Jan Voerman senior (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op paneel, landschap bij avond met paarden (lichte beschadigingen) 54x32cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, houtvesters bij avond 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren 63x43cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en diverse figuren 63x43cm. Cond.: R-G
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G
Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G
G. Poggenbeek 1881 (Amsterdam 1853 - 1903), aquarel op papier, eenden bij een plas Cond.: G
Atelier Albert Neuhuys (Utrecht 1844 - 1914 Locarno), olieverf op linnen, boereninterieur met twee figuren (prachtige inlijsting) 42x29cm. Cond.: G
Constant Artz (Parijs 1870 -1951 Soest), olieverf op paneel, 4 eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G
Corneille 96 (origineel) ( 1922 - 2010 Beverloo), gemengde techniek op papier, "a Diana" 28x20cm. Cond.: G
Gesigneerd Corot 19e eeuw, Babison stijl, oude bedoeking, wegens cracele 42,5x27,5cm. Cond.: R-G
W.G.F. Jansen (1871 - 1949 Blaricum), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp en molen 86x70cm. Cond.: R
Jan te Wierik ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, abstracte compositie van fantasiefiguren 24x30cm. Cond.: G
Johannes Karel Leurs ( Den Haag 1865 - 1938 West Indië), aquarel op papier, herderin bij schapen voeren 53x36cm. Cond.: G
Gesigneerd W.H. Eickelberg, olieverf op paneel, wintergezicht met sprokkelvrouwtje 27x18cm. Cond.: G
Ikoon van Moeder Gods, vreugde van alle lijdenen. Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 30,7x26,7cm.
Roelf Gerrit Rijkens, 1795-1855 Groningen, olieverf op paneel, Buitenlands romantisch landschap met vele figuren. 17x14.5 cm., Cond.:G
Frits Goosen (Hilversum 1943), olieverf op linnen, wintergezicht met schuren in de bergen 50x70cm. Cond.: G
Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G
Klaas Bernink 1984 (1913 - 1996), olieverf op papier, landschap met boerderij aan het water 59x38cm. Cond.: G
Peter Diem (1945 - ) (Geïnspireerd door de Cobra groep), acryl op linnen, "Flying Cow" 140x100cm. Cond.: U
Moeder Gods van Feodorovsk in Petersburgse stijl met zilveren rizza, ca.1900. 22,5x17,5cm.
Moeder Gods van Kazan, Russische icoon met zilveren rizza in een zgn."kiot"(d.w.z.een afsluitbaar beschermkastje) eind 19e eeuw. 22x25,5cm.