Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tegeltableau, groot schip
Resultaat: 800 EUR

Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M

Zuil met bloempot
Resultaat: 450 EUR

Prachtige Jugendstil keramieken bloempot met bijbehorende zuil ca. 1900 (genummerd). Groen geglazuurd met zweepslag-bloemenmotief in zeer goede staat. 1 Chip aan de voet, niet in zicht. 101x50x36cm. C...

Grote Delftse pronkvaas
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame grote Delfts keramieken pronkvaas met drakenkoppen en landschappen -met bloemendecor, ca. 1890, 57x39x26 cm., Cond.:G

Porseleinen beeld
Resultaat: 410 EUR

Oude porseleinen figuur Hoofd en armen bewegen. beschilderd met bloemen- en gouddecor 32x25x19cm. Cond.: G

Herend servies
Resultaat: 350 EUR

Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.

Chinees 19e eeuws beeld
Resultaat: 300 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen figuur, ca.1900, voorstellende een oude man, met stok, in bloemetjes toga. 45x15x11cm., Cond.:G

Wierook brander
Resultaat: 300 EUR

Antieke Cchinese keramieken wierookbrander, 19e eeuw, met craquelee glazuur. 8xø9 cm., Cond.:G

2 Chinese tegels
Resultaat: 275 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen plaquettes met vogels in boom decor en schrift. 1e helft 20e eeuw. 86x33cm., Cond.:G

2 Sevres vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Sevres stijl porseleinen pronkvazen, 20e eeuw met bronzen monturen. In goede staat, een voet gerestaureerd. 60x31xØ20cm.

5x Chinees been
Resultaat: 225 EUR

Vijf Chinese netsukes gemaakt van been 5-5,5cm. Cond.: G

Baardman kruik
Resultaat: 200 EUR

Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw, klein formaat in goede originele staat. Barstjes in glazuur 21xø11,5cm. Cond.: G

2 Aardewerk fonteinen Teplitz
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke majolica fonteinen, ca.1890, gemerkt Teplitz, man bij een fontein en vrouw bij een fontein. Beide zijn beschadigd. 46x28x25cm., en 45x25x23cm.,

Imari lamp met kap
Resultaat: 190 EUR

Oude imari porseleinen tafellamp met messing monturen( geëlektrificeerd) porselein 19e eeuw rest is later. 47xø29 cm., Cond.G

Kop&Schotel + 3 kopjes
Resultaat: 180 EUR

Vier Biedermeier kopjes met 1 passende schotel (1 oortje mist). Handbeschilderd met landschappen ca. 1830 en later Cond.: R-G

6x kop&schotel ca. 1800
Resultaat: 160 EUR

6 Antieke /chinees porseleinen kop en schotels, ca.1800, met bloemendecor. 7x Ø12.5cm. 3 schotels met haarscheur en 1 kommetje met minimale chip. Cond.:R/G

Keulse schenkkan
Resultaat: 150 EUR

Prachtige grote Duitse steengoed kruik ca. 1800 met blauwe beschildering in zeer goede staat 47x27cm. Cond.: G

Queng Long schaaltje 1810
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G

Queng Long schaaltje 1810
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G

Queng Long schaaltje 1810
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaaltje, Quen Long, ca. 1810, met landschapsdecor. 25x18 cm., Cond.:G

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse keramieken reservistenkruik met prachtig tinnen deksel met leeuw en reservist erop. 12 comp.Kgl Baÿo 18 inft.ref Prinz Ludw.Ferdinand Zandman 1902-1904. Reservist Runkel. Met prachtige...

7 Hummels
Resultaat: 147 EUR

Hummel figuren, m.i Hummel club membership year 1999/2000. 8-9 cm., Cond.:G

3x Kop&schotel ca. 1800
Resultaat: 145 EUR

3 Antieke Chinees porseleinen kop en schotels, ca.1800, met planten-en vlinderdecor. 1 kopje heeft haarscheur. 5xØ12cm.

3 Chinese kop&schotels
Resultaat: 140 EUR

3 Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met fijne beschildering, landschapsdecor. 6x11x12 cm., Cond.:G

Chinees bord, 19e eeuw
Resultaat: 135 EUR

Chinees porseleinen apart bord 19e eeuw met bloemendecor en familienaam verso. Lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G

4 Kopjes & 6 Schotels
Resultaat: 130 EUR

Chinees porselein 19e eeuw o.a; capucij, wanli; 4x kop&schotels en 2 losse schotels (1x haarscheur en minimale chip) 6xø11cm. Cond.: G

Snuffbottle, blauwe tekens
Resultaat: 125 EUR

Antieke Chinees porseleinen snuffbottle, ca.1900, met familienaam op de bodem, diverse decors rondom. 8.5x3x3cm., Cond.:G

Benen figuur
Resultaat: 120 EUR

Antiek Indiaas erotisch benen figuur 19e eeuw, voorstellende een man en vrouw die gemeenschap hebben. geheel staand op houten sokkel 17xø7,4cm.

6 Imari borden 1880
Resultaat: 120 EUR

6 Antieke Japans imari sierborden, ca.1880, met krijgsheren decor. Ø18.5 cm., Cond.:G

Aardewerken kop
Resultaat: 110 EUR

Oud keramieken masker met cracele glazuur, gemerkt Goldscheider made in Austria 23x21x11cm. Cond.: G

2 Kommen V&B
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke kommen ca.1900, Bown Villeroy en Boch Flamand. 12xØ22cm., Cond.:G

Vaas met oren
Resultaat: 105 EUR

Keramieken jugendstil stijl vaas gemerkt: Colenbrander Ram, 2e helft 20e eeuw, met bloemen- en papegaaidecor. 41x13x10cm.,Cond.:G

Meissen bord
Resultaat: 105 EUR

Meissen porseleinen bord (rand doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G

Meissen bord
Resultaat: 105 EUR

Meissen porseleinen bord (rand doorbroken porselein) uit de Knauf tijd ca. 1900. Zwiebelmuster decor 1e keus in zeer goede staat ø23,5cm. Cond.: G

Bisquit etagere 1920
Resultaat: 100 EUR

Oud bisquit porseleinen tafelstuk met doorbroken gevlochten porseleinen schaal ca. 1920, vermoedelijk Italië, voorstellende twee Griekse vrouwen 31x17x13cm. Cond.: G

Diverse tegels
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 26 tegels 19e eeuw Cond.: R-G

4-Pas tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

Tableau met 4 18e eeuwse Hollandse tegels met paars ruiterdeco, lichte randschades. 29x29cm.,

2 Keulse karaffen
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse steengoed schenkkruiken ca. 1800 in goede staat 33-36cm. Cond.: G

4 Vazen, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

4 18e Eeuwse Chinees porseleinen vazen, beschadigd, met blauw tuinmotief met bloemen. 21-22.5cm., Cond.:M

2 Sevres kopjes
Resultaat: 100 EUR

Twee Franse Sevres porseleinen kopjes 1e helft 19e eeuw met roze rozendecor en gouddecor 6,3xø7cm. Cond.: G

Pors. potje, zilv. deksel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws porseleinen zwavelstokjes houder , met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf, deksel is van zilver. 10xØ7cm.

Chin. bord 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Groot Chinees porseleinen bord, ca.1800, met Chinese tuin decor. Minimale chip, ø27.6 cm., Cond.:G

15 Delen Wedgwood
Resultaat: 100 EUR

15 Delen Wedgwood of Eturia, keramieken restservies. In goede staat.

Kavel diversen
Resultaat: 100 EUR

Kavel van 8 delen Chinees porselein, 18e/19e eeuw, 3 kommetjes (2 beschadigd) 5 schotels (1 lichte randschade) 7-14cm., Decor van bloemen, landschappen, figuren en karpers.

2 Samson borden
Resultaat: 95 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen Samson borden met familiewapen decor. ø24 cm., Cond.:G

3 Keulse karaffen
Resultaat: 90 EUR

Drie Duitse steengoed kruiken 19e eeuw in goede staat 28-38cm. Cond.: G

4 Musketiers
Resultaat: 90 EUR

Vier 17e eeuwse Hollandse tegels (randschades), 3x lansdragers en 1x musketier. 12,5x13cm. Cond.: R

Porseleinen Geisha Japan
Resultaat: 85 EUR

Grote porseleinen Quan Yin met bloemen en gouddecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat (minimale chip verso) 49,5cm. Cond.: G

Soc. Ceramique tablet
Resultaat: 85 EUR

Groot Societe Ceramique Maastricht prsenteerblad met bloemenmotief ca. 1900 in zeer goede staat ø29cm. Cond.:G

Porseleinen groep, ganzen
Resultaat: 81 EUR

Oude Duits porseleinen Thüringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw. Voorstellend een jongen met gans en vrouw. Prachtig handbeschilderd van mooie fijne kwaliteit 14x13x9cm. Cond.: G

Europese vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen vaas met compositie metalen voet en handbeschilderd kakimon motief. 16.5xø 14.5cm. Cond.:G

2 Bierpullen
Resultaat: 80 EUR

Twee Duitse Fayence pullen; 1x bierpul met tinnen deksel met bloemendecor ca. 1800 en 1x kan met tinnen deksel en voet ca. 1900 met figuur in landschap afgebeeld 19-27cm. Cond.: G

Chinees beeld, man + kind
Resultaat: 80 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R

Meissen beeldje
Resultaat: 80 EUR

Duits Meissen porseleinen figuur uit de Knauf tijd (handje mist), bloemen zijn licht beschadigd 12,9x5x6cm. Cond.: M

10 Soldaten
Resultaat: 80 EUR

Tien tegels met diverse soldaten (Frankrijk of Holland) 17e-18e eeuw, beschadigingen Cond.: R-G

3 Keulse karaffen
Resultaat: 80 EUR

Drie Duitse steengoed kruiken 19e eeuw in goede staat 31-33cm. Cond.: G

3 Deel Makkum
Resultaat: 80 EUR

3-Delig Makkums porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor in goede staat. 2 Dekselvazen en 1 kom. 33xØ17 en 10xØ16cm.

Kan, nov. 1846
Resultaat: 80 EUR

Engelse porseleinen schenkkan, ca.1880, gemerkt:Charles Meigh Regist York minster jug nov. 12 1846. Minimale chip bij de tuit, met gotische figuren voorstelling. 24x17x12cm., Cond.:R/G

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes met vogel- en bloemdecor. Beide beschadigd 23xø9cm. Cond.: M

3 Imari lampjes + kapjes
Resultaat: 80 EUR

3 Imari porseleinen tafellampen (geëlektrificeerd) porselein 19e eeuw rest later. 24x12, 2x 28x15 cm., Cond.:G

Stangenvaas China
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees blauwe vaas ca. 1900 met interieur en bloemendecor. In zeer goede staat. 29xø12 cm. Cond.:G

Plateel schaal
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Gouda plateel Holland presenteertablet ca. 1930. Genummerd en monogram 44x32x3cm. Cond.: G

Ivoren tand
Resultaat: 80 EUR

Antiek ivoren bewerkte tand in Art-Deco vormgeving (fantasie-dier) 34cm. Cond.: G

Doos met 18 Tegels
Resultaat: 80 EUR

Doos met 18 Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsmotieven in redelijk tot goede staat 13x13cm. Cond.: G

Meissen vaas
Resultaat: 75 EUR

K.P.M. porseleinen vaas met handbeschilderde bloemen, vlindermotief en goudrand ca. 1930 in goede staat 28xø15cm. Cond.: G

Hummel beeldje
Resultaat: 75 EUR

Oud keramieken Hummelfiguur 1935-1949 Nr. 59. Vermoedelijk ontworpen door H.G.H. Kromi. Voorstellend een jongetje op ski's. Chip af van ski-punt 14x10,6x6cm. Cond.: R

Chinese kom
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met blauw landschapdecor.(lichte randschades, gelijmd ) 5xØ14.5cm.

10x Mangaantegel, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Tien Hollandse tegels, 18e eeuw, met mangaan landschapsdecor, enkele licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: R-G

Chin. porseleinen trekpot
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G

5 Delen aardewerk
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen Duits steengoed 18e-19e eeuw; 4x kruiken met grip en 1x fles 20x29cm. Cond.: G

Chinese figuur op draak
Resultaat: 70 EUR

Bronzen Chinese figuur op draak 19e/20e eeuw 23x18x9cm. Cond.: G

6 Tegels blauw, dieren
Resultaat: 70 EUR

Zes Hollandse tegels 18e eeuw met diverse dierenafbeeldingen ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R

Vroeg stenen capitel
Resultaat: 65 EUR

Middeleeuws (of ouder) stenen capitel, bovenste deel van een zuil 30x11x11cm. Cond.: G

Rosenthal bonbonniere
Resultaat: 60 EUR

Oude Rosenthal porseleinen dekselpot met bloem- en gouddecor Selb-Bavaria. gesigneerd Rosari E. 344.2. Barok vormgeving in zeer goede staat 18x17x13cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Resultaat: 60 EUR

Twee delen Hollands plateel, ca.1930, 1x Dekselpot, Fantasie.Z.Gouda en 1x kleine schaal, Aroe Arnhem 17x13 en 9xø18 cm., Cond.:G

Vaas, Gerben van Hes
Resultaat: 60 EUR

Grote keramieken vaas gesigneerd Gerben van Hes met groen-blauw glazuur 2e helft 20e eeuw 27xø12cm. Cond.: G

6 Messen, pors. heft
Resultaat: 60 EUR

Zes 19e eeuwse messen van koper met porseleinen heft. lemmet gemerkt Parijs. Heft vermoedelijk Sevres Parijs L.: 19cm.. 1 Heft is gelijmd, rest is goed Cond.: R-G

Duits Jugendstil kaststel
Resultaat: 60 EUR

3 Delig porseleinen kaststel in jugendstil vormgeving,20e eeuw, gemerkt Germany, met bloemen-en gouddecor. 31.5x24x17 en 22x17x11cm., Cond.:G

Chinees kannetje + kopje
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen kannetje en kommetje, 18e eeuw, beschilderd met takken,vogels en gouddecor. 9x9xØ6.5 en 3.7x7.3 cm., Cond.:G

4 Chinese gemberpotjes
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees keramieken geglazuurde gemberpotten (groen) 18e-19e eeuw. In goede originele staat ca. 9xø10cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

3 Chinees porseleinen borden, ca.1800, 2x diep. 2 x tuindecor divers (1x haarscheur en 1x minimale chip rand) en 1x decor van jonge Chinees met bloem (minimale randschade). Ø16.2 en Ø16.7 cm. Cond.:R/...

Keramieken presenteerblad
Resultaat: 60 EUR

Groot Jugendstil keramieken presenteerblad met nikkelen omranding en grepen (1 greep los). Gemerkt 4x34x22cm. Cond.: G

2 Pors. Mariabeeldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude porseleinen Maria-beelden ca. 1900 , 1x nr.252 en 1x nr 251 Beide in goede staat.

Zwart stenen vaas
Resultaat: 60 EUR

Zwart stenen Chinese vaas met gouddecor. Rondom bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw, 28,5xø11cm. Cond.: G

Blauwe hangpot
Resultaat: 60 EUR

Oude Villeroy en Boch,1e helft 20e eeuw, hangbloempot met landschapdecor. (2 ouyde haarscheuren), 14xØ19cm., Cond.:G

5 Div. kop&schotels
Resultaat: 60 EUR

Vijf Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuw met blauw decor. Beschadigd ø10,5-ø14cm. Cond.: S

Grote Chinese schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel 18e/19e eeuw met blauw decor van een Chinees huis met koekkoek in het huisje, paradijsvogel en bloementuin. Gelijmd echter wel makkelijk te restauraren ø37,8cm. C...

6 Porseleinen schaaltjes
Resultaat: 55 EUR

Zes oude/antieke porseleinen schaaltjes; 1x handbeschilderd ca. 1880 met stoomboot, 1x landschap met gouddecor ca. 1880, 1x Drsesdner pennenbakje ca. 1900, 1x Drsden schaaltje ca. 1930, 1x Richard Gin...

10 Tegels Art Deco
Resultaat: 55 EUR

Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G

2 Figuren, Volkstadt
Resultaat: 50 EUR

Twee Duits porseleinen figuren, gemerkt Volkstedt, voorstellende een vrouwelijke en mannelijke bloemenverkoper 2e helft 20e eeuw. Kobaltblauw met gouddecor. Beide delen licht beschadigd en 1 armpje ge...

Restservies, blauw met goud
Resultaat: 50 EUR

Prachtig Zuid Holland keramieken Art Deco restservies ca. 1930 (minimale chips en haarscheur); 5x ovale schalen, 4x grote schalen, 2x juskommen, 12x diepe borden, 12x grote platte borden en 12x ontbij...

2 Tegels
Resultaat: 50 EUR

Twee 17e eeuwse Hollandse tegels (beschadigd); 1x met hond of wolf en 1x met beer 12,5x13cm. Cond.: M

Jugendstil keramiek vaas
Resultaat: 50 EUR

Engels keramieken Jugendstil vaas met blauw en bruin glazuur, Engels gemerkt met bloemendecor 23xø10cm.

3 Delen aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Duits steengoed; 1x roompot 17e eeuw (goed), 1x geglazuurde schenkkan 19e eeuw (chip), 1x wekpot 19e eeuw (barst) 14-26cm. Cond.: R-G

Chinees keramieken figuur
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees keramieken figuur, voorstellend een Chinese vrouw met mand 1e helft 20e eeuw. geheel staand op houten losse voet (hoofd gelijmd) 43xø18cm. Cond.: R

Makkumse koe
Resultaat: 50 EUR

Makkums porseleinen bonte koe, gesigneerd R.R. 20e eeuw 10,5x15x7cm. Cond.: G

12x Royal Copenhagen plates
Resultaat: 50 EUR

Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G