Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U
Twee grote bronzen Empire stijl vuurvergulde 7-lichts kaarskandelaars 20e eeuw. 1x in de vorm van een jongen en 1x in de vorm van een meisje. Geheel staand op grijs marmeren voet, mooie kwaliteit 71x3...
Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd: M.D.C.Arioton (waarschijnlijk Claudius Marioton) met Parijse gietstempel. Oude man met stok en lantaarn. Mooie patina. 55x31x27 cm., Cond.:G
Groot bronzen figuur, gesigneerd P.J.Méne, waarschijnlijk Pierre Jules Méne 1810-1879 Frankrijk, voorstellende een Arabische ruiter met valk te paard. 71x63x25cm., Cond.:G
Grote antieke bronzen figuur voorstellende een vikinger. Gesigneerd: Debut, met losse houten sokkel. Jean Diedier Debut 1824-1893 Frankrijk. Mooie patina. 46x15x16cm., Cond.G
Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G
Twee monumentale antieke Oosterse bronzen pronkvazen, ca.1890, met rijk figuraal decor (dieren). In goede originele staat. 60x20x19cm.
Groot antiek bronzen figuur Duitsland 1901, gesigneerd J. Hammerschmidt ( Joseph Hammerschmidt 1873 - ). Voorstellend een man met sigaar en jongen zittend op een zandsteen bank. In zeer goede originel...
Bronzen beeld voorstellend en vrouw met tamboerijn, gesigneerd Marioton (Claudius Marioton 1844 - 1919 Frankrijk) in zeer goede staat 44cm. Cond.: G
Notenhouten Mariabeeld, gekroonde Madonna 15e-16e eeuw ongerestaureerd, mogelijk Zuid-Europees plattelandsatelier. Originele polychromie, handen ontbreken, 41cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur, gesign. Miroy Freres, ca. 1890, Frankrijk, voorstellend een man met steenslotgeweer. Mooie patina. Aan voorzijde met schild:Rolando Leveque. H. 43 cm.Cond.:G
Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Romein met papier en schrijfgerei op een stoel. Gesigneerd Pradier (Waarschijnlijk Jean Jacques Pradier 1790 - 1852). Geheel op bruin marmeren voet 29x32x14cm...
Zwaar bronzen vuurverguld beeld, 1e helft 19e eeuw, voorstellend een geleerde met zwaard in de hand andere hand steunt op een boek. Geheel staand op een marmeren sokkel. In goede originele staat. 35x3...
Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Dell van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur, Charles Perron, met origineel rood marmeren voet, ca. 1880, voorstellende twee kinderen die een grote mand dragen. 29x21x14 cm., Cond.:G
Eikenhouten console, deels ca. 1530 in Gothische stijl. Boven- en achterplank van latere datum.
Twee oude Oosterse bronzen vazen met vogeldecor en takken, ca.1900 (1 met deuk). 39x10x11cm., Cond.:G
Grote bronzen bottichava zittend op een olifant, 20e eeuw. In goede staat. 46x27x18cm.
Prachtige antieke bronzen Jugendstil figuur, gesigneerd S. Kinsburger E.V. 2465 (1855 - 1935 Frankrijk). gemonteerd op rood-marmeren voet, voorstellend een meisje met roos in de hand 16,5cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur, gemerkt: Klinkenberg, ca. 1890, naakt meisje met appel op de rug. Gemonteerd op zwart marmeren voet. 38xø16 cm., Cond.:G
Heilig houten Mariabeeld Duitsland, barok met originele polychromie ca. 1800. Deel voetje mist 24x9x8cm. Cond.: G
Antieke Chinese bronzen 3-delige wierrookbrandwer, ca. 1900, met draken en schildpadjes decor. 49x20.5x20.5 cm., Cond.:G
Bronzen Madonna, waarschijnlijk 18e-19e eeuw met mooie patina 34,5x12x7cm. Cond.: G