Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U
Grote ruitgeslepen Biedermeier kristallen schaal (chips rand) 8,5xø23cm. Cond.: R
Waiierkristallen schenkkaraf 2e helft 20e eeuw (chip) 19xø10cm. Cond.: R
Grote amandelgeslepen Biedermeier kristallen schaal (randschades) 19e eeuw 7,5x24,5cm. Cond.: R
2 Prachtige 2-kleurige glazen roemers met gouddecor en gegraveerd, 2e helft 20e eeuw, 18xØ8cm., Cond.:G
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G
Kristallen Biedermeier coupe 19e eeuw met randschade 14x13,5cm. Cond.: M
Diverse kristallen glazen, 4 glazen hebben een chip. Cond.:R/G
Drie delen 19e eeuws kristal, ruitgeslepen en zwaar uitgevoerd; 1x dekselcoupe (Goed), 1x karaf (geen stop), 1x dekselschaal (minimale chip) 16-21cm. Cond.: R-G
Grote ruitkristallen schaal 2e helft 19e eeuw, minimale chips 9xø22,5cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek plated/zilver: 1x Historisme schenkkan, gegraveerd ca. 1880 en 1x bonbonniere van geslepen kristal met zilveren 800/000 deksel, 1e helft 20e eeuw 12-19cm. Cond.: G
Waaier- en ruitkristallen hoge schenkkan in uitstekende staat 2e helft 20e eeuw 26,5cm. Cond.: U
Vier delen glaswerk 19e-20e eeuw; 1x glas-in-lood beschilderd venster mogelijk ouder 10x26cm. Cond.: G
Twee gegraveerde glazen windlichten met bloemendecor, 20e eeuw, H.35cm., Cond.:G