Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...
Antiek eikenhouten Engels staand horloge, ca.1800, J.Smith Pittenweem, 8-daags uurwerk, mooie beschilderde wijzerplaat met rozen-en aardbeienmotief. Seconden en dag aanduiding. De klok bevindt zich in...
Zeldzame grote antieke bronzen pendule, ca.1870, voorstellende Archimedes met passer, driehoek en perkament, 8-daags uurwerk. Brons met zwart marmer, in zeer goede staat. 40x58x19 cm.
Grote oude (of antieke) Zaanse klok met wekker. Prachtig bronzen uurwerk (lijkt 18e eeuws), grote bel en atlas. 4-Gewichten 75x27x21cm. COnd.: G
Bijzonder mooie Engelse mahoniehout fineer staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk. Gesigneerd Alexander Berham met secondenwijzer en datumaanduiding. Mooi beschilderde wijzerplaat met figurendecor ...
Antieke schilderijklok, ca.1890, voorstellende een landschap met kerk en bulderend hert, olieverf op linnen, met mooi 8-daags messing uurwerk en half-uur slagwerk. 61x73x30 cm., cond.:G
Duitse kersenhoutfineer Biedermeier tafelklok, ca. 1830, met messing vuurverguld beslag. Touwtjesslinger , met dubbele bel. In goede originele staat. 48x32x13 cm.
Antieke eikenhouten staande klok, ca.1920, brede uitvoering. Gemerkt:Embee 1 million, met glas aan de zijkanten. 2-Gewichter met west-minster slag. Mooie handgestoken kast, staand op klauwpoten. In z...
Goudkleurige staande klok geheel gemaakt in de barok stijl. Kop met schelpkroon en 2 sphinxen. Onderin een leeuwenkop. Klok is een 3-gewichter eind 20e eeuw 201x64x30cm. Cond.: G
Prachtige antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule, ca.1860, met als voorstelling een liggende vrouw met snoeimes en koren. Prachtige vergulding en 8-daags uurwerk 38x40x15cm.
Grote Franse pendule met 3 compositie metalen putto's en onyx kast ca. 1880. 8-Daags uurwerk, gemerkt S. Manceau Paris 40x43x15cm. In goede originele staat
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches in zeer goede originele staat. 45x25x12cm. Cond.: G
Antieke Chinese gietijzeren pendule, ca.1890, met 8-daags uurwerk, opgewerkte draken en emaille cartouches. In goede originele staat. 41x22x18cm.
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk staand op vergulde houten console Cond.: G
Grote Franse pendule ca. 1880, gemaakt van compositie metaal. Vuurverguld met 8-daags uurwerk. Mooie voorstelling van vrouw met duif en putti. In zeer goede originele staat 36x52x19cm. Cond.: G
Antieke notenhout fineer 2-gewichten regulateur, ca. 1880, gemerkt F.U.B.Freiburg, met secondenaanduiding. In goede originele staat. 113x45x20cm.
Friese (Hindeloopen) stoelklok 18e-19e eeuw met bronzen uurwerk en mooi gietwerk 68x31x24cm. Cond.: G
Vuurvergulde compositie metalen figurenpendule. Voorstellend vrouw met hoorn des overvloeds, anker, lauwerkransen etc. ca. 1870 (stukje van bladeren mist). 8-Daags uurwerk in redelijke originele staat...
Franse bronzen pendule ca. 1880. Rijk bewerkt met bronzen leeuwenkoppen, bloemen en rocailles. gesigneerd F. Marti Paris. Wijzerplaat gesigneerd A.D. Overstrijd. Loopt goed 23x26x16cm. Cond.: U
Onyx klokkenstel ca. 1880 met 4-lichts kaarskandelaars (enkele beschadigingen aan het onyx van de kandelaars). 8-Daags uurwerk, compositie metalen figuur, musicerende vrouw 46x30x16cm. en 49x19x19cm. ...
Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G
Frans marmeren pendule met brocot balans (zichtbaar) ca. 1880. Tweekleurig bewerkt marmer en 8-daags uurwerk. In goede originele staat 39x27x13cm. Cond.: G
Antiek bronzen jugendstil tafelklokje met pfeilkreuz wekkeruurwerk ca. 1900,mooie vormgeving. 27x16x9cm., Cond.:G
Notenhouten tafelklok ca. 1920 met 8-daags uurwerk en maanstand. Massief brons gietwerk in zeer goede staat 32x19x16cm. Cond.: G
Grote antiek Frans pendule uurwerk, c.1880, met emaille wijzerplaat, 8-daags uurwerk. 15xØ19cm., Cond.:G
Oude Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok, klein model in goede staat (20e eeuw) 37x22x13cm. Cond.: G
Gietijzeren beschilderde klokkenman met bewegende ogen 21e eeuw, zonder slagwerk 40x20x13cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer balkon-vrijslinger gemerkt F.M.C. met gongslag ca. 1890. Compleet met tollen en kroon in goede originele staat 105x42x20cm. Cond.: MG
Duitse staande klok ca. 1910 met eikenhouten kast en facetgeslepen glas. Westminster uurwerk, gemerkt Isgus. De klok is in goede originele staat 218x58x30cm. Lichte fineerschade aan rechterzijde Cond....
Duitse notenhout fineer Grunderzeit spiegelregelateur, gemerkt Kienzle ca. 1880 (compleet). In goede originele staat 98x60x21cm. Cond.: G
Notenhouten Junghans tafelklok ca. 1890 met messing beslag en half-uur slag. Lijstwerk licht beschadigd 45x26x16cm. Cond.: G
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890, gemerkt L.F.S. met half-uur slag in goede originele staat. Mooie wijzerplaat en slinger 74x40x22cm. Cond.: G
Groot 3-delig rood/ bruin marmeren klokkenstel, ca.1890, met 8-daags uurwerk. In goede originele staat. 33x43x14cm., 29x15x12cm.
Vuurvergulde pendule ca. 1860 met 8-daags uurwerk en half-uurslag. Compositie metaal, deel in de hand mist en wijzerplaat gecraceleerd 33x30x12cm. Cond.: R
Oude eikenhouten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen armaturen. Uurwerk met dubbele bel en maanstand 32x20x15cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Junghans vrijslinger met originele kroon in goede originele staat ca. 1900 78x39x19cm.
Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met compositie metalen figuur, voorstellend een edelman met sabel. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Compositie metalen figuur zit los 34x23x8cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder klok 19e eeuw met porseleinen zuiltjes. Goede originele beschildering en gaaf 37x22x14cm.
Grote Friese staartklok (3-gewichter) met eikenhout fineer kast 2e helft 20e eeuw in goede staat. Mooie handbeschilderde wijzerplaat, 2 gewichten missen. 140x38x24cm. Cond.: G
Antieke Franse wandklok, ca.1840, met 8-daags uurwerk met touwtjes slinger. De kast is beschilderd met Boulle effect. In goede staat. 51x42x14cm.
Antieke mahoniehout fineer kolompendule, ca.1880, met intarsia. stukje uit en uurwerk niet origineel is op batterij, verder in goede staat. 47x27x15 cm.
Kleine eikenhouten Hollands Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, met handbeschilderde wijzerplaat met molendecor en boten. Bovenop de kap 3 beelden. 87x28x16cm., Cond.:G
Antiek tafelklokj, ca.1890, met gezwart houten kast en wekkeruurwerk. In zeer goede staat. 19x11x9cm.
Notenhout fineer Grunderzeit Gustav Becker regelateur ca. 1880. Licht beschadigd meer compleet 85x38x18cm. Cond.: R
Hollandse eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met Westminster slagwerk (3-gewichter) in zeer goede staat met massief bronzen gietwerk 118x34x20cm. Cond.: G
Frans zwart marmeren schouwklok met wekkeruurwerk in goede staat ca. 1880 36x22x7cm. Cond.: G
Antieke notenhouten Junghans regelateur met halve zuilen en originele kroon in goede originele staat 105x41x20cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer Kienzle regelateur ca. 1890 Grunderzeit 90x36x20cm. Cond.: R
Oude mahoniehouten pubklok 2e helft 20e eeuw met slagwerk in zeer goede staat 46x26x12cm. Cond.: G
Antieke Junghans vrijslinger (slinger mist, verder goed) 68x30x13cm.
Oude eikenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met handbeschilderde wijzerplaat en gong 90x34x16cm. Cond.: G
Duits ovaal Schwarzwalder wandklokje met slagwerk en landschapsvoorstelling. Originele gewichten en slinger ca. 1880 28x23x12cm. Cond.: G
Oud messing tafelklokje, 2e helft 20e eeuw, met cloisonne, eenvoudig uurwerk. 20x14x8cm., Cond.:G
Oude Hollandse handbeschilderde Friese stoelklok (klein model). Pendel mist en stukje af bij meermin 36x16x13cm. Cond.: R
Notenhouten regelateur klok, 2e helft 20e eeuw met kroontje en tollen. In goede staat. 97x33x15 cm.
Oude eikenhouten Bim Bam wandregelateur in zeer goede staat, gemerkt Teka 2e helft 20e eeuw 88x34x19cm. Cond.: G
Oude eikenhout fineer pendule, ca.1930, gemerkt: Manthe, met west-minster uurwerk. In zeer goede staat. 22x43x14cm.
Oude Sallander Warmink wandklok met eiken kast en maanstand 2e helft 20e eeuw 53x25x17cm. Cond.: G
Antieke Franse reiswekker, ca.1900, vernikkeld metaal, met dubbele bel (oxidatie) 22x14x10 cm., Cond.:R
Oude grote Zaanse wandklok met noten kast, slagwerk , bronzen gietwerk en atlas. In goede staat 63x25x17cm. Cond.: G
Oude eikenhout fineer pendule, ca.1930, met westminster uurwerk. Art-deco met chroom sierwerk. 23x33x12cm., Cond.:G
Oude Hollandse Zaanse klok met Atlas, wortelnoten kast, bronzen gietwerk en gewichten 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x27x17cm. Cond.: G
Oude Franse pendule, 2e helft 20e eeuw, met houten beschilderde kast, uurwerk gemerkt:Hochler, 8-daags uurwerk met slagwerk, emaille wijzerplaat. 37x18x10cm., Cond.:G
Grote oude Hollandse Zaanse wandklok (notenhouten kast) met bronzen gietwerk en atlas 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 62x26x16cm.
Oude Sallander wandklok met bronzen gietwerk, slagwerk en eikenhouten kast 54x24x19cm. Cond.: G
Oud Sallander wandklokje met maanstand, mahoniehouten kast en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw 48x24x14cm. Cond.: G
Oud eikenhouten Zaanse klok 2e helft 20e eeuw met slagwerk en atlas 50x20x15cm. Cond.: G
Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw met atlas in goede staat 49x20x15cm. Cond.: G
Oude notenhouten Zaanse wandklok, gemerkt Warmink. Massief bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x19x16cm. Cond.: G
Oude Philips wereldklok, ca.1960, zwart kunststof met chroom. 18x16x8cm., Cond.:G
Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G
Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G
Duitse grenenhouten Hermle regelateur 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x28x16cm. Cond.: G
Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G
Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G