Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
8 Delen serviesgoed 6393
8 Delen serviesgoed

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Reservistenkruik 6364
Reservistenkruik

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pors. potje, zilv. deksel 6305
Pors. potje, zilv. deksel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Keramieken vaas, Austria 6296
Keramieken vaas, Austria

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Sevres kopjes 6285
2 Sevres kopjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Borden 6277
3 Borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Kopjes & 6 Schotels 6259
4 Kopjes & 6 Schotels

Resultaat:

130 EUR

6 Borden koningshuis 6255
6 Borden koningshuis
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Satsuma dekseldoos 6247
Satsuma dekseldoos

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Chinese borden 6241
3 Chinese borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Chinese gemberpotjes 6236
4 Chinese gemberpotjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Chinese gemberpotten 6234
2 Chinese gemberpotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Chinese kommen 6232
3 Chinese kommen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
5 Delen aardewerk 6222
5 Delen aardewerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Aardewerk Corpus 19e eeuw 6221
Aardewerk Corpus 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Jugendstil vazen 6197
2 Jugendstil vazen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Delfts wandbord 6190
Delfts wandbord

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Japanse vaas 6164
Japanse vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinees keramieken figuur 6160
Chinees keramieken figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Imari porseleinen schaal 6156
Imari porseleinen schaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Aardewerken dekseldozen 6140
2 Aardewerken dekseldozen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Keulse karaffen 6130
2 Keulse karaffen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Keramieken plaquettes 6126
2 Keramieken plaquettes

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jugendstil keramiek vaas 6124
Jugendstil keramiek vaas

Resultaat:

50 EUR