Frans Henry Deux buffet ca. 1880, notenhout fineer met volle zuilen, tussenstuk en hekje. Origineel beslag en goede originele staat 240x140x48cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle techniek speeltafel met koper inlegwerk. Blad licht beschadigd, verder in goede originele staat 79x85x46cm. Cond.: G
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten armleunstoel met biezen zitting en hoge rugleuning 19e eeuw 114x66x49cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehout fineer vitrinekast ca. 1920 met intarsia. Voorkant en 2 zijdes met glas. Spiegel in de rugwand. geheel staand op hoge poten met etage in zeer goede staat. Woonkamer klaar 183x90x...
Vier Empire stoelen ca. 1910 van mahoniehout met bandintarsia. Originele stoffering met goud- en bloemdecor in zeer goede staat 90x54x63cm. Cond.: G
Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...
Prachtige Franse notenhout fineer vitrinekast ca. 1880 in roccoco vormgeving. Prachtige gestoken panelen en mooi lijstwerk in zeer goede originele staat 200x98x36cm. Cond.: G
Prachtig groot Drents eikenhouten kabinet in perfecte staat in meekrab kleur ca. 1820. Messing beslag en bovenin prachtig snijwerk met guirlandes, krimpnaad 274x190x55cm. Cond.: U
Duitse noten met wortelnoten fineer Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. Compleet met sleutel, recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat 184x107x49cm. Cond.: U
Notenhouten Henri Deux buffet ca. 1880, in goede originele staat met zuilen, snijwerk en origineel beslag 230x140x54cm. Cond.: G
Empire stijl halve maantafel met groen marmeren blad en goudkleurige beschildering, 2e helft 20e eeuw. 85x123x51. Cond.:G
Prachtig antiek eikenhouten Jugendstil buffet ca. 1890 met veel snijwerk op de deuren en lijsten. Okerkleurig marmeren blad met facetgeslepen glas in bovendeuren en spiegel. In zeer goede staat 210x13...
Mahoniehouten breistoel 19e eeuw met goede velours stoffering en bewerkte rugleuning in zeer goede staat 52x59x69cm. Cond.: G
Duitse laat-Biedermeier mahoniefineer op eiken secretaire met afneembare kop ca. 1840. Geheel in goede staat zonder scheuren, looplijsten goed. Oudere restauratie zijkanten onder (fineer) 152x110x57cm...
Antiek Indonesisch koloniaal meubel van teakhout met prachtig snijwerk met figuren (fantasiefiguren, dansers en koppen) op de lades en deuren. Boven 2 lades, onder 2 deuren. Waarschijnlijk gefungeerd ...
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet met prachtig lijstwerk op de deuren, mooie patina.Geen scheuren of kromme deuren. Kast is in mooie originele staat met antiek bronzen beslag. 254x182x60cm., Co...
Schitterende eiken Grunderzeit vitrinekast met dikke zuilen en capitellen ca. 1880. Geheel staand op forse bolpoten, deuren met facetgeslepen glas in zeer goede staat (woonkamer klaar) 173x130x58cm. C...
Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...
18e Eeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G
Drents eiken kabinet ca. 1820 in uitstekende staat. Brons beslag en volle zuilen met messing capitellen. Fruitkorf met guirlandes in de gebogen kap 247x177x58cm. Cond.: U
Zeer bijzondere biedermeier sofa ca. 1820, berken fineer,De sofa is nieuw gepolitoerd en nieuw gestoffeerd. 96x180x59cm.
Prachtige notenhout fineer vitrinekast met intarsia ca. 1910 met geslepen glas en volle zuilen. Zeer mooie kwaliteit, binnenzijde ook gefineerd. Geheel staand op hoge spitse poten met messing 177x100x...
Grote houtgestoken Schwarzwald beren-kapstok 2e helft 20e eeuw 195x55x42cm. Cond.: G