Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5-Kaars kandelaar, Cupido
Startprijs 2.900 EUR

Fraai zilveren vierarmige 5-lichts kandelaar op gelobte gegraveerde voet, rustend op vier pootjes. De kroon wordt gedragen door een weelderige dansende putti 835/000 ca. 2875gr. 44xø34cm. Cond.: U

Jugendstil schaal op voet
Startprijs 2.500 EUR

Fraai groot zilveren Jugendstil tafelstuk op massief gestyleerd voetstuk. Het afschroefbare presenteerblad wordt gedragen door een gestyleerde vrouwenfiguur. blad ø32 cm., H.40 cm., ca.1948 gr. Cond.:...

Zilveren olifant
Resultaat: 2.800 EUR

2 Zilveren olifanten, moeder en kind. Moederolifant: zilver 835/000 gekeurd,L.37 cm. H.20 cm ca.2045 gr, een slagtand deels afgebroken. Kind: zilver 835/000 gekeurd, L.18cm. H.9 cm., ca.343 gr. mist ...

5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.350 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...

2 Kandelaars, gelobte voet
Startprijs 1.000 EUR

2 Bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. ca. Hoogte 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.

Duitse kerkbeker 19e eeuw
Resultaat: 860 EUR

Prachtige 1e gehalte zilveren Cibori met vergulde binnenzijde. Geheel bewerkt met cartouches en acanthusranken in Renaissance stijl. Eind 1800 voet ø11cm., deksel ø13cm., Totale hoogte 36 cm., Cond.:U

Hollands zilv. broodmand
Startprijs 850 EUR

Prachtig ajourgezaagde Hollands zilveren hengselmand met parelrand op 4 pootjes. 1e gehalte grootkeur 925/000, Jaarletter O: 1998 ca. 542gr. 30x18,5cm. Cond.: U

Zilveren hengselmand
Startprijs 850 EUR

Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21.5x15 cm (zonder hengsel) ca.886 gr., Cond.:U

7-Delige eierset
Startprijs 800 EUR

7-Delige ajourgezaagde zilveren 925/000 eierhouderset op 3 gegoten klauwpootjes. Z 1 gekeurd. Houder ø18 cm., eierdopje H.7 cm., ca.792 gr., cond.:U

Frans zilv. servies
Startprijs 750 EUR

Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...

Hollands zilv. servies
Startprijs 750 EUR

Fraai zwaar handgegraveerd zilveren servies op geschulpte voeten 835/000, MT: Aubert ca. 980gr. (inclusief handgrepen) Cond.: U

Gelobte schaal op pootjes
Startprijs 750 EUR

Grote ovale zilveren 835/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....

Zilveren Kovsh
Resultaat: 750 EUR

Zilveren kovsh uit Rusland "Ovchinnikov" stijl, gestempeld Ovchinnikov. gehalte 84, solothnik, emaille bewerkt met vergulde binnenzijde, op voet. 7xø5cm., Cond.:U

Dienblaadje Joodse afb.
Startprijs 740 EUR

Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U

Zilv. warmhoudschaal
Startprijs 730 EUR

Ronde warmhoudschaal, zilver 800/000, Duits,1e helft 20e eeuw, MT.:M.H.Wilkens &Söhne, Bremen-Hemelingen. Handvat van deksel is afschroefbaar kan dan dienst doen als schotel. ø2535 cm., ca.1037gr.

Rijk bewerkte koffiekan
Startprijs 725 EUR

Voor de liefhebber: Zilveren 800/000 rijkelijk bewerkte koffiekan met bewerkte houten handgreep op ronde voet. buik ø15cm., H.22cm., Totale breedt incl. tuit en handgreep 29 cm., ca. 1000 gr., Cond.:U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 680 EUR

Bijzonder mooie tafelkandelaar zilver 800/000, Mailand,1944-1968 . Gedraaide armen (4 kaarsen) afneembaar zodat men 1 kaars kan branden. H. 23/36 cm., ca.1045gre.

Zilveren servies
Startprijs 720 EUR

3-Delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.

Zilveren ei, emaille
Resultaat: 725 EUR

Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U

Zilveren servies
Startprijs 690 EUR

Driedelig koffieservies, zilver 826/000, Denemarken 1931, Christian F.Heise, MT: Carl M.Cohr, Fredericia. Barok vormgeving ieder staand op 4 pootjes met bladmotief. H. 8.5-20.5 cm., Totaal ca.956 gr.

Trekpotje op comfoor
Startprijs 675 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 trekpotje op zilveren comfoor. Trekpotje: tapstoelopend met parelrand bewerking, eind 1800. MT.:Frans Ernst Held Amsterdam. ø 9.5 cm., H.13 cm., Cond.:UComfoor:zilver ...

Zilveren Tcharka
Resultaat: 625 EUR

Zilveren Tcharka uit Rusland, gehalte 88 solothnik (=916/000) transparant geëmailleerd en vergulde binnenzijde. 4xø4cm. Cond.: U

Koffiekan, 4 pootjes
Startprijs 600 EUR

Rijkelijk bewerkte zilveren 835/000 koffiekan met isolatieringen aan zilveren handvat. MT.:H.S., onderzijde ø12 cm., H.25 cm. ca.723 gr., Cond.:U

Fruitschaal met oren
Startprijs 600 EUR

Sterling zilveren fruitschaal op 4 cupidopootjes met aan de rand ajoutgezaagde bewerkingen en 2 massieve handgrepen. 38x21x8 cm., ca.523 gr., Cond.:U