Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Rode vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude porseleinen vaas 20e eeuw met bloemendecor (modern of Chinees?) 22xø19cm. Cond.: G

Trekpot met brons, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen trekpot met bronzen armaturen (later), bloemdecor en bamboe. Door opbouw bronzen armaturen beschadigd en aangepast 15x19x13cm. Cond.: M

Gemberpotje, Fam Verte
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot 20e eeuw met groen/rood bloemendecor 15xø13cm. Cond.: G

Hollands kaststel
Startprijs 15 EUR

Oud 3-delig keramieken kaststel, decor Delft, handpainted 20 eeuw 26-32cm. Cond.: G

Grote blauwe schaal
Resultaat: 10 EUR

Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G

Doos Engelse kopjes
Resultaat: 15 EUR

Doos divers porselein ( kop&schotels) hoofdzakelijk Engels; Royal Albert etc. kop&schotels, soepkom met lepel en bonbonschaal Cond.: G

Grote Chinese schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel 18e/19e eeuw met blauw decor van een Chinees huis met koekkoek in het huisje, paradijsvogel en bloementuin. Gelijmd echter wel makkelijk te restauraren ø37,8cm. C...

6 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Zes delen porselein 20e eeuw; 1x Rosenthal vaas met bloemdecor 14xø9,5cm. 1x schaaltje met Napoleon afgebeeld 3x12,5x15cm. en 4x bordje met Napoleon afgebeeld (ongemerkt) ø13cm. Cond>: G

Pors. beeld, koets
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen figuur in de vorm van een koets met figuren ca. 1980 vermoedelijk Duitsland 15x20x11cm. Cond.: G

Bisquit pors. figuur, Franklin
Resultaat: 30 EUR

Bisquit porseleinen dansend paar, gemerkt Franklin Porcelain "The Royal Ballet Sculpture Swan Lake". Limited edition 1977, Nr. 43632. In zeer goede staat 24,5cm. Cond.: G

Bisquit pors. figuur, Franklin
Resultaat: 35 EUR

Bisquit porseleinen dansend paar, gemerkt Franklin Porcelain "The Royal Ballet Sculpture Sleeping Beauty". Limited edition 1978 Nr. 43632 20,5x21x12cm. Cond.: G

6 Albasten sierplaquettes
Startprijs 40 EUR

Zes albasten wandsierplaquettes 1977, gesigneerd Gino Ruggeri A. Santangela. "La Scala Grand Opera Collection" Twee-dimensionaal met opera voorstellingen 4xø20,5cm. Cond.: G

Bisquit pors. sierplaquette
Startprijs 20 EUR

Bisquit porseleinen sierbord van Franklin Porcelain. "Mothers Day 1977", limited edition Pennsylvania ø24cm. Cond.: G

9 Delen aardewerk Delft
Startprijs 15 EUR

Negen delen Delfts keramieken aardewerk 20e eeuw 5-16cm. Cond.: G

Spaans pors. figuur
Resultaat: 10 EUR

Spaans porseleinen figuur van een meisje, gemerkt Miguel Requena Valencia 20e eeuw in goede staat 16x11x10cm. Cond.: G

Kinderservies in doos
Resultaat: 20 EUR

Oud porseleinen kinderservies in originele doos met 4 kop&schotels, 1 kan, 1 melkkan en 1 suikerschep 10x22x31cm. Cond.: G

Restservies Wedgwood Kashmar
Startprijs 50 EUR

Oud Wedgwood of Etruria keramieken restservies, decor Kashmar (bloemendecor), 22 borden, 2 dekselschalen, melkkan, suikerpot, schaal, asbak, 6 eierdoppen, grote kom en 5 schaaltjes. Paar chips af Cond...

Rosenthal servies
Startprijs 60 EUR

43-Delig Duits Rosenthal servies met bloemendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt met een rode F; 14x kop&schotel, koffiekan, melkkan, suikerpot, 3x diep bord, 4x ovale schotel, restborden (soep, ontbijt e...

7x Royal Kopenhagen
Startprijs 50 EUR

7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...

Delfts blauw kaststel
Startprijs 20 EUR

4-Delige Delfts porseleinen kaststel 20e eeuw met molendecor. 1 chip en 1 haarscheur 25-32cm. Cond.: R

Blauw Chinese vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote blauw Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor 20e eeuw in goede staat 61xø21cm. Cond.: G

Grote imari schotel
Resultaat: 25 EUR

Grote imari porseleinen sierschotel 2e helft 20e eeuw met goud-, vogel- en bloemendecor in zeer goede staat.

4-Pas tegel, Jeruzalem
Startprijs 30 EUR

Mangaan 4-pas tegels 19e eeuw met Jeruzalem veer decor, 2 tegels licht beschadigd 12,7x12,7cm. Cond.: G

Restservies Gelda
Resultaat: 15 EUR

Restservies 10 deel, Felda porzellan en Turing Czechoslovakia, 3 dekselterrines, sauskom,6 schalen. 23-35 cm., Cond.: G