Vier oude Duitse schildpad celluloid poppen; 1x negerjongentje met geschilderde ogen 21cm. Cond.: G, 1x negermeisje met oorbellen 16cm. Cond.: G, 1x schildpad Inge met geschilderde ogen en schoentjes ...
Oude vliegende Hollander (kinderspeelgoed) ca. 1950 ongemerkt in goede originele staat 43x73x38cm. COnd.: G
Oude Duitse schildpadpop model Christel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G
Oud keramieken kinderserviesje ca. 1930 met kersendecor, gemerkt met een bijenkorf en nummers. Bestaande uit; suikerpot, melkkan, 6x plat bord, 4x diep bord, 1x klein kommetje, 1x grotere kom, 1x ovaa...
Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...
Drie oude poppen Duitsland; 1x schildpad Ursel met geschilderde ogen 36cm. Cond.: G, 1x celluloid Bruno Schmidt met slaapogen 39cm. Cond.: R, 1x Sonni meisjespop met slaapogen en "mama", originele pru...
Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G
Grote Duitse schildpadpop Inge met geschilderde ogen 42cm. Cond.: G
Marklin tenderlok Cm 800 in originele doos (licht bespeeld), 3 wagons (1x Marklin kiepwagon, 1x Lilliput en 1x ongemerkt), daarbij diverse blikken Marklin treinrails 2e helft 20e eeuw. 55 Stuks incl. ...
Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.
Twee keer mooie Steiff, Mecki en Micki ca. 1950/1960 met kunststof koppen en vilten lichaam in goede originele staat (kleertjes iets vies) 17cm. Cond.: G
König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U
Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G
Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G
Grote Duitse schildpad pop Blonköpfchen, maat 56 op hoofd en lichaam, met slaapogen in zeer goede staat
Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, hoofd 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.
Oude Duitse Kammer en reinhard celluloid babypop met stoffen lichaam K.R.W. 351/5 56cm. Cond.: G
Schotse jongen kling .Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U
Oude Duitse schildpad pop en mocca kleur (Tortulon) voor de Franse markt. Met glazen ogen in zeer goede staat 28,5cm. Cond.: G
A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R
Twee oude porseleinen poppen 20e eeuw; 1x ongemerkt met originele kleertjes, porseleinen kop en schouders, 1 oog mist, onderste deel arm en been is porselein 39cm. 1x Nr. 1 4/0 Made in Germany met pap...
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G
Oude DUitse Kammer en Reinhard neger-babypop met glazen slaapogen en stoffen lichaam. Compositie hoofd, benen en armen 50cm. Cond.: G