Vier Frans porseleinen figuren, gemerkt Samson 1e helft 20e eeuw met Romeins-Griekse voorstellingen. Alle delen licht beschadigd en/of gelijmd 14-15cm. Cond.: R
Oude porseleinen figuur Hoofd en armen bewegen. beschilderd met bloemen- en gouddecor 32x25x19cm. Cond.: G
Twee grote oude Chinees porseleinen plaquettes met vogels in boom decor en schrift. 1e helft 20e eeuw. 86x33cm., Cond.:G
Groot antiek bisquit porseleinen Royal Dux figuur, voorstellende een vader en moeder met kind. Aan voorzijde met opschrift: Pax et Labour. In zeer goede originele staat. 48x22x18 cm., Cond.:G
Twee Duitse Fayence pullen; 1x bierpul met tinnen deksel met bloemendecor ca. 1800 en 1x kan met tinnen deksel en voet ca. 1900 met figuur in landschap afgebeeld 19-27cm. Cond.: G
Twee majolica tafelstukken ca. 1900; 1x tafelstuk met twee figuren en mand met druiven (hoofd gelijmd en vinger af), gemerkt 15619 S. dep. 24x31x16cm. en 1x tafelstuk van twee figuren met mand en bloe...
Antiek Meissen porseleinen figuur, ca.1900 (knaufzeit), meisje met paardestaarten en omslagdoek.(minimale chips) 14x6x7cm.,Cond.:G
Antieke 19e eeuwse porseleinen vaas met compositie metalen voet en handbeschilderd kakimon motief. 16.5xø 14.5cm. Cond.:G
Twee zeldzame handbeschilderde dekselvazen Jugendstil ca.1900, gemerkt D.D. in bloemenvorm beschilderd met bloemen-landschap-figuren-en gouddecor. Beiden chips af. 27x27x19cm.
K.P.M. porseleinen vaas met handbeschilderde bloemen, vlindermotief en goudrand ca. 1930 in goede staat 28xø15cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil keramieken bloempot met bijbehorende zuil ca. 1900 (genummerd). Groen geglazuurd met zweepslag-bloemenmotief in zeer goede staat. 1 Chip aan de voet, niet in zicht. 101x50x36cm. C...
Zes delen Frans Fayence 20e eeuw in renaissance stijl met bloemen en/of figurendecor (6 Vazen, beschadigingen) 12-24cm. Cond.: R
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Twee antieke majolica fonteinen, ca.1890, gemerkt Teplitz, man bij een fontein en vrouw bij een fontein. Beide zijn beschadigd. 46x28x25cm., en 45x25x23cm.,
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Grote Meissen porseleinen ruiter te paard, ca.1950, nr.1133 141, geweer afgebroken, oortje gerestaureerd,teugel gerestaureerd?, 27x25x10.5cm., Cond.:R
Prachtige grote Duitse steengoed kruik ca. 1800 met blauwe beschildering in zeer goede staat 47x27cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen groep, ca.1920, gesigneerd:O.Pilz Y155 100, knaufzeit (stukje bij oor af) herder aan het breien bij zijn schapen. 38x32x15cm.,Cond.:G
Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau...
Oud bisquit porseleinen tafelstuk met doorbroken gevlochten porseleinen schaal ca. 1920, vermoedelijk Italië, voorstellende twee Griekse vrouwen 31x17x13cm. Cond.: G
Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G
Grote antieke bisquit porseleinen figuren vaas, ca.1890, Amfora Austria (wat craquelé)oorstellend paard met ruiter. 47x28x28cm., Cond.:G
12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.
Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...