Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schemerlamp
Resultaat: 60 EUR

Staande design verchroomde vloerlamp met groene stoffen kap, 2e helft 20e eeuw, 155xØ30 cm., Cond.:G

Doos strip-/kinderboeken
Resultaat: 15 EUR

Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G

Doos bodemvondsten
Startprijs 30 EUR

-

Kist bodemvondsten
Startprijs 40 EUR

Groot kavel diverse bodemvondsten 16e-17e-18e eeuw o.a; scherven Overijssel Cond.: G

Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten 19e eeuws renaissance stijl hekwerk, waarschijnlijk v.e. kerkelijk altaar. Bestaand uit diverse losse delen die samen te voegen zijn 250-300cm. Cond.: G