Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bestek in cassette
Resultaat: 70 EUR

Bestekcassette ca. 1900 met 12-persoons visbestek met gegraveerde plated lemetten en vorken in zeer goede staat 5x34x26cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote bronzen cloisonne cachepot met familiewapen. Fijn uitgewerkt 19e/20e eeuw, bodem zit iets los 19xø25cm. Cond.: G

Console met kinderhoofd
Startprijs 300 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G

Console met kinderhoofd 1860
Startprijs 300 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G

7 Antieke sloten
Startprijs 50 EUR

Zeven ijzeren sloten (o.a. kast- en deursloten), 17e-18e-19e eeuw 16-27cm. Cond.: R-G

Kokeshi dolls
Resultaat: 90 EUR

12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,

Chinees marmeren figuur
Resultaat: 10 EUR

Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G

2 Noten wandconsoles
Startprijs 60 EUR

Twee antieke notenhouten wandconsoles ca. 1900. Opengewerkt met wapen. Renaissance stijl 15x15x13cm. Cond.: G

Wandconsole
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G

3 Delen divers
Resultaat: 10 EUR

Drie delen klassiek 20e eeuw; 1x bronzen bewerkte emmer met hengsel 1556 (reproductie) 27x14x9cm, 1x tinnen empire stijl kandelaar 22xø10cm. en 1x tinnen kannetje 16x10xø8cm. Cond.: G

2 Handboeien, 17e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 17e eeuwse ijzeren handboeien (voor wandbevestiging) in goede originele staat 29-40cm. Cond.: G

Trekbel
Resultaat: 10 EUR

Koperen wandbel met bronzen bel ca. 1900 naar 16e eeuws voorbeeld 27x16x15cm. Cond.: G

Grammofoon, messing hoorn
Resultaat: 150 EUR

Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G

2 Houtsnijwerken
Resultaat: 90 EUR

2 Antieke handgestoken notenhouten wandreliëfs, ca.1900, jachtmotief 1x gevogelte en 1xvissen. In goede staat. 31x25x6 en 33x24x5cm.

Collectie Godfried Boman
Startprijs 250 EUR

Uitgebreide collectie van Godfried Bomans o.a; handgeschreven stukken, handgeschreven gedichten voor o.a. De Volkskrant, grammofoonplaten. Alles uit het archief van Ted van Turnhout, secretaris van Bo...

Plafoniere
Startprijs 70 EUR

Plafoniere ca. 1900 van geslepen glas met messing 32xø34cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Resultaat: 300 EUR

Prachtige grote bewerkte bronzen kaarskandelaar 2e helft 19e eeuw met engel en zwaard. In zeer goede originele staat 71x35x35cm.

Lamp porseleinen voet
Resultaat: 10 EUR

Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M

Majolica wandobject
Resultaat: 100 EUR

Majolica wandobject in originele lijst ca. 1900 voorstellend een 18e eeuws interieur met figuren (2-dimensionaal). Majolica goed, lijst beschadigd 83x62cm. Cond.: G

Inktstel
Startprijs 125 EUR

Antiek marmeren inktstel met bronzen armaturen, 2 kristalleninktpotjes en 2 uitklapbare kaarskandelaars, ca. 1890, 12x35x14cm., Cond.:G

Tiffany stijl lamp kruis
Resultaat: 82 EUR

Tiffany stijl glas in lood lamp in kruisvorm 21e eeuw 47x31x9cm. Cond.: G

Garen weegschaal
Resultaat: 45 EUR

Garenweger ca. 1900 van messing met metaal D.R.P. Louis Schopper Leipzig 88x76x18cm. Cond.: U

Metalen icoon, emaille
Startprijs 125 EUR

Antieke bronzen icoon, Rusland 19e eeuw, met cloisonné, In goede originele staat. 11.3x9.8x0.3cm.

6-Persoons bestek + cassette
Resultaat: 30 EUR

Zes-persoons Duits plated bestek ca. 1900 met gegraveerde lemetten en vorken 19x25cm. Cond.: G