Twee Chinese keramieken borden met groen glazuur, ca,1900 of later, Ø24.5 en Ø25cm., Cond.:G
8 Delen Duits porselein serviesgoed gemerkt: Hutschenreuther Hohenberg Bavaria Stembler Zwickmann. 1x terrine,presenteerschaal en 6 borden. Cond.:G
Prachtige keramieken vaas ca. 1930, gemerkt Turn by Teplitz Bohemen Austria nr. 7331. Zwarte parelrand en medaillons met vogel-, bloemen- en vlinderdecor 24xø21cm. Cond.: G
Antieke Satsuma keramieken dekseldoos, ca.1900, met Chinese kinderen decor, in goede staat. 7xø13.5 cm.
Vier Chinees keramieken geglazuurde gemberpotten (groen) 18e-19e eeuw. In goede originele staat ca. 9xø10cm. Cond.: G
Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw met bloemdecor 14xø13cm. en 13,5xø13cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met blauw figurendecor in zeer goede staat 6xø11,5cm. Cond.: G
Heilig kruis 19e eeuw vuurverguld met aardewerken Corpus Christie 22x12cm. Cond.: G
Oude Delftse wandplaquette gemerkt:Porceleine fles,A.K. A.V. 146, 1e helft 20e eeuw met bloemen-, paradijsvogel- en vlinderdecor. In zeer goede staat. 26.5x29x1 cm.
Japans porseleinen vaas 20e eeuw met vogel- en bloemdecor 24,5xø10,5cm. Cond.: G
Oud Chinees keramieken figuur, voorstellend een Chinese vrouw met mand 1e helft 20e eeuw. geheel staand op houten losse voet (hoofd gelijmd) 43xø18cm. Cond.: R
Imari porseleinen 19e eeuwse gelobte schaal met bloemendecor 9xø22cm. Cond.: G