Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Koppel vuursteen pistolen
Startprijs 2.350 EUR

Schitterend 18e eeuws koppel vuursteen pistolen, gemerkt London D. Egg. Brons met metaal en mahonie. In zeer goede originele staat 27x14x5cm.

Walzen-speeldoos
Resultaat: 1.200 EUR

Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.

Vuursteen pistool
Startprijs 900 EUR

Zeldzaam 18e eeuws vuursteen pistool met prachtig bewerkte loop (Familiewapen?). Metaal en brons met mahoniehouten kolf. In zeer goede originele staat 25x13x4,5cm.

Geldkist
Startprijs 650 EUR

Grote ijzeren geldkist ca. 1800 (Louis Seize, Empire) met origineel slot en sleutel. In goede originele staat 40x56x37cm.

Statenbijbel 1778
Startprijs 500 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel, 1778, met origineel lederen band en koperen sloten( deels gerestaureerd) uit Dordrecht (incompleet) 11x25x27cm., Cond.:R

Oosterse donderbus
Startprijs 480 EUR

Vuursteen donderbus 18e eeuw met bewerkte mahoniehouten kolf en loop, gemerkt Warransted. In goede originele staat 51x14x5cm.

Antieke Colt + kist
Resultaat: 450 EUR

Antieke Amerikaanse Colt, in origineel houten kist met accesoires (defect), diverse nummer ingestanst. 8x30x18cm., Cond.:R/G

Kroonluchter met prismen
Startprijs 400 EUR

Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..

2 Bronzen kandelaars 1870
Resultaat: 400 EUR

Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.

Chinese beul, handen
Startprijs 360 EUR

Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van handen. In zeer goede staat 85x10x5cm.

Lexicon Kunstenaars, 2 delen
Startprijs 350 EUR

Twee oude lexicons, Nederlandse Beeldene Kunstenaars 1750-1950, gebonden in lederen band/ 27x20x6cm., Cond.:G

Bureauset onyx
Startprijs 350 EUR

5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G

Jugendstil schaal
Startprijs 350 EUR

Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G

Cello
Resultaat: 310 EUR

Prachtige cello met standaard, gemerkt Blessing, 2e helft 20e eeuw,. In goede originele staat 112x37x20cm. Cond.: G

Console met kinderhoofd 1860
Startprijs 300 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G

Console met kinderhoofd
Startprijs 300 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 575 EUR

Hollandse antieke bakbarometer, 1e helft 20e eeuw, naar barok voorbeeld anno 1726, gemerkt D.G.Fahrenheit L.118x20cm.

Kistje met glaswerk
Startprijs 280 EUR

Likeurkelder ca. 1900 in boekenvorm met daarin 4 glazen, 2 karaffen en 1 blender. 1 Stop mist en 1 glas mist. Niet origineel 26x26x21cm. Cond.: R-G

Art Deco lamp
Startprijs 280 EUR

Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G

Hanglampje, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Franse hanglamp in Louis Seize stijl met roofvogel en mat geslepen glas ca. 1900 50xø20cm. Cond.: G

Empire kandelaar 1820
Startprijs 250 EUR

Antieke empire vuurvergulde bronzen empire wand kaarskandelaar (later geëlektrificeerd) ca.1810 stuk afgebroken maar erbij. 34x32x22 cm., Cond.:R

Collectie Godfried Boman
Startprijs 250 EUR

Uitgebreide collectie van Godfried Bomans o.a; handgeschreven stukken, handgeschreven gedichten voor o.a. De Volkskrant, grammofoonplaten. Alles uit het archief van Ted van Turnhout, secretaris van Bo...

Chinese beul, vingers
Startprijs 240 EUR

Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van vingers. In zeer goede staat 62x9x4cm.

Grote kandelaar
Resultaat: 300 EUR

Prachtige grote bewerkte bronzen kaarskandelaar 2e helft 19e eeuw met engel en zwaard. In zeer goede originele staat 71x35x35cm.