2 Prachtige 2-kleurige glazen roemers met gouddecor en gegraveerd, 2e helft 20e eeuw, 18xØ8cm., Cond.:G
Grote amandelgeslepen Biedermeier kristallen schaal (randschades) 19e eeuw 7,5x24,5cm. Cond.: R
Prachtige antieke mondgeblazen glazen beschilderde bowlpot, handbeschilderd met takken en vogels (2-kleurig glas, chip van voet af) daarbij een plated met koperen W.M.F. sleef (opdien lepel) hamerges...
Waiierkristallen schenkkaraf 2e helft 20e eeuw (chip) 19xø10cm. Cond.: R
Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: G 1 chip aan rand
Grote ruitgeslepen Biedermeier kristallen schaal (chips rand) 8,5xø23cm. Cond.: R
Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U
Grote kristallen vaas, 19e eeuw, biedermeier, met amandelslijpsel en gezwart houten sokkel. (chips af bij de rand), 34xØ16cm.
Prachtige grote ruitgeslepen kristallen karaf 2e helft 20e eeuw in uitstekende staat 22,5xø12cm.
5-Delige kristallen set bestaande uit; 4 amandelgeslepen glazen en 1 amandelgeslepen karaf in goede staat 1e helft 20e eeuw 11xø10cm. en 28,5xø13cm. Cond.: G
Schitterende waaierkristallen natfruitschaal met originele waaierkristallen lekschaal 2e helft 19e eeuw in uitstekende staat 10xø21cm. Cond.: U
Antiek ruitgeslepen kristallen soezenschaaltje. Rand lichte chips 19,5x9x5cm. Cond.: G
Elf delen glaswerk 20e eeuw; 1x bewerkte schaal met negen glazen schotels en 1x citroenpers 9-21cm. Cond.: G
Zes oude kristallen glazen met ruitslijpsel 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 9-12cm. Cond.: G
3 Delen oud glaswerk: 1 bowlpot, geslepen kristal, 1 bonbon dekselpot geslepen,chip af, 1 parfumflacon en een Wedgwood Barlaston of Etruria vaas 13-27 cm., Cond.:R/G
2 Delen glaswerk, 2e helft 20e eeuw mondgeblazen vaas en een zwaan. 21-25 cm., Cond.:G
Antieke kristallen schaal op voet, met plated bewerkt hengsel, ca.1890, In zeer goede staat. 27xØ23cm.
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
10 Kristallen geslepen vazen 20e eeuw (3 minime chips) 20,5-31cm. Cond.: G
Diverse delen glas en kristal onder andere; 2 karaffen en 1 vaas. Tevens 37 delen diverse glazen, glas en kristal. Cond.: G
Glazen presse-papier Wilhelmina 1898-1948 N.V. Glashandel Dijkstra. Verenigde Amsterdam Groningen 1,5x9x9cm. Cond.: G
Kristallen facetgeslepen karaf met 6 glazen ca. 1900 (stop aan uiteinde beschadigd). 1 Groot glas en 1 klein glas hebben lichte randschade 10-30cm. Cond.: R
Kristallen 6-delige menageset ca. 1920 Art Deco. Tablet heeft chips 13x15x14cm. Cond.: R-G
Twee oude kaarskandelaars; 1x blauw opaline glas met messing 19e eeuw en 1x mondgeblazen ca. 1900. H.: ca.14cm. Cond.: G