Ikoon van Michael met zes uitverkoren heiligen (Katharina, Alexandra, profetes Anna, Viktor en Maria), Rusland ca. 1900. Olie op levkas op paneel 36x31cm.
Klaas Bernink 1984 (1913 - 1996), olieverf op papier, landschap met boerderij aan het water 59x38cm. Cond.: G
Corneille 96 (origineel) ( 1922 - 2010 Beverloo), gemengde techniek op papier, "a Diana" 28x20cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figuren. 100x100 cm., Cond.:U
Moeder Gods van Kazan, Russische icoon met zilveren rizza in een zgn."kiot"(d.w.z.een afsluitbaar beschermkastje) eind 19e eeuw. 22x25,5cm.
Piet van de Hem (1885 - 1961 Den Haag), gemengde techniek op papier, vrouwenportret (bladgouden lijst) 30x41cm. Cond.: U
Feestdagen icoon met in het midden de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten. In de hoeken de 4 evangelisten, Rusland, 2e helft19e eeuw. 36x30,5cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten op ruwe zee ( 2 plakkers) 60x80cm. Cond.: R-G
Joop Kroppf ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, 's zomers landschap met werkende boer, kippen en hooimijten bij boerenhuisje 30x40cm. Cond.: G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met ophaalbrug en figuren 25x19,5cm. Cond.: G
Dora Smiehdiel? (waarschijnlijk Duitse School) ca. 1900 Jugendstil, olieverf op linnen, vrouw met hoed en bloem 57x45cm. Cond.: G
Anton Burger ( 1824 -1905 Duitse School), olieverf op paneel, boeren echtpaar bij ontbijttafel 28x24cm. Cond.: G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerin op pad met boerderij 40x30cm. Cond.: G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met bloemenmarkt, vele figuren en oldtimer 27x35cm. Cond.: G
John Bevort, olieverf op linnen, Amsterdams havengezicht 90x100cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Drulman) (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, Rotterdams havengezicht 36x13cm. Cond.: G
Willem van Dort (Bergen op Zoom 1875 - 1949 Halsteren), olieverf op paneel, havengezicht met vele schepen 46x63cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1850, olieverf op paneel, romantisch landschap met panorama en figuren 25,9x18,9cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871- 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 75x45cm. Cond.: G
Gesigneerd B.C. Koekkoek ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met figuren 31x22cm. Cond.: M
Ambrusini (of Ambrosini) ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 55x47cm. Cond.: G
Monogram HKO 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis met reuzenrad en vele figuren 38x29cm. Cond.: G
Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G
Zes etsen op papier Willem Minderman (Leiden 1910 - 1985 Den Haag), 1x Kazernestraat, eigendruk XVII/XXV, 1x Lissabon eigendruk XVII/XXV, 1x Smidswater eigendruk XVII/XXV, 1x Vosina termostaat? XVII/X...
Arnout van Gilst (gesigneerd M. Ottee) ( 1898 Den Haag - ), olieverf op linnen, boerenschuur met met en geit 50x60cm. Cond.: G
Karel Appel 83/100, lithografie op papier, fantasievoorstelling 52x37cm.
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam (gaatjes in de hoeken) 60x100cm. Cond.: G
Antieke landkaart 17e-18e eeuw dubbelblad "Joh. et Corn. Blaeu D. Bartoldo Wicheringe", handingekleurde ets op papier, Transiselania Dominium Vernacule Over-Yssel 52x42cm. Cond.: G
Monogram J. v. C., Hollands zeegezicht ca. 1800 met vissers en driemasters 25x21cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, voorstelling naar James Ensor met diverse figuren 50x40cm. Cond.: R
Menno van Meeteren Brouwer (Zwolle 1882 - ), olieverf op linnene, Balinees meisje 35,5x25,5cm. Cond.: G
Anton Dirckx ( Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, sleepboot bij haven 16x21cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Victor Zeppenfeld) ca. 1890, olieverf op linnen, Italiaanse vrouw in kledendracht 56x70cm. Cond.: G
Brown, olieverf op paneel, stilleven met fruit en glas 30x40cm. Cond.: G
Ad van Hassel ( 1953 Roosendaal), acryl op linnen, tulpen 100x100cm. Cond.: G
Fulton, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 30x40cm. Cond.: G
D. Gerhck? ca. 1900, olieverf op linnen, viooltjes 30x40cm. Cond.: G
J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met boerin en kippen 38,5x50cm. Cond.: G
J.R. Duthel 1852, olieverf op paneel, dame met hoed 21x18cm. Cond.: G
Antonius van der Valk (pseudoniem Anton van Tast) 1884 Delft. gouache op papier, Surrealistisch landschap met gezichte. 45x35cm., Cond.:G
M.den Brok, 6-12-32, olieverf op linnen, landschap met reebok en twee reën, 66x46cm., Cond.:G
Hendrikus Balsink ( 1891 - 1966 Deventer), olieverf op linnen, riviergezicht met molen 55x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd,olieverf op linnen, Chinese school, Chinese vrouw bij venster. 90x60 cm., Cond.:G
Gesigneerd C. Springer 1848, aquarel op papier, kerk in België (waarschijnlijk Brugge) 19e eeuw met figuren 38x26cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op paneel, strandgezicht 38x30cm. Cond.: G
Oude landkaart Transisalania pro Descriptio Overijssel. Handingekleurd naar N. ten Have door N. Visscher Anno 1769 56x44cm. Cond.: G
Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G
J. Schalter ca. 1910, olieverf op linnen, arbeiders op het land 77x61cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896 - Enschede), olieverf op linnen, zeegezicht bij avond met tweemaster 60x80cm. Cond.: G
P. Keil '69 (Peter Keil?) Duitse School, olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 60x80cm. Cond.: G
A. Stern 21e eeuw, olieverf op linnen, 19e eeuws interieur met twee dames 30,5x40,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op eiken paneel, Barbison stijl landschap bij avond met figuren en vee 27x18,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1800, bitumen, twee heren bij tafel in 17e eeuwse dracht (cracele) 32x27cm. Cond.: M
Emilio Scanavino 1922-1986, seriegrafie op metaal, moderne compositie (hoekje gebogen) 74.5x55.5cm., Cond.:R
Pim van Drul, olieverf op linnen, Amsterdams grachtengezicht met pakhuizen (scheurtje) 70x80cm. Cond.: R
Charles Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met figuren, ca. 1900, 18x15 cm., Cond.:G
Oosters schilderij ca. 1900, olieverf op linnen, diverse boedha's op katoen geschilderd 99x67cm. Cond.: R
A. Broberg ca. 1920 Duitse School, olieverf op linnen, ploegende ossenspan met boer 120x80cm. Cond.: G
Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met kruisoptocht 17x12cm. Cond.: U
Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, dorpstraat met hond in de regen 17x12cm. Cond.: U
C. Moret fecit, waarschijnlijk Christina Sophia Antonia Moret (Amsterdam 1870 - 1952 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur (lichte beschadiging) 50x42cm. Cond.: R-G
Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met bloemen 17x12cm. Cond.: U
Frans Masereel (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, autobaan met vele auto's 17x12cm. Cond.: U
Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), Hollands havengezicht met schepen en figuren 39x25cm. (vochtvlekken) Cond.: R
H. van Straaten ca. 1910, olieverf op linnen, Oud Hollands interieur met figuren 30x40cm. Cond.: R
G.F. van Schagen, olieverf op paneel, boerenhuis 24x30cm. Cond.: G
A. Roth ca. 1900, olieverf op paneel (haarscheur), bosgezicht met werkende boer 32x22cm. Cond.: G
Pendant A. Stulz Freiburg, olieverf op linnen, landschappen met berkebomen 41x23cm. Cond.: G
19e Eeuws schilderijtje gesigneerd J. Schnoll, voorstellend 4 dames in jurken 15x19cm. Cond.: G
Ch. Walop ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands interieur met figuren 72x102cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, houtskool-tekening op papier, bosgezicht 96x67cm. Cond.: G
Fellmann 88, olieverf op paneel, stilleven vaas met bont boeket.Mooie vergulde lijst met bladgoud. 45x68 cm., Cond.:G
Lambert Oude Wesselink (galerie Ootmarsum), acryl, kleurrijk hart 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1978, (Nr. 6 van 7), reliëf op papier (karton), papierkunst in de trant van Jan Schoonhoven 107x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x70cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, bospad (scheurtje) 40x50cm. Cond.: R
George Jenot, olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G
C. Wittkorski ca. 1930, olieverf op linnen, twee zeilboten op een meer 100x70cm. Cond.: G
Ton Ancone Oldenzaal, olieverf op linnen, Amsterdam met figuren in de sneeuw 60x90cm. Cond.: G
M.T. Koornstra 1974 (Melten Koornstra), lithografie op papier 24/200, meisje met hoed bij boom (vouwen) 42x33cm. Cond.: R
A. Hoff, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboten 30x50cm. Cond.: G
W. Peters 19e eeuw, verso Wilhelm Otto Peters, olieverf op linnen, man met sprokkelhout in winters landschap 33x24cm. Cond.: R
Maria van de Berg Carmel met kind Jezus en aureool met sterren, Italiaans 19e eeuw, 50x37cm.
Duitse handingekleurde landkaart 1701, Regnum Borussiao Friderich III, Johan, Baptista Hommanno (mooie voorstelling 53x61cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Japans zijdeschilderij, gesigneerd. Voorstellend een springende leeuw bij waterval ca. 1900 55x35cm. Cond.: G
Randolf Wehn (Münchener Schule), olieverf op linnen, riviergezicht met koeien en herderin 101x51cm. Cond.: G
Luigi Ferrazzi Schöder 1887, olieverf op paneel, vrouwelijke jager 17x23cm. Cond.: G
Tilly Moes, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloem 40x50cm. Cond.: G
Adria Novelli 1939, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 40x80cm. Cond.: G
Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G