14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Chinees kannetje + kopje 6157
Chinees kannetje + kopje

60 EUR

Meissen beeldje 6053
Meissen beeldje

80 EUR

Groot gegraveerd glas 5538
Groot gegraveerd glas

55 EUR

Beeld, olympier 5098
Beeld, olympier

115 EUR

Perzisch tapijt 4526
Perzisch tapijt

80 EUR

Voltaire, L.P. stijl 4127
Voltaire, L.P. stijl

90 EUR

Voltaire, L.P. stijl 4126
Voltaire, L.P. stijl

90 EUR

Noten bureaustoel 4089
Noten bureaustoel

200 EUR

4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw 4087
4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw

50 EUR

Pendule met olifant 3599
Pendule met olifant

1.300 EUR

Schuco Mercedes (bouw)pakket 3076
Schuco Mercedes (bouw)pakket

40 EUR

Scooter Japans + spaarpot 3049
Scooter Japans + spaarpot

160 EUR

Diverse schaalmodel auto's 3039
Diverse schaalmodel auto's

30 EUR

2 Vroege vlaskammen 2333
2 Vroege vlaskammen

40 EUR

St. Louis pennenset 2332
St. Louis pennenset

28 EUR

Medaille Romania 2324
Medaille Romania

15 EUR

Tiffany lamp 2283
Tiffany lamp

115 EUR

Messing inhalator 2225
Messing inhalator

40 EUR

2 Tabakspotten 2150
2 Tabakspotten

50 EUR

Benen spelletje 2094
Benen spelletje

30 EUR

Collectie Godfried Boman 2039
Collectie Godfried Boman
Startprijs 250 EUR
Fellmann, bloemstilleven 1484
Fellmann, bloemstilleven

85 EUR

W. van Dort 1248
W. van Dort

360 EUR

M. de Jongere, aquarel 1221
M. de Jongere, aquarel

375 EUR