Gesigneerd W.H. Eickelberg, olieverf op paneel, wintergezicht met sprokkelvrouwtje 27x18cm. Cond.: G
M. Wölcke ca. 1910 (Duitse school), olieverf op linnen, vaas met bloemen 105x76cm. Cond.: G
W. Luynenburg '43 (1907 Wageningen), olieverf op paneel, zomers landschap met kerk 37x27cm. Cond.: G
J.F. Wiest 1938, olieverf op paneel, stilleven met vis 27,5x18cm. Cond.: G
Johan Nibben 1920, olieverf op linnen, schuur 't Everloo in de winter 55x45cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam (gaatjes in de hoeken) 60x100cm. Cond.: G
C. Kemp ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd,olieverf op linnen, Chinese school, Chinese vrouw bij venster. 90x60 cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, ridder met harnas (cracele) 31x41cm. Cond.: M
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap in 16e eeuwse stijl 26x16cm. Cond.: R
Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962), olieverf op linnen, boerderij met rieten dak 45x30cm. Cond.: G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Ingrid Meyer - Häckel 1933 - 2012; 4x linoleumsnede met abstarcte composities (Keith Haring stijl), allen handgesigneerd 27x27cm. Cond.: G
H.G.de Korte, ca. 198, olieverf op linnen, Moedereend met kuikens. 50x60 cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, ruïne met twee figuren en honden 15x24cm. Cond.: G
Ch. Walop ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands interieur met figuren 72x102cm. Cond.: G
Dawson,olieverf op linnen, 2e helft 20e eeuw, zeegezicht met meeuwen. 40x50 cm., Cond.:G
Ikoon van Moeder Gods Feodorofskaja, Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 44,5x38cm.
J.R. Duthel 1852, olieverf op paneel, dame met hoed 21x18cm. Cond.: G
Feestdagen icoon met in het midden de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten. In de hoeken de 4 evangelisten, Rusland, 2e helft19e eeuw. 36x30,5cm.
Onduidelijk gemonogrammeerd, olieverf op linnen, slapende man bij venster (slecht gerestaureerd) 44x63 cm., Cond.:M
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, kustgezicht met schepen 29x17cm. Cond.: G