Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, Michael, 6 heiligen
Resultaat: 1.700 EUR

Ikoon van Michael met zes uitverkoren heiligen (Katharina, Alexandra, profetes Anna, Viktor en Maria), Rusland ca. 1900. Olie op levkas op paneel 36x31cm.

Klaas Bernink
Resultaat: 1.500 EUR

Klaas Bernink 1984 (1913 - 1996), olieverf op papier, landschap met boerderij aan het water 59x38cm. Cond.: G

Aquarel, Corneille 96
Resultaat: 1.000 EUR

Corneille 96 (origineel) ( 1922 - 2010 Beverloo), gemengde techniek op papier, "a Diana" 28x20cm. Cond.: G

Jan van Vuuren
Resultaat: 900 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G

J.J. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 800 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figuren. 100x100 cm., Cond.:U

Maria pantokrator
Resultaat: 750 EUR

Moeder Gods van Kazan, Russische icoon met zilveren rizza in een zgn."kiot"(d.w.z.een afsluitbaar beschermkastje) eind 19e eeuw. 22x25,5cm.

Piet van de Hem
Resultaat: 650 EUR

Piet van de Hem (1885 - 1961 Den Haag), gemengde techniek op papier, vrouwenportret (bladgouden lijst) 30x41cm. Cond.: U

Icoon 19e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Feestdagen icoon met in het midden de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten. In de hoeken de 4 evangelisten, Rusland, 2e helft19e eeuw. 36x30,5cm.

Onduidelijk gesig., schepen
Resultaat: 525 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten op ruwe zee ( 2 plakkers) 60x80cm. Cond.: R-G

Joop Kropff
Resultaat: 520 EUR

Joop Kroppf ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, 's zomers landschap met werkende boer, kippen en hooimijten bij boerenhuisje 30x40cm. Cond.: G

Joop Kropff
Resultaat: 510 EUR

Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met ophaalbrug en figuren 25x19,5cm. Cond.: G

Dora Smiehdiel
Resultaat: 480 EUR

Dora Smiehdiel? (waarschijnlijk Duitse School) ca. 1900 Jugendstil, olieverf op linnen, vrouw met hoed en bloem 57x45cm. Cond.: G

A. Burger, stel in boereninterieur
Resultaat: 400 EUR

Anton Burger ( 1824 -1905 Duitse School), olieverf op paneel, boeren echtpaar bij ontbijttafel 28x24cm. Cond.: G

Ype Wenning, schilderij
Resultaat: 400 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerin op pad met boerderij 40x30cm. Cond.: G

Joop Kropff, bloemenmarkt
Resultaat: 400 EUR

Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenmarkt, vele figuren en oldtimer 27x35cm. Cond.: G

Bevort, haven
Resultaat: 380 EUR

John Bevort, olieverf op linnen, Amsterdams havengezicht 90x100cm. Cond.: G

M. de Jongere, aquarel
Resultaat: 375 EUR

Marius de Jongere (Drulman) (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, Rotterdams havengezicht 36x13cm. Cond.: G

W. van Dort
Resultaat: 360 EUR

Willem van Dort (Bergen op Zoom 1875 - 1949 Halsteren), olieverf op paneel, havengezicht met vele schepen 46x63cm. Cond.: G

Romantische school, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd ca. 1850, olieverf op paneel, romantisch landschap met panorama en figuren 25,9x18,9cm. Cond.: G

Fedor v. Kregten
Resultaat: 350 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871- 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G

Schilderij, Paul Citroen
Resultaat: 350 EUR

Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 75x45cm. Cond.: G

Schilderij naar B.C. Koekkoek
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd B.C. Koekkoek ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met figuren 31x22cm. Cond.: M

Ambrusini ca. 1900
Resultaat: 300 EUR

Ambrusini (of Ambrosini) ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 55x47cm. Cond.: G

HKO, draaimolen
Resultaat: 250 EUR

Monogram HKO 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis met reuzenrad en vele figuren 38x29cm. Cond.: G

Jan H. Bolink, stilleven
Resultaat: 250 EUR

Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G

Map etsen Minderman
Resultaat: 240 EUR

Zes etsen op papier Willem Minderman (Leiden 1910 - 1985 Den Haag), 1x Kazernestraat, eigendruk XVII/XXV, 1x Lissabon eigendruk XVII/XXV, 1x Smidswater eigendruk XVII/XXV, 1x Vosina termostaat? XVII/X...

M. Otte, boer en bok
Resultaat: 240 EUR

Arnout van Gilst (gesigneerd M. Ottee) ( 1898 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenschuur met met en geit 50x60cm. Cond.: G

Appel, gezichten
Resultaat: 220 EUR

Karel Appel 83/100, lithografie op papier, fantasievoorstelling 52x37cm.

Wim Bos
Resultaat: 210 EUR

Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam (gaatjes in de hoeken) 60x100cm. Cond.: G

Grotere kaart Overijssel
Resultaat: 200 EUR

Antieke landkaart 17e-18e eeuw dubbelblad "Joh. et Corn. Blaeu D. Bartoldo Wicheringe", handingekleurde ets op papier, Transiselania Dominium Vernacule Over-Yssel 52x42cm. Cond.: G

Zeegezicht ca. 1750
Resultaat: 200 EUR

Monogram J. v. C., Hollands zeegezicht ca. 1800 met vissers en driemasters 25x21cm. Cond.: R

Schilderij Ensor
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, voorstelling naar James Ensor met diverse figuren 50x40cm. Cond.: R

Menno van Meeteren Brouwer
Resultaat: 200 EUR

Menno van Meeteren Brouwer (Zwolle 1882 - ), olieverf op linnene, Balinees meisje 35,5x25,5cm. Cond.: G

A. Dircks, haven
Resultaat: 180 EUR

Anton Dirckx ( Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, sleepboot bij haven 16x21cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaanse
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Victor Zeppenfeld) ca. 1890, olieverf op linnen, Italiaanse vrouw in kledendracht 56x70cm. Cond.: G

Schilderij, fruit
Resultaat: 160 EUR

Brown, olieverf op paneel, stilleven met fruit en glas 30x40cm. Cond.: G

Doek van Hassel
Resultaat: 160 EUR

Ad van Hassel ( 1953 Roosendaal), acryl op linnen, tulpen 100x100cm. Cond.: G

Schilderij, boten
Resultaat: 160 EUR

Fulton, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, D. Gerhck
Resultaat: 160 EUR

D. Gerhck? ca. 1900, olieverf op linnen, viooltjes 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 160 EUR

J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G

Gerard Krol
Resultaat: 150 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met boerin en kippen 38,5x50cm. Cond.: G

Portret 1852
Resultaat: 150 EUR

J.R. Duthel 1852, olieverf op paneel, dame met hoed 21x18cm. Cond.: G

Ton van Tast
Resultaat: 150 EUR

Antonius van der Valk (pseudoniem Anton van Tast) 1884 Delft. gouache op papier, Surrealistisch landschap met gezichte. 45x35cm., Cond.:G

Schilderij, reeën in landschap
Resultaat: 150 EUR

M.den Brok, 6-12-32, olieverf op linnen, landschap met reebok en twee reën, 66x46cm., Cond.:G

H. Balsink
Resultaat: 150 EUR

Hendrikus Balsink ( 1891 - 1966 Deventer), olieverf op linnen, riviergezicht met molen 55x45cm. Cond.: G

Chinese school
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd,olieverf op linnen, Chinese school, Chinese vrouw bij venster. 90x60 cm., Cond.:G

Aquarel, naar C. Springer
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerd C. Springer 1848, aquarel op papier, kerk in België (waarschijnlijk Brugge) 19e eeuw met figuren 38x26cm. Cond.: G

P. van Loo
Resultaat: 125 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, strandgezicht 38x30cm. Cond.: G

Kaart Overijssel
Resultaat: 120 EUR

Oude landkaart Transisalania pro Descriptio Overijssel. Handingekleurd naar N. ten Have door N. Visscher Anno 1769 56x44cm. Cond.: G

Aquarel, straatgezicht
Resultaat: 120 EUR

Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G

J. Schalter
Resultaat: 115 EUR

J. Schalter ca. 1910, olieverf op linnen, arbeiders op het land 77x61cm. Cond.: G

Frans Baayens, zeegezicht
Resultaat: 110 EUR

Frans Baayens (1896 - Enschede), olieverf op linnen, zeegezicht bij avond met tweemaster 60x80cm. Cond.: G

P. Keil 69
Resultaat: 105 EUR

P. Keil '69 (Peter Keil?) Duitse School, olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 60x80cm. Cond.: G

Schilderij gr.
Resultaat: 100 EUR

A. Stern 21e eeuw, olieverf op linnen, 19e eeuws interieur met twee dames 30,5x40,5cm. Cond.: G

Schilderij, avondlandschap
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op eiken paneel, Barbison stijl landschap bij avond met figuren en vee 27x18,5cm. Cond.: G

Schilderij, heren in interieur
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1800, bitumen, twee heren bij tafel in 17e eeuwse dracht (cracele) 32x27cm. Cond.: M

Emilio Scanavino
Resultaat: 100 EUR

Emilio Scanavino 1922-1986, seriegrafie op metaal, moderne compositie (hoekje gebogen) 74.5x55.5cm., Cond.:R

Schilderij, grachtengezicht
Resultaat: 100 EUR

Pim van Drul, olieverf op linnen, Amsterdams grachtengezicht met pakhuizen (scheurtje) 70x80cm. Cond.: R

Ch. Dijkman, stadsgezicht
Resultaat: 100 EUR

Charles Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met figuren, ca. 1900, 18x15 cm., Cond.:G

Oosters schilderij
Resultaat: 100 EUR

Oosters schilderij ca. 1900, olieverf op linnen, diverse boedha's op katoen geschilderd 99x67cm. Cond.: R

Schilderij, ploegende boer
Resultaat: 100 EUR

A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met kruisoptocht 17x12cm. Cond.: U

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, dorpstraat met hond in de regen 17x12cm. Cond.: U

Schilderij, Larense school
Resultaat: 100 EUR

C. Moret fecit, waarschijnlijk Christina Sophia Antonia Moret (Amsterdam 1870 - 1952 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur (lichte beschadiging) 50x42cm. Cond.: R-G

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met bloemen 17x12cm. Cond.: U

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, autobaan met vele auto's 17x12cm. Cond.: U

H. Hulk
Resultaat: 100 EUR

Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), Hollands havengezicht met schepen en figuren 39x25cm. (vochtvlekken) Cond.: R

H. van Straaten
Resultaat: 90 EUR

H. van Straaten ca. 1910, olieverf op linnen, Oud Hollands interieur met figuren 30x40cm. Cond.: R

G.F. van Schagen, boerderij
Resultaat: 90 EUR

G.F. van Schagen, olieverf op paneel, boerenhuis 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, A. Roth
Resultaat: 90 EUR

A. Roth ca. 1900, olieverf op paneel (haarscheur), bosgezicht met werkende boer 32x22cm. Cond.: G

Pendant, A. Stulz
Resultaat: 90 EUR

Pendant A. Stulz Freiburg, olieverf op linnen, landschappen met berkebomen 41x23cm. Cond.: G

Schilderij, 4 dames
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws schilderijtje gesigneerd J. Schnoll, voorstellend 4 dames in jurken 15x19cm. Cond.: G

Schilderij, Ch. Walop
Resultaat: 85 EUR

Ch. Walop ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands interieur met figuren 72x102cm. Cond.: G

Bosgezicht
Resultaat: 85 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, houtskool-tekening op papier, bosgezicht 96x67cm. Cond.: G

Fellmann, bloemstilleven
Resultaat: 85 EUR

Fellmann 88, olieverf op paneel, stilleven vaas met bont boeket.Mooie vergulde lijst met bladgoud. 45x68 cm., Cond.:G

Lambert Oude Wesselink, Liefde
Resultaat: 80 EUR

Lambert Oude Wesselink (galerie Ootmarsum), acryl, kleurrijk hart 30x40cm. Cond.: G

Onduidelijk, reliëf kunst
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1978, (Nr. 6 van 7), reliëf op papier (karton), papierkunst in de trant van Jan Schoonhoven 107x38cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x70cm. Cond.: G

Frans Baayens, bospad
Resultaat: 80 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, bospad (scheurtje) 40x50cm. Cond.: R

Schilderij, strand
Resultaat: 80 EUR

George Jenot, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G

C. Wittkorski
Resultaat: 80 EUR

C. Wittkorski ca. 1930, olieverf op linnen, twee zeilboten op een meer 100x70cm. Cond.: G

Ton Ancone, Amsterdam winter
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone Oldenzaal, olieverf op linnen, Amsterdam met figuren in de sneeuw 60x90cm. Cond.: G

Litho Koornstra
Resultaat: 80 EUR

M.T. Koornstra 1974 (Melten Koornstra), lithografie op papier 24/200, meisje met hoed bij boom (vouwen) 42x33cm. Cond.: R

Gilgert
Resultaat: 80 EUR

Gilgert, olieverf op linnen, rozenstilleven. 50x60 cm., Cond.:R

A. Hoff, boten op het water
Resultaat: 75 EUR

A. Hoff, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboten 30x50cm. Cond.: G

W. Peters, wintergezicht
Resultaat: 75 EUR

W. Peters 19e eeuw, verso Wilhelm Otto Peters, olieverf op linnen, man met sprokkelhout in winters landschap 33x24cm. Cond.: R

Groot ikoon, Maria met kind
Resultaat: 70 EUR

Maria van de Berg Carmel met kind Jezus en aureool met sterren, Italiaans 19e eeuw, 50x37cm.

Oude landkaart 1701
Resultaat: 70 EUR

Duitse handingekleurde landkaart 1701, Regnum Borussiao Friderich III, Johan, Baptista Hommanno (mooie voorstelling 53x61cm. Cond.: G

Ton Ancone, vaas met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Chinees schilderij op zijde
Resultaat: 70 EUR

Japans zijdeschilderij, gesigneerd. Voorstellend een springende leeuw bij waterval ca. 1900 55x35cm. Cond.: G

Randolf Wehn
Resultaat: 70 EUR

Randolf Wehn (Münchener Schule), olieverf op linnen, riviergezicht met koeien en herderin 101x51cm. Cond.: G

Luigi Ferrazzi
Resultaat: 70 EUR

Luigi Ferrazzi Schöder 1887, olieverf op paneel, vrouwelijke jager 17x23cm. Cond.: G

Schilderij, Tilly Moes
Resultaat: 70 EUR

Tilly Moes, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloem 40x50cm. Cond.: G

Mediterraans schilderij
Resultaat: 70 EUR

Adria Novelli 1939, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, F. Heyl
Resultaat: 70 EUR

Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G