Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.
Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.
Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool met prachtig bewerkte loop (Familiewapen?). Metaal en brons met mahoniehouten kolf. In zeer goede originele staat 25x13x4,5cm.
Grote ijzeren geldkist ca. 1800 (Louis Seize, Empire) met origineel slot en sleutel. In goede originele staat 40x56x37cm.
Antieke Hollandse statenbijbel, 1778, met origineel lederen band en koperen sloten( deels gerestaureerd) uit Dordrecht (incompleet) 11x25x27cm., Cond.:R
Vuursteen donderbus 18e eeuw met bewerkte mahoniehouten kolf en loop, gemerkt Warransted. In goede originele staat 51x14x5cm.
Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G
Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..
Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.
Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van handen. In zeer goede staat 85x10x5cm.
Twee oude lexicons, Nederlandse Beeldene Kunstenaars 1750-1950, gebonden in lederen band/ 27x20x6cm., Cond.:G
5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G
Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G
Prachtige cello met standaard, gemerkt Blessing, 2e helft 20e eeuw,. In goede originele staat 112x37x20cm. Cond.: G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G
Hollandse antieke bakbarometer, 1e helft 20e eeuw, naar barok voorbeeld anno 1726, gemerkt D.G.Fahrenheit L.118x20cm.
Likeurkelder ca. 1900 in boekenvorm met daarin 4 glazen, 2 karaffen en 1 blender. 1 Stop mist en 1 glas mist. Niet origineel 26x26x21cm. Cond.: R-G
Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G
Franse hanglamp in Louis Seize stijl met roofvogel en mat geslepen glas ca. 1900 50xø20cm. Cond.: G
Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R
Uitgebreide collectie van Godfried Bomans o.a; handgeschreven stukken, handgeschreven gedichten voor o.a. De Volkskrant, grammofoonplaten. Alles uit het archief van Ted van Turnhout, secretaris van Bo...
Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van vingers. In zeer goede staat 62x9x4cm.
Prachtige grote bewerkte bronzen kaarskandelaar 2e helft 19e eeuw met engel en zwaard. In zeer goede originele staat 71x35x35cm.