japans + spaarpot
Resultaat: 160 EUR

Twee delen blikken speelgoed. 1x Pigeon Japan scooter, 50e jaren (1 arm mist) 12x20x5.3 cm. en 1x spaarpotje :geld hierin gespaard wordt door 't pelikaantje bewaard (Erdal) reclame:Erdal beroemd door ...

Diverse schaalmodel auto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel met ca. 35 schaalmodellen van auto's waaronder Bburage, Hotwheels, Rastar, NewRay etc. velen nog in originele doos en in uitstekende staat.

2 Vroege vlaskammen
Resultaat: 40 EUR

Twee vroege eikenhouten vlaskammen ca. 1800 omgeving Twente in goede staat 61-71cm.

St. Louis pennenset
Resultaat: 28 EUR

Originele Spirit of St. Louis pennenset in originele blikken doos in zeer goede staat 22x6x2,5cm.

Medaille Romania
Resultaat: 15 EUR

Medaille (onderscheiding) geëmailleerd republica Romania Socialista 5x9cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Resultaat: 115 EUR

Tiffany stijl staande tafellamp met voet in de stijl van een boomstam en brons gepatineerd. Kap is wit en met druivetrossen gedecoreerd, eind 20e-21e eeuw 60xø41cm. Cond.: G

Messing inhalator
Resultaat: 40 EUR

Messing inhalator ca. 1910 in zeer goede staat 23x24x10cm. Cond.: G

2 Tabakspotten
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse houten tabakspotten in zeer goede originele staat 16xø14cm. en 18xø11cm. Cond.: G

Benen spelletje
Resultaat: 30 EUR

Oude benen rechthoekige schuifdoos met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de doos bevinden zich 6 grote benen dobbelstenen 9x5x2,6cm.

Collectie Godfried Boman
Startprijs 250 EUR

Uitgebreide collectie van Godfried Bomans o.a; handgeschreven stukken, handgeschreven gedichten voor o.a. De Volkskrant, grammofoonplaten. Alles uit het archief van Ted van Turnhout, secretaris van Bo...

Fellmann, bloemstilleven
Resultaat: 85 EUR

Fellmann 88, olieverf op paneel, stilleven vaas met bont boeket.Mooie vergulde lijst met bladgoud. 45x68 cm., Cond.:G

W. van Dort
Resultaat: 360 EUR

Willem van Dort (Bergen op Zoom 1875 - 1949 Halsteren), olieverf op paneel, havengezicht met vele schepen 46x63cm. Cond.: G

M. de Jongere, aquarel
Resultaat: 375 EUR

Marius de Jongere (Drulman) (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, Rotterdams havengezicht 36x13cm. Cond.: G