Oude Zweedse vergulde houten Cartelklok ca. 1950 met emaille wijzerplaat. beschadigingen aan de vergulde kast 61x78x10cm. Cond.: R-G
Oude koperen lantaarnklok, Engels model Tho Moore Ipswich, 2e helft 20e eeuw, met 1 wijzer. Kopie van een 18e eeuwse lantaarnklok. In goede originele staat. ca.125x17x17cm.
Kleine eikenhouten Hollands Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, met handbeschilderde wijzerplaat met molendecor en boten. Bovenop de kap 3 beelden. 87x28x16cm., Cond.:G
Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.
Prachtige grote oude mysterieuze pendule met marmeren voet en brons. gesigneerd Huquenin A. Paris (naar oud voorbeeld) 2e helft 20e eeuw. In zeer goede functionerende staat 68x16x16cm. Cond.: G
Notenhouten regelateur klok, 2e helft 20e eeuw met kroontje en tollen. In goede staat. 97x33x15 cm.
Antieke mahoniehout fineer kolompendule, ca.1880, met intarsia. stukje uit en uurwerk niet origineel is op batterij, verder in goede staat. 47x27x15 cm.
Groot 3-delig rood/ bruin marmeren klokkenstel, ca.1890, met 8-daags uurwerk. In goede originele staat. 33x43x14cm., 29x15x12cm.
Duitse Schwarzwalder klok 19e eeuw met porseleinen zuiltjes. Goede originele beschildering en gaaf 37x22x14cm.
Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met compositie metalen figuur, voorstellend een edelman met sabel. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Compositie metalen figuur zit los 34x23x8cm. Cond.: G