Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Vazen
Startprijs 30 EUR

4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...

2 Delen speksteen China
Startprijs 15 EUR

Twee delen speksteen China 20e eeuw. 1x goudfazant op tak met bloemen (chip) 16x9x5cm. en 1x Chinese oude man (chip) 23x6,5x7cm.

4 Delen Hutschenreuther
Resultaat: 10 EUR

Vier delen Duits Hutschenreuther porselein 2e helft 20e eeuw; 1x tafelbel met bloemdecor, 1x bloemvaasje met vogel, 1x kaarskandelaar met hoge rand en bloemdecor en 1x bloemenvaas Ole Winkler met bloe...

5x Chinees been
Resultaat: 225 EUR

Vijf Chinese netsukes gemaakt van been 5-5,5cm. Cond.: G

Chinese figuur op draak
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Chinese figuur op draak 19e/20e eeuw 23x18x9cm. Cond.: G

Jade draak
Startprijs 90 EUR

Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 19,5x25x9cm. Cond.: G

Jade draak
Startprijs 90 EUR

Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 18,5x26,5x9cm. Cond.: G

Peking glas snuffbottle
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese handbeschilderde glazen snuiffles, beide zijden beschilderd met Chinese figuren en tekst 5,7x4,2x2,5cm. Cond.: G

Hertshoorn figuur
Resultaat: 50 EUR

Oosters benen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een naakte vrouw met slang 15cm. Cond.: G

Wedgwood servies
Startprijs 90 EUR

Oud Wedgwood porseleinen theeservies 20e eeuw, gemerkt Hathaway Wedgwood 15-delig; 1x koffiepot (haarscheur deksel), 1x melkkan (oortje gelijmd), 6x platte borden, 1x suikerpot, 6x kop&schotels Cond.:...

2 Chinese borden
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen; 1x 2 haarscheuren en chip en 1x minimale chip ø22cm. Cond.: M-R

3-Delig koffieservies
Resultaat: 15 EUR

3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G

Reservisten bierpul
Startprijs 90 EUR

Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...

Kruik, Lebret
Startprijs 20 EUR

Vervallen uit veiling

Openlucht tegel tulp
Resultaat: 25 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)

Hutschenreuther schaal
Startprijs 10 EUR

Oude Duitse Hutschenreuther porseleinen schaal (Selb) Diadem, 2e helft 20e eeuw. handbeschilderd met figuren op terras en goudrand 27x27cm. Cond.: G

Ivoren tand
Resultaat: 80 EUR

Antiek ivoren bewerkte tand in Art-Deco vormgeving (fantasie-dier) 34cm. Cond.: G

Glazen fruitschaal + Kop
Resultaat: 15 EUR

Glazen fruitschaal met plated rand en 1 grote cappucino kop met schotel 20e eeuw. Gemerkt Adams England 9xø22cm. en 11xø20cm. Cond.: G

Chinese kom
Startprijs 15 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 5,5xø15,5cm.

10 Diverse tegels, blauw/wit
Startprijs 70 EUR

Tien tegels 19e eeuw met bloemen en figurendecor Cond.: R-G

10 Tegels Art Deco
Resultaat: 55 EUR

Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G

30 Bloempot tegels
Startprijs 300 EUR

Dertig 17e eeuwse bloempot-tegels met Franse lelies in de hoeken ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R

10 Tegels, bloemen/ossekop
Startprijs 90 EUR

Tien 18e eeuwse tegels met bloemvaas en ossekop in de hoeken ca. 13x13cm. (beschadigingen) Cond.: R

2 Tegels, jongen/meisje
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bonte tegels ca. 1930, voorstelling van een jongen en meisje, behoefte aan het doen 27,5x13,5cm. Cond.: G