Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

G.F. van Schagen, boerderij
Resultaat: 90 EUR

G.F. van Schagen, olieverf op paneel, boerenhuis 24x30cm. Cond.: G

Denar Gordianus I 238 AD
Resultaat: 35 EUR

Denarius van Gordianus III (zie omschrift vz.: "IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG" met op kz. "DIANA LVCIFERA"). Het betreft Seaby RSC IV, nummer 69 Cond.: FR. Het gaat hier om een vervalsing.

Diverse Rom./Bizant. munten
Resultaat: 70 EUR

Groot kavel diverse Bizantijnse bodemvondsten omgeving Zwolle.

Guess Horloge
Resultaat: 50 EUR

Ongedragen Guess horloge in originele doos 8,5x10x10cm. Cond.: G

Div. sieraden
Resultaat: 40 EUR

Zilveren reverspeld, stipeltekenZilveren crucifix,plat model met tekst aan achterzijdeZilveren crucifix lang, bol, smal modelZilveren ring met zirconia's, 1 grote en diverse kleine stenenZilveren ring...

Zilveren horlogeketting
Resultaat: 50 EUR

Zilveren horlogeketting met musketonhaak en kapittelstokje ca. 24gr. L.: 28cm.,

Zilv. cijfers + horlogekettingen
Resultaat: 35 EUR

2 Antieke metalen horlogekettingen en 11 zilveren cijfers in doosje,

Zilveren beursje
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren beugelbeursje, ca.1870, MT:Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 6 cm., Cond.:U

5 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

4-Delig zilver servet en vingerdoekringen en een suikerschepje. Totaal gewicht ca. 71 gr. Cond. U.

Pillendoosje, eivorm
Resultaat: 90 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 eivormige pillendoos met rondom graveerwerk. Eind 1800. MT onleesbaar, ø3 cm,groot 4.5 cm., ca.24 gr., Cond.:G

Zilv. suikerklontjes-tang
Resultaat: 15 EUR

Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

Duitse kerkbeker 19e eeuw
Resultaat: 860 EUR

Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U

Barnsteenpijpje
Resultaat: 25 EUR

Sigaren-mondstuk ca. 1900 met roodbruin transparant mondstuk en gouden sierrand in origineel foudraal 3x7,5x2,5cm. Cond.: G

Zilv. oorbellen en broche
Resultaat: 20 EUR

Zilveren setje; filigrain broche met bijbehorende oorhangers (met schroefmechaniek). øbroche 3cm. ca. 15gr. totaal Cond.: U

2 Tegels, jongen/meisje
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bonte tegels ca. 1930, voorstelling van een jongen en meisje, behoefte aan het doen 27,5x13,5cm. Cond.: G

Openlucht tegel tulp
Resultaat: 25 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)

Hertshoorn figuur
Resultaat: 50 EUR

Oosters benen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een naakte vrouw met slang 15cm. Cond.: G

Chinese figuur op draak
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Chinese figuur op draak 19e/20e eeuw 23x18x9cm. Cond.: G

Grote blauwe schaal
Resultaat: 10 EUR

Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G

Trekpot met brons, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen trekpot met bronzen armaturen (later), bloemdecor en bamboe. Door opbouw bronzen armaturen beschadigd en aangepast 15x19x13cm. Cond.: M

Plateel schaal
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Gouda plateel Holland presenteertablet ca. 1930. Genummerd en monogram 44x32x3cm. Cond.: G

2 Blauwe vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Villeroy en Boch Bonn, keramieken vazen, 1e helft 20e eeuw, met landschappen decor. 20xØ11cm., Cond.:G

2 Delfts blauwe vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Delftsblauwe knobbelvazen 20e eeuw met zeegezichten en bloemendecor 8-zijdig 26xø13cm. Cond.: G

15 Delen Wedgwood
Resultaat: 100 EUR

15 Delen Wedgwood of Eturia, keramieken restservies. In goede staat.