Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tafelklokje 3633
Tafelklokje

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Westminster staartklok 3632
Westminster staartklok

Resultaat:

60 EUR

Keramieken klokje 3631
Keramieken klokje
Startprijs 250 EUR
Kolompendule 3630
Kolompendule
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Vuurvergulde pendule 3629
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

300 EUR

Engelse skeletklok 3628
Engelse skeletklok
Startprijs 625 EUR
Wekker 3627
Wekker
Startprijs 125 EUR
Comtoise met beschildering 3626
Comtoise met beschildering
Startprijs 380 EUR
Grote klok 3625
Grote klok
Startprijs 600 EUR
Porseleinen klokje 3624
Porseleinen klokje
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Bronzen pendule ca. 1870 3623
Bronzen pendule ca. 1870

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen pendule ca. 1870 3622
Bronzen pendule ca. 1870

Resultaat:

330 EUR

Messing reiswekker 3621
Messing reiswekker
Startprijs 580 EUR
Franse messing reiswekker 3620
Franse messing reiswekker
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Pendule 3619
Pendule

Resultaat:

250 EUR

Jugendstil tafelklok 3618
Jugendstil tafelklok
Startprijs 200 EUR
Engelse klok, inlegwerk 3617
Engelse klok, inlegwerk
Startprijs 875 EUR
Pendule met inlegwerk 3616
Pendule met inlegwerk
Startprijs 400 EUR
Marmeren pendule 3615
Marmeren pendule
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Klokje 3614
Klokje

Resultaat:

30 EUR

Duivenklok 3613
Duivenklok
Startprijs 20 EUR
Pendule 3612
Pendule
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Klein zwart klokje, wekker 3611
Klein zwart klokje, wekker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Wereldklok 3610
Wereldklok

Resultaat:

25 EUR