Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen design vaas
Resultaat: 280 EUR

Prachtige groen glazen art-deco vaas, ca.1930, met vrouwendecor, mat en glanzend glas. 25.5x Ø16cm., Cond.:G

3 Traanflesjes (Romeins)
Startprijs 250 EUR

3 Glazen bodemvondsten uit de oudheid, waarschijnlijk Romeins. 2x flaconflesje en 1x zalfpotje. 25-77 cm., Cond.:G

Kristallen bowlset
Startprijs 150 EUR

Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...

Glazen Art Deco lampekap
Startprijs 90 EUR

Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G

3 Schalen waaierkristal
Resultaat: 90 EUR

Drie waaierkristallen scheepjesvormige schalen 2e helft 19e eeuw (minimale chips) 16-30cm. Cond.: G

6 Delen ruit/waaierkristal
Resultaat: 80 EUR

Zes delen antiek kristal; 1x bonbonniere waaierkristal (1 chip), 1x stolp waaierkristal (2 chips), 1x Nap ruitkristal (1 chip), 2x ruitkristallen onderzetters (minimale chips) en 1x geslepen schaal 6-...

3 Delen kristal
Resultaat: 70 EUR

Drie delen 19e eeuws kristal, ruitgeslepen en zwaar uitgevoerd; 1x dekselcoupe (Goed), 1x karaf (geen stop), 1x dekselschaal (minimale chip) 16-21cm. Cond.: R-G

Natfruit waaierkristal + onderschotel
Resultaat: 70 EUR

Schitterende waaierkristallen natfruitschaal met originele waaierkristallen lekschaal 2e helft 19e eeuw in uitstekende staat 10xø21cm. Cond.: U

Karaf op voet
Resultaat: 60 EUR

Kristallen karaf op plated voet. 2e helft 20e eeuw. 39xø16 cm., Cond.:G

Schenkkan + bonboniere
Resultaat: 60 EUR

Twee delen oud/antiek plated/zilver: 1x Historisme schenkkan, gegraveerd ca. 1880 en 1x bonbonniere van geslepen kristal met zilveren 800/000 deksel, 1e helft 20e eeuw 12-19cm. Cond.: G

Bowl-glas + lepel
Resultaat: 60 EUR

Prachtige antieke mondgeblazen glazen beschilderde bowlpot, handbeschilderd met takken en vogels (2-kleurig glas, chip van voet af) daarbij een plated met koperen W.M.F. sleef (opdien lepel) hamerges...

Lalique vaasje
Resultaat: 60 EUR

Oud kristallen Lalique vaasje mat bewerkt met bladmotief 6xø7cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 65 EUR

Twee zware kristallen karaffen facetgeslepen, 1e helft 20e eeuw. Bij 1 karaf 1 chip af. 26x10x10cm.,Cond.:R/G

42-Delig servies Leerdam
Resultaat: 60 EUR

42 Delen A.D. Copier Neerlandia Art Deco groen persglas ontbijtservies 1933-1945 bestaande uit; 11x ontbijtbordje, 3x vleeswarenschaaltje, 3x eierdopje, 2x broodschaal, 1x suiker&melkstel, 2x schalen ...

4 Glazen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Vier kaarskandelaars, 19e eeuws glaswerk met restverzilvering

2x Glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G

Kristallen soezenschaaltje
Startprijs 55 EUR

Antiek ruitgeslepen kristallen soezenschaaltje. Rand lichte chips 19,5x9x5cm. Cond.: G

2 Setjes ruitkristal
Resultaat: 50 EUR

Twee mooie sets ruitkristal 1e helft 20e eeuw; 1x grote schaal met 4 kleine schalen en 1x 6-delige set bestaande uit; azijn, olie,mosterd,zout en peper (minimale chips) 37x13cm. en 26x6x14cm. Cond.: G

Ovale kristallen schaal
Startprijs 50 EUR

Ovaalvormige ruitgeslepen kristallen schaal 2e helft 19e eeuw, minimale chips 10x19x24cm. Cond.: G

Glazen tafellamp Daum
Resultaat: 50 EUR

Oude glazen tafellamp (Daum France) in goede staat 2e helft 20e eeuw 35x13x9cm. Cond.: G

17 Delen Leerdam glas
Resultaat: 50 EUR

17 Delen Copier Leerdam glas 1926 (gemerkt); 11x kleine koekjesschaaltjes, 4x grotere gebaksschaaltjes, 1x grote glazen ronde pot op onderschotel, 1x kleinen glazen ronde pot op onderschotel.

5 Kristallen gebaksschalen
Startprijs 40 EUR

Vijf zware kristallen cake-schalen ca. 1900 in mooie tijdloze vormgeving. In uitstekende staat ø15,5cm. Cond.: U

Geslepen karaf
Startprijs 40 EUR

Prachtige grote ruitgeslepen kristallen karaf 2e helft 20e eeuw in uitstekende staat 22,5xø12cm.

5-Delig kristallen set
Startprijs 40 EUR

5-Delige kristallen set bestaande uit; 4 amandelgeslepen glazen en 1 amandelgeslepen karaf in goede staat 1e helft 20e eeuw 11xø10cm. en 28,5xø13cm. Cond.: G