Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...
Frans zwart marmeren schouwklok met wekkeruurwerk in goede staat ca. 1880 36x22x7cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok.,19e eeuw, met wekkerfunctie. Mooie kast, in goede originele staat. 132x35x24cm.
Bronzen klokkenstel ca. 1920 met emaille wijzerplaat en beschilderde keramieken plaquettes en tussnestukken. 8-Daags uurwerk F.H.S. Duitsland. het klokkenstel is in zeer goede staat, porselein gesigne...
Friese (Hindeloopen) stoelklok 18e-19e eeuw met bronzen uurwerk en mooi gietwerk 68x31x24cm. Cond.: G
Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.
Bijzonder mooie Engelse mahoniehout fineer staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk. Gesigneerd Alexander Berham met secondenwijzer en datumaanduiding. Mooi beschilderde wijzerplaat met figurendecor ...
Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Oude grote Zaanse wandklok met noten kast, slagwerk , bronzen gietwerk en atlas. In goede staat 63x25x17cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule ca. 1880. Rijk bewerkt met bronzen leeuwenkoppen, bloemen en rocailles. gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. Loopt goed 23x26x16cm. Cond.: U
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Zeldzame grote antieke bronzen pendule, ca.1870, voorstellende Archimedes met passer, driehoek en perkament, 8-daags uurwerk. Brons met zwart marmer, in zeer goede staat. 40x58x19 cm.
Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G
Franse figurenpendule ca. 1870, gemaakt van compositie metaal en albast. Met emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk 47x34x18cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G
Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...
Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London. In goede staat, uurwerk van latere datum. 48x2...
Zeldzame majolica olifant pendule met bronzen voet en klokje, gemerkt S (Sevres?). Vermoedelijk Sevres ca. 1880. Stukje van staart, tand en zadel af. 8-Daags uurwerk 32x27x12cm. Cond.: R-G
Aparte Franse bronzen pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1800. Aparte vormgeving, bronzen zuil met comtoise-vormig klokje. Vuurverguld en vuurvergulde applicaties. Staand op marmeren ...
Grote vergulde Franse pendule ca. 1850 met romantische man en vrouw bij een palmboom voorstelling. 8-daags uurwerk met touwtjes slinger. In zeer goede originele staat. 47x33x11 cm.
Antieke figuren wekker ca. 1900, voorstellende een jongen met accordeon voor een huis. Compositie-metaal. 20x11x8 cm., Cond.:G
Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G
Vervallen uit veilingVroeg 19e eeuwse vuurvergulde Empire pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Geheel compleet en zonder beschadigingen, in uitstekende staat 34x26x10cm. Cond.: G
Grote oude Hollandse Zaanse wandklok (notenhouten kast) met bronzen gietwerk en atlas 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 62x26x16cm.