Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bebe Jumeau
Startprijs 1.250 EUR

Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.

Paris Bebe, Jodin
Startprijs 1.000 EUR

Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam. bakfout achter

Zeldzame poppenwagen
Startprijs 250 EUR

Bijzondere Naether antieke poppenwagen in zeer goede staat. Beschildering rondom goed. 92x80x38 cm.Cond.:G

Pop
Startprijs 240 EUR

Oude porseleinen pop, gemerkt Heubach Köppelsdorf 342.5 Germany. In goede originele staat 46cm. Cond.: G

Kerstner
Resultaat: 200 EUR

Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongemerkt (waarschijnlijk Kerstner). L.: 32cm.

Porseleinen pop, 183X0
Startprijs 150 EUR

Schotse jongen kling .Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U

Celluloid pop, Hans
Startprijs 125 EUR

Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, hoofd 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.

Grizzly beer
Startprijs 120 EUR

Beer, gemerkt Grisly, met glazen ogen. In zeer goede staat. 48 cm.

8 Oude poppen
Startprijs 100 EUR

Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.

A.M. Nr. 370
Startprijs 100 EUR

A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R

2 Oude poppen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude porseleinen poppen 20e eeuw; 1x ongemerkt met originele kleertjes, porseleinen kop en schouders, 1 oog mist, onderste deel arm en been is porselein 39cm. 1x Nr. 1 4/0 Made in Germany met pap...

Pop, Armand Marseille
Startprijs 100 EUR

Oude porseleinen pop Duitsland ca. 1920. Armand Marseille Nr. 390 / 7/0, papier-mache lichaam ca. 28cm. Cond.: R

3 Duitse celluloid poppen
Resultaat: 80 EUR

Drie oude Duitse celluloid poppen; 1x schildpad model Ursel met vaste glazen ogen 34cm., 1x Cellba celluloid, gemerkt zeemeermin met glazen ogen 35cm. en 1x schildpad (celluloid) Ursel met glazen ogen...

4 Dinky Toys
Startprijs 80 EUR

Vier oude leger Dinky Toys; 1x Chieftain tank 155mm (geen rubber), 1x Austin champ meccano Ltd, 1x Army Wagon meccano Ltd en 1x Scout Car 7-22cm. Cond.: R

4 Duitse schildpadpoppen
Startprijs 80 EUR

Vier oude Duitse schildpad celluloid poppen; 1x negerjongentje met geschilderde ogen 21cm. Cond.: G, 1x negermeisje met oorbellen 16cm. Cond.: G, 1x schildpad Inge met geschilderde ogen en schoentjes ...

Kammer & Reinhard, negerpop
Startprijs 80 EUR

Oude DUitse Kammer en Reinhard neger-babypop met glazen slaapogen en stoffen lichaam. Compositie hoofd, benen en armen 50cm. Cond.: G

Buschow & Beck meisjespop
Startprijs 80 EUR

Oude celluloid Buschow en beck meisjespop (Minerva) met glazen ogen in goede staat 43cm. Cond.: G

Schilpadpop, Blondköpfchen
Startprijs 75 EUR

Grote Duitse schildpad pop Blonköpfchen, maat 56 op hoofd en lichaam, met slaapogen in zeer goede staat

Kammer & Reinhardt babypop
Startprijs 75 EUR

Oude Duitse Kammer en reinhard celluloid babypop met stoffen lichaam K.R.W. 351/5 56cm. Cond.: G

Radiografische boot
Resultaat: 70 EUR

Compleet nieuw in de verpakking; 1x Nieuwe radiografische afstandsbediening en 1x op afstand bestuurbare boot. Graupner Möwe vissersboot 60x49x20cm. Inclusief originele doos en toebehoren.

Schildpadpop Inge
Startprijs 70 EUR

Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 46cm. Cond.: G

7 Duitse poppen
Startprijs 60 EUR

Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G

Kleine wandelwagen
Startprijs 60 EUR

Kleine antieke poppenwagen ca. 1900, in zeer goede staat. 68x77x33 cm.

4 Dinky Toys
Startprijs 60 EUR

Vier oude leger Dinky Toys; 1x Panhard meccano France, 1x Ton Cargo Truck, 1x Saladin Armoured Car en 1x Berliet Gazelle 7-14cm. Cond.: R