Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Drents eiken kabinet, ca. 1820
Resultaat: 1.100 EUR

Drents eiken kabinet ca. 1820 in uitstekende staat. Brons beslag en volle zuilen met messing capitellen. Fruitkorf met guirlandes in de gebogen kap 247x177x58cm. Cond.: U

Kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig groot Drents eikenhouten kabinet in perfecte staat in meekrab kleur ca. 1820. Messing beslag en bovenin prachtig snijwerk met guirlandes, krimpnaad 274x190x55cm. Cond.: U

Hollandse vitrine 1910
Resultaat: 900 EUR

Prachtige notenhout fineer vitrinekast met intarsia ca. 1910 met geslepen glas en volle zuilen. Zeer mooie kwaliteit, binnenzijde ook gefineerd. Geheel staand op hoge spitse poten met messing 177x100x...

Kapstok
Resultaat: 850 EUR

Grote houtgestoken Schwarzwald beren-kapstok 2e helft 20e eeuw 195x55x42cm. Cond.: G

Hollandse barok secretaire
Resultaat: 850 EUR

Antieke 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten barok secretaire met origineel bronzen beslag. In originele ongerestaureerde staat. Secretaire heeft een mooi binnenwerk met lades en kelder. 110x...

Mahonie kabinet
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

Vitrinekast op bolpoten
Resultaat: 450 EUR

Schitterende eiken Grunderzeit vitrinekast met dikke zuilen en capitellen ca. 1880. Geheel staand op forse bolpoten, deuren met facetgeslepen glas in zeer goede staat (woonkamer klaar) 173x130x58cm. C...

Mahonie secretaire
Resultaat: 400 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...

Franse slaapkamer 1880
Resultaat: 380 EUR

Antieke Franse notenhouten fineer slaapkamer ca. 1900 Neo roccoco. geheel bestaande uit een tweedeurs kast (uitneembaar), 2 nachtkastjes en 2 bedden in goede originele staat.

Gebogen buikcommode
Resultaat: 375 EUR

Oude Louis Quinze srtijl barok commode notenhout fineer, met intarsia en bronzen beslag, marmeren blad, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 70x70x41 cm., Cond.:G

Antieke spiegel
Resultaat: 360 EUR

Grote antieke vegulde halspiegel, ca.1870, met bewerkte kroon, in goede originele staat. 194x93cm.

Louis Philippe vitrinekast
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 350 EUR

Oude koloniale teakhouten kussenkast, ca.1920, met zuilen en zware kussens, in goede originele staat. Kast heeft een grote koplijst. 188x148x68 cm., Cond.:G

Barok vitrine
Resultaat: 350 EUR

Oude wortelnoten vitrine opzetkast, 2e helft 20e eeuw, Engelse stijl.Onderstuk op hoge poten en 4 lades. Bovenstuk met een getoogde deur zijkanten ook met glas. In goede staat. 201x107x45cm.

2 Goudkleurige spiegels
Resultaat: 350 EUR

Twee empire stijl spiegels ca. 1880 in goede originele staat 87x58cm.

Engelse spiegelcommode
Resultaat: 350 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten spiegelcommode met wortelnoten voorfront ca. 1900 met 4 lades, spiegel en 2 zijkastje bovenop. In zeer goede staat 160x109x46cm.

Secretaire
Resultaat: 350 EUR

Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...

2x Piedestal groot
Resultaat: 330 EUR

Twee grote Empire stijl piedestals van beschilderd hout en met zwart marmeren blad (20e eeuw) 121x30x34cm. Cond.: G

Barokstijl vitrine
Resultaat: 300 EUR

Hollandse notenhout fineer Louis Quinze stijl vitrinekast, 2e helft 20e eeuw,staande op klauwpoten met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat. 220x150x26cm.

Engelse Art Deco vitrine, eikenhout
Resultaat: 300 EUR

Engelse eikenhouten vitrinekast met zijkanten van glas. geheel staand op Queen-Anne poten ca. 1900. Mooie patina en in zeer goede originele staat 125x88x35cm. Cond.: G

Meubel met tegels
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere Grunderzeit theetafel van eikenhout ca. 1880 met grote keramieken plaquettes met bloemen en vlinderdecor. Prachtige kwaliteit, zijdelen zijn opklapbaar 80x120x60cm. Cond.: G

Schaapslederen fauteuil
Resultaat: 300 EUR

Mooie schaapslederen fauteuil met kopernagels en houten poten, 97x78x76 cm., Cond.:G

Gestoken mahonie stoel, rode stof
Resultaat: 280 EUR

Prachtige notenhouten Louis Philippe voltaire ca. 1880. Opengewerkt met rozenmotief en goede rode velours stoffering 118x63x68cm. Cond.: G

Wortelnoten bureau
Resultaat: 270 EUR

Antiek Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau, ca.1900, met schuine klep en 3 gebogen laden, staande op klauwpoten, met origineel bronzen beslag. In zeer goede staat met prachti...

Mechelse eethoek (6 stoelen)
Resultaat: 270 EUR

Eikenhouten Mechelse eethoek met snijwerk ca. 1880 waarbij 6 stoelen met biezen zitting en rugleuning in goede originele staat 78x98x127cm. en 106x40x42cm. Cond.: G

Eiken buffetkast
Resultaat: 260 EUR

Eikenhouten gestoken Mechelse buffetkast met zuilen ca. 1880 in goede originele staat met origineel beslag. 1 Krimpnaad aan de zijkant en 1 rekje mist 225x120x52cm. Cond.: G

Jugendstil buffet
Resultaat: 250 EUR

Prachtig antiek eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1890 met veel snijwerk op de deuren en lijsten. Okerkleurig marmeren blad met facetgeslepen glas in bovendeuren en spiegel. In zeer goede staat 210x13...

Spiegelconsole, marmeren plaat
Resultaat: 250 EUR

Empire stijl halve maantafel met groen marmeren blad en goudkleurige beschildering, 2e helft 20e eeuw. 85x123x51. Cond.:G

Vitrinekast 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Prachtige mahoniehout fineer vitrinekast ca. 1920 met intarsia. Voorkant en 2 zijdes met glas. Spiegel in de rugwand. geheel staand op hoge poten met etage in zeer goede staat. Woonkamer klaar 183x90x...

Davenport
Resultaat: 210 EUR

Eikenhouten Engelse Davenport schrijfbureau met acht lades aan de zijkant ca. 1900. Bovenop een klep voor brieven en inktset. Schuin schrijfblad met kelder en 3 lades daarin. Geheel in goede originele...

Eethoek (6 stoelen)
Resultaat: 200 EUR

Retro vintage eethoek. Schitterende set van 6x jaren '50 stoelen, massief notenhout en nieuw bekleed in topstaat. 2x Armleunstoelen en tafel 88x56x60cm. Cond.: U

Noten bureaustoel
Resultaat: 200 EUR

Prachtige oude notenhouten bureau draai/armleunstoel met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Mooie kwaliteit 85x59x62cm. Cond.: G

Gateleg tafel 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Vroege Engelse Gateleg eikenhouten tafel 1e helft 18e eeuw in goede originele staat (lade misy) 70x102x106cm. Cond.: G

1-Deurs spiegelkast
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse notenhouten fineer 1-deurs spiegelkast met lade en met kroon in roccoco stijl. In zeer goede staat 235x92x47cm.

Grote spiegel
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Empire spiegel in zeer goede originele staat 158x107cm.

Duitse Grunderkast
Resultaat: 190 EUR

Duitse notenhout fineer Grunderzeit 2-deurs kast met lade ca. 1880. Prachtige gestoken panelen, lichte fineerschade 197x120x58cm. Cond.: G

Buffetkast Henri Deux
Resultaat: 180 EUR

Notenhouten Henri Deux buffet ca. 1880, in goede originele staat met zuilen, snijwerk en origineel beslag 230x140x54cm. Cond.: G

Hollandse vitrineopzet, wortelnoten
Resultaat: 180 EUR

Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G

Hollandse wortelnoten vitrineopzet
Resultaat: 180 EUR

Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G

Eiken Grunderzeit buffet
Resultaat: 180 EUR

Massief Duits eiken Grunderzeit buffet ca. 1880 in zeer goede staat. Zwaar uitgevoerd 98x57x130cm. Cond.: G

Sidetable
Resultaat: 180 EUR

Prachtig mooie grote sidetable,eind 20e eeuw, gemaakt naar oud Engels voorbeeld. Meubel heeft een mooie warme donker bruine kleur. Sidetable heeft 3 grote lades met daaronder over de gehele breedte e...

Mahonie naaitafeltje
Resultaat: 180 EUR

Antieke mahoniehout fineer biedermeier naaitafel, ca. 1830, zonder binnenwerk met getorste poten. In goede originele staat. 80x51x35cm.

Barok secretaire
Resultaat: 180 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijlsecretaire, 2e helft 20e eeuw, met mooi binnenleven. In zeer goede originele staat. 106x85x53cm.

Wortelnoten speeltafel
Resultaat: 180 EUR

Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G

Lectuurbak, groot model
Resultaat: 160 EUR

Oude mahoniehouten lectuurbak 2e helft 20e eeuw met bamboe effect en snijwerk in zeer goede staat 85x89x39cm. Cond.: G

Buffetkast
Resultaat: 160 EUR

Antieke Franse eikenhouten buffetkast ca.1880,met hele en halve zuilen, snijwerk, facet geslepen glas, origineel beslag, sloten en sleutels. In goede originele staat. 227x132x55 cm. Cond.:G

Eiken bureau
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten Franse handgestoken schrijftafel met 3 lades en getorste verbinding ca. 1880 in goede originele staat 80x133x74cm. Cond.: G

Ronde tafel met marmer
Resultaat: 150 EUR

Oosterse mahoniehouten gestoken tafel met rond blad in zeer goede staat met roodbruin marmer in het blad 20e eeuw 47xø46cm. Cond.: G

5 Mechelse stoelen
Resultaat: 150 EUR

Vijf eikenhouten gestoken Mechelse stoelen ca. 1880 met getorste verbindingen en velours stoffering in goede originele staat 103x50x44cm. Cond.: G

Wortelnoten barok commode
Resultaat: 140 EUR

Hollandse Louis Quinze stijl wortelnoten fineer buikcommode met origineel bronzen beslag. geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 74x96x45cm. Cond.: G

Hollandse secretaire
Resultaat: 130 EUR

Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G

Schrijftafeltje
Resultaat: 130 EUR

Engelse mahoniehouten schrijftafel met 5 lades en parelrand ca. 1900. Geheel staand op 4 taps toelopende poten. Schrijfvilt in zeer goede staat 75x106x60cm. Cond.: G

Dames en heren fauteuil
Resultaat: 130 EUR

Oude Louis Quinze stijl dames- en herenfauteuil nieuw gestoffeerd 20e eeuw. 99x75x80cm. en 94x72x56cm. Cond.: G

Empire commode
Resultaat: 130 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden commode ca. 1830 met origineel messing zingbeslag in goede originele staat 98x98x46cm. Cond.: G

Theetafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Engelse wortelnoten fineer theetafel, ca.1900, met lade. In goede originele staat. 73x87x58cm.

Grenen Vertico
Resultaat: 120 EUR

Antieke handbeschilderde grenen vertico, Louis Philippe, ca.1880, In zeer goede staat. 140x90x43cm.

Eiken bankje
Resultaat: 120 EUR

Antieke eikenhouten tweezitsbank in Art Nouveau stijl met goede stoffering. Mooie vormgeving 100x130x67cm. Cond.: G

Hollandse eiken kast, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...

Kerkbank Oldenzaal
Resultaat: 110 EUR

Antieke eikenhouten kerkbank,ca.1900, uit Duits klooster in Oldenzaal 101x139x60cm. Cond.: G

Tafel kersen
Resultaat: 110 EUR

Kersenhouten bijzettafel geheel gemaakt in de Engelse stijl. Front met 1 lade eind 20e eeuw, tafel is van goede kwaliteit 47x80x80cm. Cond.: G

Broodkast
Resultaat: 100 EUR

Oude eikenhouten dubbeldeurs broodspinde met gestoken panelen 20e eeuw, gemaakt van oud eiken in goede staat 155x71x38cm. Cond.: G

4 Noten stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier oude massief notenhouten stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl in zeer goede staat 92x49x50cm. Cond.: G

Mahonie halve-maan etagere
Resultaat: 100 EUR

Prachtige mahoniehouten Engelse etagere staand op bewerkte 3-spant poot met messing 2e helft 20e eeuw in uitstekende staat 116x80x39cm. Cond.: G

4 Stoelen
Resultaat: 100 EUR

4-Biedermeier stijl stoelen, noten kleurig met skaleder bekleding. Rugleuning van de stoelen zijn rond en afgezet met messing nagels. 88x47x43cm., Cond.:G

Sta op stoel
Resultaat: 100 EUR

Cognac kleurige nieuwaardige sta-op stoel. Stoel is elektrisch te verstellen. 74x82x110cm., Cond.:U

Mahonie tafel, bewerkte poot
Resultaat: 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel ca. 1870 met geschulpt blad en bewerkte 4-spant poot. In goede originele staat 78x77x46cm. Cond.: G

Mechelse eethoek
Resultaat: 100 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten eethoek,ca. 1880, tafel en 4 stoelen. 75x86x113 en 89x36x40cm.

Voltaire, L.P. stijl
Resultaat: 90 EUR

Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G

Voltaire, L.P. stijl
Resultaat: 90 EUR

Grote 20e eeuwse Voltaire, nieuw gestoffeerd in Louis Philippe stijl 106x71x90cm. Cond.: G

Grunderzeit tafel
Resultaat: 90 EUR

Duitse Grunderzeit wortelnoten fineer naairtafel ca. 1880 in goede originele staat 77x61x43cm. Cond.: G

Duitse Vertico
Resultaat: 90 EUR

Aparte notenhouten Vertico ca. 1900 met zijpanelen en 1 deur en lade in goede originele staat 117x90x49cm. Cond.: G

Noten bijzettafeltje
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met spitse poten, etage en lade ca. 19e eeuw in zeer goede originele staat 67x40x35cm. Cond.: G

Noten bijzettafeltje
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met spitse poten, etage en lade ca. 19e eeuws in zeer goede originele staat 67x40x35cm. Cond.: G

Stoel
Resultaat: 90 EUR

Donker bruine armleunstoel in art-deco stijl, met licht bruine bies. Stoel is in nieuwstaat. 68x70x80cm.

2 Stoelen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke mahoniehout fineer empire stoelen, ca.1830, in goede originele staat. 90x37x50cm.

Relikwieen kastje
Resultaat: 80 EUR

Vruchten-hangvitrine kastje neogothisch met zijkanten van glas in goede originele staat 65x50x20cm. Cond.: G

Eethoek
Resultaat: 80 EUR

Oude eikenhouten eethoek met een met brons beslagen eettafel met rond blad. goed evelours stoffen bekleding 2e helft 20e eeuw 78xø120cm. en 102x51x50cm. Cond.: G

Zwarte stoel
Resultaat: 80 EUR

Armleunstoel zwart skai leer, Br.67xD70xH.80cm., Cond.:G

Eiken buffet
Resultaat: 80 EUR

Klein eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1910 met facetgeslepen glas en spiegel in goede originele staat 182x110x42cm. Cond.: G

Venetiaanse spiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G

Lederen stoel
Resultaat: 80 EUR

Lederen draaifauteuil Söderbergs Sweden op houten draaivoet 110x80x80cm. Cond.: G

Hoge achtkantige tafel
Resultaat: 75 EUR

Mooie 8-kantige notenhout fineer Grunderzeit tafel staand op 4-spant poot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) Cond.: G

Mechels onderdeel kast
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Kredens ca. 1880 met gestoken paarden, koppen etc. In goede originele staat, krimpnaad in blad 101x94x48cm. Cond.: G

Bank, Louis Quinze
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten Louis Quinze-stijl bank met snijwerk en goede blauwe velours stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 94x160x76cm. Cond.: G

Goudkleurige spiegel, empirestijl
Resultaat: 70 EUR

Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G

Mechelse salontafel
Resultaat: 70 EUR

Mechelse eikenhouten salontafel ca. 1880 met snijwerk in zeer goede staat 54x119x84cm.

Ovale salontafel
Resultaat: 70 EUR

Oude ovaalvormige mahoniehouten tafel met koper inlegwerk op het blad (Boulle techniek). Geheel staand op twee driespant poten 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x120x55cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Resultaat: 70 EUR

Zware eikenhouten gestoken Bretonse armleunstoel, 19e eeuw, in Renaissance stijl met lederen zitting en rugleuning. (Leder is ruw). 127x87x90 cm., Cond.:G

3 Gemarmeleerde zuilen
Resultaat: 70 EUR

Drie beschilderde piedestallen met zwart geaderd marmerdecor op meubelplaat 2e helft 20e eeuw 75x28x28cm. Cond.: G

Oosters tafeltje
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees tafeltje met originele beschildering en snijwerk (voor porseleinen vaas) 20e eeuw in goede staat 31x28x28cm. Cond.: G

Kaarttafeltje
Resultaat: 60 EUR

Empire kaarttafel 19e eeuw van mahoniehout in originele staat 70x90x91cm. Cond.: G

Eiken meidenkastje
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten meidenkast ca. 1860 in zeer goede originele staat met 2 deuren en 1 lade 143x102x43cm.

Armleunstoel met borduurwerk
Resultaat: 60 EUR

Grote oude armleunstoel met petit point borduurwerk gestoffeerd 20e eeuw in goede staat 119x68x80cm. Cond.: G

Butlertray met wijnrek
Resultaat: 60 EUR

Teak houten wijn meubel met butler tray. Meubel heeft afneembaar dienblad en er is een wijnrek voor 8 flessen, met daarboven nog 1 lade. Eind 20e eeuw, 94x58x43cm., Cond.:G

Spiegeltje met kuifje
Resultaat: 60 EUR

Klein eikenhouten Hollands kuifspiegeltje, ca.1900, geheel met facet geslepen spiegel. 63x34.5 cm., Cond.:G

2 Stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee mahoniehouten barokstijl stoelen, ca.1920, in goede originele staat met velours stoffering. 107x50x48cm.