Porseleinen Maria met kind ca. 1900 Nr. 685 met gouddecor 22cm. Cond.: G
Twee bisquit porseleinen figuren 20e eeuw, Nr. 3018. Voorstellend een jongen en meisje met ei 10x9x5cm. Cond.: G
19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met blauw landschapdecor.(lichte randschades, gelijmd ) 5xØ14.5cm.
Drie goudimari porseleinen Japanse diepe borden 20e eeuw in goede staat 4xø15,5cm. Cond.: G
Drie Japanse goudimari porseleinen sierborden met bloemen en drakendecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø21cm, ø31cm. en ø32cm. Cond.: G
Twee imari porseleinen 19e eeuwse sierborden; 1x hond met vlinders bij bloemen ø22cm., 1x bloemdecor met vogel ø21cm. Cond.: G
Doos met 18 Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsmotieven in redelijk tot goede staat 13x13cm. Cond.: G
Acht diverse Hollandse tegels 19e eeuw met landschapsdecor, sommige tegels licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G