Oude porseleinen vaas 20e eeuw met bloemendecor (modern of Chinees?) 22xø19cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot met bronzen armaturen (later), bloemdecor en bamboe. Door opbouw bronzen armaturen beschadigd en aangepast 15x19x13cm. Cond.: M
Oude Chinees porseleinen gemberpot 20e eeuw met groen/rood bloemendecor 15xø13cm. Cond.: G
Oud 3-delig keramieken kaststel, decor Delft, handpainted 20 eeuw 26-32cm. Cond.: G
Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G
Doos divers porselein ( kop&schotels) hoofdzakelijk Engels; Royal Albert etc. kop&schotels, soepkom met lepel en bonbonschaal Cond.: G
Grote Chinees porseleinen sierschotel 18e/19e eeuw met blauw decor van een Chinees huis met koekkoek in het huisje, paradijsvogel en bloementuin. Gelijmd echter wel makkelijk te restauraren ø37,8cm. C...
Zes delen porselein 20e eeuw; 1x Rosenthal vaas met bloemdecor 14xø9,5cm. 1x schaaltje met Napoleon afgebeeld 3x12,5x15cm. en 4x bordje met Napoleon afgebeeld (ongemerkt) ø13cm. Cond>: G
Porseleinen figuur in de vorm van een koets met figuren ca. 1980 vermoedelijk Duitsland 15x20x11cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen dansend paar, gemerkt Franklin Porcelain "The Royal Ballet Sculpture Swan Lake". Limited edition 1977, Nr. 43632. In zeer goede staat 24,5cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen dansend paar, gemerkt Franklin Porcelain "The Royal Ballet Sculpture Sleeping Beauty". Limited edition 1978 Nr. 43632 20,5x21x12cm. Cond.: G
Zes albasten wandsierplaquettes 1977, gesigneerd Gino Ruggeri A. Santangela. "La Scala Grand Opera Collection" Twee-dimensionaal met opera voorstellingen 4xø20,5cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen sierbord van Franklin Porcelain. "Mothers Day 1977", limited edition Pennsylvania ø24cm. Cond.: G
Negen delen Delfts keramieken aardewerk 20e eeuw 5-16cm. Cond.: G
Spaans porseleinen figuur van een meisje, gemerkt Miguel Requena Valencia 20e eeuw in goede staat 16x11x10cm. Cond.: G
Oud porseleinen kinderservies in originele doos met 4 kop&schotels, 1 kan, 1 melkkan en 1 suikerschep 10x22x31cm. Cond.: G
Oud Wedgwood of Etruria keramieken restservies, decor Kashmar (bloemendecor), 22 borden, 2 dekselschalen, melkkan, suikerpot, schaal, asbak, 6 eierdoppen, grote kom en 5 schaaltjes. Paar chips af Cond...
43-Delig Duits Rosenthal servies met bloemendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt met een rode F; 14x kop&schotel, koffiekan, melkkan, suikerpot, 3x diep bord, 4x ovale schotel, restborden (soep, ontbijt e...
7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...
4-Delige Delfts porseleinen kaststel 20e eeuw met molendecor. 1 chip en 1 haarscheur 25-32cm. Cond.: R
Grote blauw Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor 20e eeuw in goede staat 61xø21cm. Cond.: G
Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.
Mangaan 4-pas tegels 19e eeuw met Jeruzalem veer decor, 2 tegels licht beschadigd 12,7x12,7cm. Cond.: G
Restservies 10 deel, Felda porzellan en Turing Czechoslovakia, 3 dekselterrines, sauskom,6 schalen. 23-35 cm., Cond.: G