Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen valkenier
Resultaat: 1.600 EUR

Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G

2 Bronzen Chinese vazen
Resultaat: 1.100 EUR

Twee monumentale antieke Oosterse bronzen pronkvazen, ca.1890, met rijk figuraal decor (dieren). In goede originele staat. 60x20x19cm.

Bronzen slangenbezweerder
Resultaat: 1.050 EUR

Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G

Bronzen figuur, ridder
Resultaat: 600 EUR

Antiek bronzen figuur, gesign. Miroy Freres, ca. 1890, Frankrijk, voorstellend een man met steenslotgeweer. Mooie patina. Aan voorzijde met schild:Rolando Leveque. H. 43 cm.Cond.:G

Bronzen beeld, geleerde
Resultaat: 540 EUR

Zwaar bronzen vuurverguld beeld, 1e helft 19e eeuw, voorstellend een geleerde met zwaard in de hand andere hand steunt op een boek. Geheel staand op een marmeren sokkel. In goede originele staat. 35x3...

Madonna 15e-16e eeuw, Spanje
Resultaat: 500 EUR

Notenhouten Mariabeeld, gekroonde Madonna 15e-16e eeuw ongerestaureerd, mogelijk Zuid-Europees plattelandsatelier. Originele polychromie, handen ontbreken, 41cm. Cond.: G

Bronzen meisje met appel
Resultaat: 500 EUR

Antiek bronzen figuur, gemerkt: Klinkenberg, ca. 1890, naakt meisje met appel op de rug. Gemonteerd op zwart marmeren voet. 38xø16 cm., Cond.:G

Jugendstil bronzen beeldje
Resultaat: 425 EUR

Prachtige antieke bronzen Jugendstil figuur, gesigneerd S. Kinsburger E.V. 2465 (1855 - 1935 Frankrijk). gemonteerd op rood-marmeren voet, voorstellend een meisje met roos in de hand 16,5cm. Cond.: G

Madonna + Kind ca. 1800
Resultaat: 375 EUR

Vurenhouten Madonna met kind ca. 1800 in zeer goede staat (5 losse delen) 29cm. Cond.: G

Bronzen man op paard
Resultaat: 280 EUR

Bronzen `figuur van naakte man op paard, staand op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 39x36x21cm. Cond.: G

Oosters beeld op leeuw
Resultaat: 260 EUR

Grote bronzen bottichava zittend op een olifant, 20e eeuw. In goede staat. 46x27x18cm.

2 Plated plaquettes
Resultaat: 260 EUR

Twee antieke zilvertin 2 dimensionale plaquettes met romantische figuren voorstelling. Met monogram G.B., ca.1890. In zeer goede staat 37x20 cm.

Bronzen paard op rust
Resultaat: 260 EUR

Groot bronzen paard, gemerkt Basije. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 34x45x15cm. Cond.: G

Maria Magdalena ca. 1850
Resultaat: 250 EUR

Notenhouten beeld van Maria Magdalena met 6-kantige zalfdoos bij Jezus' graf, Neo-Gotisch 19e eeuw 44x36x20cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 225 EUR

2 Antieke bronzen figuren, 1891, onduidelijk gesigneerd, jongen en meisje. 17-17.5cm., Cond.:G

Mariabeeld 1850
Resultaat: 200 EUR

Antiek vurenhouten barok madonna met kindje Jezus, ca.1780, staande op originele losse voet (beschadigd) kroontje weg. 46x15x14cm., Cond.:R

Bronzen man op paard
Resultaat: 200 EUR

Bronzen `figuur van naakte man op paard, staand op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 39x36x21cm. Cond.: G

Beeld, meisje op kussen
Resultaat: 180 EUR

Prachtig 19e eeuws vuurverguld bronzen figuur, voorstellend een biddend meisje zittend op een kussen. Geheel gemonteerd op wit marmeren voet 17x10x8cm.

Bronzen buste, naar Dali
Resultaat: 170 EUR

Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G

Bronzen buste, naar Dali
Resultaat: 170 EUR

Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G

Bronzen eland
Resultaat: 165 EUR

Grote bronzen eland gemonteerd op bronzen voet 21e eeuw in zeer goede staat 37x42x35cm. Cond.:G

Bronzen naakte staande dame
Resultaat: 160 EUR

Oude bronzen figuur, naakte dame, van A.de Ruiter, Oldenzaal, in goede staat. 27x7x8cm.

Bronzen plaquette
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen plaquette 19e eeuw voorstellend Maria met Jezus (groen patina), gesigneerd A. Morga 52x31x10cm. Cond.: G

Bronzen boeskoolmannetje, S. Kips
Resultaat: 150 EUR

J.Kip, bronzen figuur "Het Boeskoolmannetje Oldenzaal", 2e helft 20e eeuw. 28x23x12 cm., Cond.:G

Man met bal
Resultaat: 140 EUR

Antiek bronzen figuur, ca.1900, vermoedelijk Engeland of U.S.A., voorstellende een man met houten bowlingbal, sigaar en hoed. Geen signatuur gevonden. 44x10cm., Cond.:G

Bronzen schedel
Resultaat: 140 EUR

Bronzen schedel op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 36x23x17cm. Cond.: G

Bronzen voet
Resultaat: 120 EUR

Bronzen modern figuur voorstellende een bronzen been gemonteerd op marmeren voet 21we eeuw, in zeer goede staat 50x12x13cm.

Beeld, olympier
Resultaat: 115 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1940 voorstellend een mannelijke Olympier op marmeren sokkel. Patina iets beschadigd 33x26x15cm. Cond.: R

Bronzen schaal ca. 1900
Resultaat: 110 EUR

Antiek Chinees bronzen sierbord met 4 opgewerkte figuren, bord is verder gegraveerd, ca.1900? ø44.5 cm.,

Wijwaterbakje, brons
Resultaat: 110 EUR

Antiek bronzen vuurverguld wijwater wandbakje, ca.1880, met putti en Heilige figuren. Roccoco stijl. In zeer goede staat. 35x18x9cm.

Dansende figuren, samac
Resultaat: 110 EUR

Antiek compositie metalen dansend paar. Fete du Village, ca. 1890. In zeer goede staat. H.53 cm.

Bronzen olifant
Resultaat: 110 EUR

Bronzen olifant op lange poten 21e eeuw in zeer goede staat 30x30x11cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Smid Felling
Resultaat: 100 EUR

Prachtig Duits bronzen figuur op zwart marmeren voet van Smidt Felling ca.1900, voorstellende een visser met vrouw. Mooie patina. 30x8x8cm., Cond.:G

Bronzen moderne man
Resultaat: 100 EUR

Modern bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 41x16x15cm. Cond.: G

Houten wandconsole, zittende man
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten wandconsole ca. 1900 voorstellend een zittende man met boek. 1 Vinger mist 29x10x10cm. Cond.: G

2 Bronzen zittende figuren
Resultaat: 80 EUR

Twee zittende bronzen figuren, meisje met hand onder hethoofd, meisje met 2 handen aan het haar. 20e eeuw, gesigneerd Klimt of Kluts. 14-18 cm., Cond.:G

Putti ca. 1800
Resultaat: 80 EUR

Kindje Jezus houten beeldje met glazen ogen en originele polychromie, Spaans ca. 1800, armen missen en voet beschadigd. L.ca 15cm.

Bronzen vogeltje
Resultaat: 80 EUR

Bronzen duif, gemerkt Francois Pompn. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 25x14x8cm. Cond.: G

Houten beeld, doedelzak
Resultaat: 80 EUR

Engels houten handgestoken beeld met doedelzak 19e eeuw 44x11x11cm. Cond.: G

Antiek figuur, Athene
Resultaat: 80 EUR

Antiek figuur van de Griekse godin Athene ca. 1890 op marmeren sokkel, voet licht beschadigd H.: 47cm. Cond.: G

Art Deco beeld
Resultaat: 70 EUR

Groot Art Deco beeld ca. 1920 met marmeren voet met daarop twee compositie metalen figuren. meisje en hinde (meisje koud beschilderd). 2 Chips van marmeren voet, verder in goede staat 22x64x13cm.

2 Bronzen boedha's
Resultaat: 65 EUR

Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G

Bronzen vogeltje
Resultaat: 65 EUR

Bronzen duif, gemerkt Francois Pompn. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 25x14x8cm. Cond.: G

Beeld, ridder te paard
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur op hoog marmeren sokkel. Voorstellend een ruiter in harnas te paard ca. 1910. marmer is beschadigd 41x20x10cm. Cond.: R

Compositie metalen figuur
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid. Geheel staand op marmeren sokkel, gesigneerd Germaii H.: 50cm. Cond.: G

Ornament 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Groot 18e eeuws ornament in de vorm van een bloem (stuk mist) met restbeschildering 37x28x12cm. Cond.: G

Bronzen schaal
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat. 28x21x4cm.

Beeld, visser
Resultaat: 50 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1890, voorstellend een visser met net en anker 25x21x10cm. Cond.: G

2 Beeldjes, herten
Resultaat: 50 EUR

Twee compositie metalen herten ca. 1900 met mooie bronzen patina in goede originele staat 20x18x9cm. Cond.: G

Bronzen schaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat 24x21x5cm.

2 Beeldjes, Boedha
Resultaat: 35 EUR

Twee oude en/of antieke Oosterse bronzen figuren; 1x danseres 18x7x7cm. en 1x dansende boedha 18x12x6,5cm. Cond.: G

Bronzen vogels op tak
Resultaat: 35 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend twee vogels zittend op een tak 29x18x7cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 35 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U

Tekkel op onyx
Resultaat: 25 EUR

Tekkel op onyx voet ca. 1920 van compositie metaal, 1 schroefje is weg 8,5x10x7cm. Cond.: G

Art Deco beeld
Resultaat: 20 EUR

Art Deco figuur voorstellend 2 herdershonden (compositie metaal) gemonteerd op wit marmeren voet 20x45x10cm. Cond.: G

Masker
Resultaat: 20 EUR

Oud Oosters beschilderd houten masker 20e eeuw 16x13x8cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Resultaat: 15 EUR

Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G

2 Uitgesneden beeldjes
Resultaat: 15 EUR

Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G