Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule met olifant
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...

Engels staand horloge
Resultaat: 1.100 EUR

Antiek eikenhouten Engels staand horloge, ca.1800, J.Smith Pittenweem, 8-daags uurwerk, mooie beschilderde wijzerplaat met rozen-en aardbeienmotief. Seconden en dag aanduiding. De klok bevindt zich in...

Bronzen pendule
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame grote antieke bronzen pendule, ca.1870, voorstellende Archimedes met passer, driehoek en perkament, 8-daags uurwerk. Brons met zwart marmer, in zeer goede staat. 40x58x19 cm.

Zaanse klok
Resultaat: 800 EUR

Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G

Engelse staande klok
Resultaat: 550 EUR

Bijzonder mooie Engelse mahoniehout fineer staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk. Gesigneerd Alexander Berham met secondenwijzer en datumaanduiding. Mooi beschilderde wijzerplaat met figurendecor ...

Schilderij klokje
Resultaat: 500 EUR

Antieke schilderijklok, ca.1890, voorstellende een landschap met kerk en bulderend hert, olieverf op linnen, met mooi 8-daags messing uurwerk en half-uur slagwerk. 61x73x30 cm., cond.:G

Tafelklok, Biedermeier
Resultaat: 500 EUR

Duitse kersenhoutfineer Biedermeier tafelklok, ca. 1830, met messing vuurverguld beslag. Touwtjesslinger , met dubbele bel. In goede originele staat. 48x32x13 cm.

Staande klok
Resultaat: 450 EUR

Antieke eikenhouten staande klok, ca.1920, brede uitvoering. Gemerkt:Embee 1 million, met glas aan de zijkanten. 2-Gewichter met west-minster slag. Mooie handgestoken kast, staand op klauwpoten. In z...

Staande klok, goudkleurig
Resultaat: 425 EUR

Goudkleurige staande klok geheel gemaakt in de barok stijl. Kop met schelpkroon en 2 sphinxen. Onderin een leeuwenkop. Klok is een 3-gewichter eind 20e eeuw 201x64x30cm. Cond.: G

Bronzen sierpendule
Resultaat: 380 EUR

Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.

Franse pendule, 2 putti
Resultaat: 375 EUR

Grote Franse pendule met 3 compositie metalen putto's en onyx kast ca. 1880. 8-Daags uurwerk, gemerkt S. Manceau Paris 40x43x15cm. In goede originele staat

Bronzen pendule ca. 1870
Resultaat: 350 EUR

Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.

Bronzen pendule ca. 1870
Resultaat: 330 EUR

Franse massief bronzen pendule ca. 1880 Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches in zeer goede originele staat. 45x25x12cm. Cond.: G

Klok met draken
Resultaat: 325 EUR

Antieke Chinese gietijzeren pendule, ca.1890, met 8-daags uurwerk, opgewerkte draken en emaille cartouches. In goede originele staat. 41x22x18cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 325 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G

Grote Franse pendule
Resultaat: 300 EUR

Grote Franse pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G

2-Gewichten klok
Resultaat: 300 EUR

Antieke notenhout fineer 2-gewichten regulateur, ca. 1880, gemerkt F.U.B.Freiburg, met secondenaanduiding. In goede originele staat. 113x45x20cm.

Hindeloopen stoelklok
Resultaat: 300 EUR

Friese (Hindeloopen) stoelklok 18e-19e eeuw met bronzen uurwerk en mooi gietwerk 68x31x24cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 300 EUR

Vuurvergulde compositie metalen figurenpendule. Voorstellend vrouw met hoorn des overvloeds, anker, lauwerkransen etc. ca. 1870 (stukje van bladeren mist). 8-Daags uurwerk in redelijke originele staat...

Franse bronzen pendule
Resultaat: 260 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1880. Rijk bewerkt met bronzen leeuwenkoppen, bloemen en rocailles. gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. Loopt goed 23x26x16cm. Cond.: U

Onyx klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Onyx klokkenstel ca. 1880 met 4-lichts kaarskandelaars (enkele beschadigingen aan het onyx van de kandelaars). 8-Daags uurwerk, compositie metalen figuur, musicerende vrouw 46x30x16cm. en 49x19x19cm. ...

Pendule
Resultaat: 250 EUR

Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G

Franse pendule 1890
Resultaat: 225 EUR

Frans marmeren pendule met brocot balans (zichtbaar) ca. 1880. Tweekleurig bewerkt marmer en 8-daags uurwerk. In goede originele staat 39x27x13cm. Cond.: G

Art Nouveau klokje
Resultaat: 200 EUR

Antiek bronzen jugendstil tafelklokje met pfeilkreuz wekkeruurwerk ca. 1900,mooie vormgeving. 27x16x9cm., Cond.:G

Tafelklokje
Resultaat: 170 EUR

Notenhouten tafelklok ca. 1920 met 8-daags uurwerk en maanstand. Massief brons gietwerk in zeer goede staat 32x19x16cm. Cond.: G

Uurwerk met slinger
Resultaat: 160 EUR

Grote antiek Frans pendule uurwerk, c.1880, met emaille wijzerplaat, 8-daags uurwerk. 15xØ19cm., Cond.:G

Kleine Friese stoelklok
Resultaat: 160 EUR

Oude Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok, klein model in goede staat (20e eeuw) 37x22x13cm. Cond.: G

Klokkenmannetje
Resultaat: 150 EUR

Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G

Notenhouten vrijslinger
Resultaat: 140 EUR

Duitse notenhout fineer balkon-vrijslinger gemerkt F.M.C. met gongslag ca. 1890. Compleet met tollen en kroon in goede originele staat 105x42x20cm. Cond.: MG

Klok
Resultaat: 100 EUR

Duitse staande klok ca. 1910 met eikenhouten kast en facetgeslepen glas. Westminster uurwerk, gemerkt Isgus. De klok is in goede originele staat 218x58x30cm. Lichte fineerschade aan rechterzijde Cond....

Kienzle regelateur
Resultaat: 100 EUR

Duitse notenhout fineer Grunderzeit spiegelregelateur, gemerkt Kienzle ca. 1880 (compleet). In goede originele staat 98x60x21cm. Cond.: G

Junghans tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Notenhouten Junghans tafelklok ca. 1890 met messing beslag en half-uur slag. Lijstwerk licht beschadigd 45x26x16cm. Cond.: G

Jugendstil vrijslinger
Resultaat: 100 EUR

Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890, gemerkt L.F.S. met half-uur slag in goede originele staat. Mooie wijzerplaat en slinger 74x40x22cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Groot 3-delig rood/ bruin marmeren klokkenstel, ca.1890, met 8-daags uurwerk. In goede originele staat. 33x43x14cm., 29x15x12cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 90 EUR

Vuurvergulde pendule ca. 1860 met 8-daags uurwerk en half-uurslag. Compositie metaal, deel in de hand mist en wijzerplaat gecraceleerd 33x30x12cm. Cond.: R

Tafelklok met maanstand
Resultaat: 90 EUR

Oude eikenhouten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen armaturen. Uurwerk met dubbele bel en maanstand 32x20x15cm. Cond.: G

Vrijslinger
Resultaat: 90 EUR

Duitse notenhouten Junghans vrijslinger met originele kroon in goede originele staat ca. 1900 78x39x19cm.

Vuurverguld klokje
Resultaat: 90 EUR

Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met compositie metalen figuur, voorstellend een edelman met sabel. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Compositie metalen figuur zit los 34x23x8cm. Cond.: G

Schwartzwalder klok
Resultaat: 90 EUR

Duitse Schwarzwalder klok 19e eeuw met porseleinen zuiltjes. Goede originele beschildering en gaaf 37x22x14cm.

Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Grote Friese staartklok (3-gewichter) met eikenhout fineer kast 2e helft 20e eeuw in goede staat. Mooie handbeschilderde wijzerplaat, 2 gewichten missen. 140x38x24cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse wandklok, ca.1840, met 8-daags uurwerk met touwtjes slinger. De kast is beschilderd met Boulle effect. In goede staat. 51x42x14cm.

Kolompendule
Resultaat: 70 EUR

Antieke mahoniehout fineer kolompendule, ca.1880, met intarsia. stukje uit en uurwerk niet origineel is op batterij, verder in goede staat. 47x27x15 cm.

Friese klok
Resultaat: 70 EUR

Kleine eikenhouten Hollands Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, met handbeschilderde wijzerplaat met molendecor en boten. Bovenop de kap 3 beelden. 87x28x16cm., Cond.:G

Klein zwart klokje, wekker
Resultaat: 70 EUR

Antiek tafelklokj, ca.1890, met gezwart houten kast en wekkeruurwerk. In zeer goede staat. 19x11x9cm.

Gustav Becker regelateur
Resultaat: 60 EUR

Notenhout fineer Grunderzeit Gustav Becker regelateur ca. 1880. Licht beschadigd meer compleet 85x38x18cm. Cond.: R

Westminster staartklok
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met Westminster slagwerk (3-gewichter) in zeer goede staat met massief bronzen gietwerk 118x34x20cm. Cond.: G

Zwart klokje
Resultaat: 55 EUR

Frans zwart marmeren schouwklok met wekkeruurwerk in goede staat ca. 1880 36x22x7cm. Cond.: G

Regelateur met paard
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten Junghans regelateur met halve zuilen en originele kroon in goede originele staat 105x41x20cm. Cond.: G

Regelateur
Resultaat: 50 EUR

Duitse notenhout fineer Kienzle regelateur ca. 1890 Grunderzeit 90x36x20cm. Cond.: R

Pubklok
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten pubklok 2e helft 20e eeuw met slagwerk in zeer goede staat 46x26x12cm. Cond.: G

Wandklok Junghans
Resultaat: 50 EUR

Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.

Regelateur klok
Resultaat: 45 EUR

Oude eikenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met handbeschilderde wijzerplaat en gong 90x34x16cm. Cond.: G

Schwartzwalder klokje
Resultaat: 45 EUR

Duits ovaal Schwarzwalder wandklokje met slagwerk en landschapsvoorstelling. Originele gewichten en slinger ca. 1880 28x23x12cm. Cond.: G

Klokje, emaille
Resultaat: 40 EUR

Oud messing tafelklokje, 2e helft 20e eeuw, met cloisonne, eenvoudig uurwerk. 20x14x8cm., Cond.:G

Friese stoelklok
Resultaat: 40 EUR

Oude Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok (klein model). Pendel mist en stukje af bij meermin 36x16x13cm. Cond.: R

Regelateur
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten regelateur klok, 2e helft 20e eeuw met kroontje en tollen. In goede staat. 97x33x15 cm.

Bim Bam
Resultaat: 35 EUR

Oude eikenhouten Bim Bam wandregelateur in zeer goede staat, gemerkt Teka 2e helft 20e eeuw 88x34x19cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 35 EUR

Oude eikenhout fineer pendule, ca.1930, gemerkt: Manthe, met west-minster uurwerk. In zeer goede staat. 22x43x14cm.

Sallander klok
Resultaat: 35 EUR

Oude Sallander Warmink wandklok met eiken kast en maanstand 2e helft 20e eeuw 53x25x17cm. Cond.: G

Antieke reiswekker
Resultaat: 35 EUR

Antieke Franse reiswekker, ca.1900, vernikkeld metaal, met dubbele bel (oxidatie) 22x14x10 cm., Cond.:R

Grote Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Oude grote Zaanse wandklok met noten kast, slagwerk , bronzen gietwerk en atlas. In goede staat 63x25x17cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhout fineer pendule, ca.1930, met westminster uurwerk. Art-deco met chroom sierwerk. 23x33x12cm., Cond.:G

Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met Atlas, wortelnoten kast, bronzen gietwerk en gewichten 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x27x17cm. Cond.: G

Klokje
Resultaat: 30 EUR

Oude Franse pendule, 2e helft 20e eeuw, met houten beschilderde kast, uurwerk gemerkt:Hochler, 8-daags uurwerk met slagwerk, emaille wijzerplaat. 37x18x10cm., Cond.:G

Zaans klokje
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Hollandse Zaanse wandklok (notenhouten kast) met bronzen gietwerk en atlas 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 62x26x16cm.

Sallander klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Sallander wandklok met bronzen gietwerk, slagwerk en eikenhouten kast 54x24x19cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 25 EUR

Oud Sallander wandklokje met maanstand, mahoniehouten kast en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw 48x24x14cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 25 EUR

Oud eikenhouten Zaanse klok 2e helft 20e eeuw met slagwerk en atlas 50x20x15cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw met atlas in goede staat 49x20x15cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhouten Zaanse wandklok, gemerkt Warmink. Massief bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x19x16cm. Cond.: G

Wereldklok
Resultaat: 25 EUR

Oude Philips wereldklok, ca.1960, zwart kunststof met chroom. 18x16x8cm., Cond.:G

BimBam klok
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G

2 Klokken 50-er jaren
Resultaat: 20 EUR

Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G

Hermle regelateur
Resultaat: 20 EUR

Duitse grenenhouten Hermle regelateur 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x28x16cm. Cond.: G

2 Art Deco klokken
Resultaat: 15 EUR

Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G

Schoolklok
Resultaat: 10 EUR

Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G