Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.
Hollandse antieke bakbarometer, 1e helft 20e eeuw, naar barok voorbeeld anno 1726, gemerkt D.G.Fahrenheit L.118x20cm.
Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G
Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.
Grote oude messing met kristallen plafoniere, 6-lichts, ca.1920, in goede originele staat. 24xø 60 cm., Cond.:G
Prachtige cello met standaard, gemerkt Blessing, 2e helft 20e eeuw,. In goede originele staat 112x37x20cm. Cond.: G
Prachtige grote bewerkte bronzen kaarskandelaar 2e helft 19e eeuw met engel en zwaard. In zeer goede originele staat 71x35x35cm.
Grote antieke messing tafel met petroleump, ca.1880, Historisme, met groen onyx blad. Lamp is geëlektrificeerd. 179x37x38cm., Cond.:G
Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G
Zeldzame gietijzeren Grunderzeit kleding/paraplu standaard ca. 1880 met lekbak. In goede originele staat 157x58x29cm. Cond.: G
Rapier 17e-18e eeuw met gravering en restvergulding. Stukje metaal van het heft mist L.: 93cm. Cond.: R
Tiffany stijl tafellamp, gemonteerd op bronzen Jugendstil voet ca. 1900 (bloemmotief). In zeer goede staat 50xø42cm. Cond.: G
Bronzen kandelaar 17e eeuw, vermodelijk Spanje, in goede originele staat 23x12x12cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse onderscheidingen gemaakt van zilver, 1x Wilhelmina voor trouwen dienst (zilver) en 2x Wilhelmina Indonesië Soerabaja , zilver met gouden W. Ø3.7 en 6.5x4cm.
Oude Spaanse dolk 19e eeuw met gegraveerd lemmet, heft en schede. Fabrica de Toledo (lichte oxidatie). In goede originele staat 34cm. Cond.: G
Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G
Twee zwaardvistanden gemonteerd op voet 74cm. en 83cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp met bronzen Chinese vaas als voet ca. 1900. Bewerkt met vogels en draak in zeer goede staat 56xø45cm. Cond.: G
19e Eeuwse bronzen dekseldoos met ivoor beschildering op het deksel, voorstelling walvisvaart met walvis schip en sloep met figuren. 3xø8cm., Cond.:G
Twee prachtige antieke compositie metalen olielampen, ca.1880, in amphora vor, metoriginele melk glazen kappen. 50x18x13.5cm.
Tiffany stijl staande tafellamp met voet in de stijl van een boomstam en brons gepatineerd. Kap is wit en met druivetrossen gedecoreerd, eind 20e-21e eeuw 60xø41cm. Cond.: G
Oude smeedijzeren tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 44xø16cm. Cond.: G
Plafonniere, eind 20e eeuw, met messing rand met bloemdecor, kap is van persglas, 19xØ33cm., Cond.:G
Grote 19e eeuwse Biedermeier theestoof met originele binnenbak en kan in zeer goede staat, gemaakt van diverse houtsoorten 52xø27cm. Cond.: G
Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.
Majolica wandobject in originele lijst ca. 1900 voorstellend een 18e eeuws interieur met figuren (2-dimensionaal). Majolica goed, lijst beschadigd 83x62cm. Cond.: G
Drie-delig bronzen altaarset ca. 1900 bestaande uit Heilig Kruis met corpus Christie en 2x een drielichts kandelaar. Neogotische vormgeving 38x19x12cm. en 27x24x12cm. Cond.: G
Antieke roodkoperen jugendstil kan met messing grip en tuit, Duitsland, gemerkt met struisvogel. Prachtig bloemendecor met zweepslagmotief. 37x18xØ14cm., Cond.:G
Oude nerts damesmantel gemaakt van nerts voorpoten in zeer goede staat 130cm.
Gegraveerde revolver 19e eeuw, kogelafsluiting is weg en revolver draait niet meer 17cm. Cond.: R
Oude Romeense karabijn 1e helft 20e eeuw (onklaar) L.: 102cm. In goede originele staat
Oude karabijn (Russisch?) 1909 (onklaar), L.: 131cm. In goede originele staat
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
2 Antieke handgestoken notenhouten wandreliëfs, ca.1900, jachtmotief 1x gevogelte en 1xvissen. In goede staat. 31x25x6 en 33x24x5cm.
Duitse antieke vernikkelde koperen Historisme emmer met hangsel ca. 1880. Rondom bewerkt met Neo-renaissance voorstellingen in goede originele staat. 40xø24cm. Cond.: G
Doos met twee helmen WO II; 1x witte Duitse helm zonder binnenwerk 18x27x20cm. en 1x tankhelm met binnenwerk 19x27x27cm.
Tiffany stijl glas in lood lamp in kruisvorm 21e eeuw 47x31x9cm. Cond.: G
Grote bronzen cloisonne cachepot met familiewapen. Fijn uitgewerkt 19e/20e eeuw, bodem zit iets los 19xø25cm. Cond.: G
Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G
18e-19eEeuwse Russische huis- of reisicoon met rest cloisonné. Bewerkt met vele figuren. 19.4x10.7cm., Cond.:G
Prachtige grote antieke petroleumlamp met brons en marmeren voet, groen glazen oliereservoir met goud-en bloemendecor. 79xØ14cm., Cond.:G
Slagpin kandelaar 17e eeuw en een smeedijzeren treef ca. 1600 (Spanje). Beide in originele goede staat
Oude bajonet 42 C.U,L en nr.8323, 1e helft 20e eeuw, In originele staat. L.40.5 cm.
Bronzen kaarskandelaar 18e eeuw met druipgat 11,5x9,5x9,5cm.
Drie delen antiek tin ca. 1800; 1x boterdoos, 1x platte tinnen doos (boterdoos) en 1x melkbakje met houten steel 10,5-25cm. Cond.: G
18e Eeuws lepelrek met originele tinnen lepels (gekeurd) en originele beschildering in goede staat 50x25cm. Cond.: G
Antieke hangpetroleumlamp, ca.1890, jugendstil met bloemmotief., compositie metaal met 9 kaarskandelaars aan de armen. 60x70x65cm., Cond.:G
Bestekcassette ca. 1900 met 12-persoons visbestek met gegraveerde plated lemetten en vorken in zeer goede staat 5x34x26cm. Cond.: G
Vier oude bajonetten 19e-20e eeuw; 1x 1907 WSC, 1x CSZ v E26, 1x 19e eeuw, 1x ongemerkt 31-57cm. Cond.: R
Drie tinnen kaarskandelaars ca. 1780-1820 in goede originele staat 18-20cm. Cond.: G
Oude koperen hanglamp 3-lichts met glazen kappen 2e helft 20e eeuw 68x44x44cm. Cond.: G
Virtinekastje en rekje met plated lepeltjes, hoofdzakelijk Engels, landen en toerisme. Met emaille of glas. Diverse plaatsnamen etc. 48x38cm. en 57x39cm. Cond.: G
Spaanstalig boek gedateerd 1676 (bijbel) met originele band in redelijke originele staat 22x16x3,5cm. Cond.: R
19e Eeuws schildpad doosje met 4 benen pootjes. Schildpad is goed, stukjes been aan de binnenzijde zijn weg. 6x14x8cm., Cond.:R/G
Grote zware Chinese bronzen bewerkte vaas ca. 1900 in zeer goede staat 45xø23cm. Cond.: G
Oude Jugendstil-stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vrouwenfiguur en geslepen glazen kap in zeer goede staat 48xø19cm. Cond.: G
Grote oude bronzen 8-lichts kroonluchter met adelaars 1e helft 20e eeuw. Naar barok voorbeeld, vermoedelijk Duitsland 60x65x65cm. Cond.: G
Nieuwaardig roestvrijstalen uitgebreide bestekcassette 15x30x44cm. Cond.: U
Grote vooroorlogse vernikkelde Tuba, ongemerkt, in relatief goede staat, licht bedeukt 114cm. Cond.: G
Zwart Tibetaanse sieradenkist met spiegel, lades en vakverdeling.Beschilderd leer. Gouddecor met bloemen en vogels 21e eeuw 21x29x23cm. Cond.: G
Antiek massief bronzen pijpenwandrekje met als voorstelling een man met pijp, bezem en hond, ca. 1900. 27x20x3.5 cm. Cond.:G
Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken met restvergulding, Louis Quinze stijl. 34x21x22cm., Cond.:G
Grote koperen stromlantaarn ca. 1900 op petroleum in zeer goede staat 51x20x16cm.
Twee bronzen kaarskandelaars 18e-19e eeuw. Bij de oudste missen 4 pootjes 14-16cm. Cond.: R-G
Staande design verchroomde vloerlamp met groene stoffen kap, 2e helft 20e eeuw, 155xØ30 cm., Cond.:G
Oud muziekspeeldoosje "Souvenir of Libya" handbeschilderd. Met melodie :Raindrops are faling on my head. 20e eeuw. 11x11x15 cm., cond.:G en een muziekspeeldoosje kunststof met danseres, 2e helft 20e e...
Twee tinnen eikeltjes kannen met deksel ca. 1800 (bedeukingen en vervormd) 25x18xø12cm. en 29x18xø14cm. Cond.: R
Antieke opaline glazen tafellamp (petroleumlamp, omgebouwd naar electrisch) met messing armaturen 58xø18cm. Cond.: R
Oude messing bureau petroleumlamp, 20e eeuw, draaibaar, met contra gewicht waarop een figuur. 52x42xØ16cm., Cond.:G
Twee parelmoer bewerkte visitekaarten/dekseldoosjes met scharniersysteem en drukknop ca. 1910. In zeer goede staat 10,5x8x1cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse weegschaal van smeedijzer en brons in zeer goede staat 145x50x50cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse houten tabakspotten in zeer goede originele staat 16xø14cm. en 18xø11cm. Cond.: G
Art Deco haardset van geëmailleerd gietijzer in de vorm van een ridder met harnas. 5-Delig ca. 1930 .H.37cm.
Oude Jugendstil-stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vrouwenfiguur en geslepen glazen kap in zeer goede staat 48xø19cm. Cond.: G
Oude Oosterse bronzen bewerkte reisschrijfset (penhouder en inktpot) 20e eeuw 21x5x4cm. Cond.: G
Twaalf tabaksdoosje o.a; koper en metaal 19e eeuw 11x6cm. Cond.: G
Prachtige grote antieke handgestoken barometer ca.1900, met kasteel motief (twee chips af)56x24 cm., Cond.:G
24 Gietijzeren strijkbouten 2e helft 20e eeuw in goede staat ca. 20cm. Cond.: G
Antieke porseleinen tafellamp (petroleumlamp geweest), vermoedelijk Frankrijk 69xø35cm. Cond.: G
Drie originele Hollandse lepelrekken 18e-19e eeuw met daarbij de originele tinnen lepels 40-44cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen 19e eeuw in Louis Seize stijl 51x20x12cm. Cond.: G
4 Delen tin, 18e-19e eeuw. mosterdpotje,zoutstrooier klein, 2x zoutstrooier groot. 7-12 cm., Cond.:R/G
Heilig kruis 19e eeuw met schildpad belijmd in zeer goede originele staat 36x12x6cm.
Drie oude/antieke (geld) kisten; 1x geldkistje ca. 1880 met parelmoer inleg, 2 muntgleuven (plated) met origineel slotje (zwart hout) 15x8x9cm.. 1x metalen geldkistje ca. 1900 goud/zwart met losse cas...
Mahoniehouten Art Deco stijl bestekbak 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37x22x19cm.
Twee Art Nouveau vazen op marmeren voet gemaakt van compositie metaal, 1 vaas met stukje eraf 43x18x13cm. Cond.: R-G
Garenweger ca. 1900 van messing met metaal D.R.P. Louis Schopper Leipzig 88x76x18cm. Cond.: U
Bronzen trekveer weegschaal 19e eeuw, gemerkt 50x10xø4,5cm. Cond.: G
Compositie metalen petroleumlamp ca. 1900 met bloemmotief en originele kap 29xø24cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G