Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Volkerts
Startprijs 70 EUR

Meinert Volkers (Enschede 1927 - ), olieverf op linnen, stilleven met fruit en campanula's 50x80cm. Cond.: G

Italiaanse aquarel
Startprijs 150 EUR

Desenjano?, aquarel op papier, "Am GardaSee 27 juni 1880", 45x26cm. Cond.: G

Mediterraans schilderij
Resultaat: 70 EUR

Adria Novelli 1939, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 40x80cm. Cond.: G

L. Azzuro, haven met figuren
Resultaat: 25 EUR

L. Azzuro ca. 1950, Italiaanse school, mediterraanse haven schepen en figuren 60x80cm. Cond.:G

Frans Baayens, zeegezicht
Resultaat: 110 EUR

Frans Baayens (1896 - Enschede), olieverf op linnen, zeegezicht bij avond met tweemaster 60x80cm. Cond.: G

Duinlandschap
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, duinlandschap met zee (1 plakker achterop) 30x40cm. Cond.: R

Jan H. Bolink, stilleven
Resultaat: 250 EUR

Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, F. Heyl
Resultaat: 70 EUR

Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Michel
Resultaat: 30 EUR

Michel, olieverf op linnen, vaas met rozen 50x35cm. Cond.: G

W. Peters, wintergezicht
Resultaat: 75 EUR

W. Peters 19e eeuw, verso Wilhelm Otto Peters, olieverf op linnen, man met sprokkelhout in winters landschap 33x24cm. Cond.: R

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 160 EUR

J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Pergus, winter
Resultaat: 25 EUR

Pergus ca. 1940, olieverf op linnen, wintergezicht 120x60cm. Cond.: G

Schilderij W. de Zwart
Geen vanafprijs

Schilderij W. de Zwart

Aquarel, bloemen
Startprijs 20 EUR

-

2 Prenten, Balouis
Startprijs 30 EUR

-

Meisje voor de piano
Startprijs 40 EUR

-

A. Reit, lelies
Startprijs 50 EUR

-

Aquarel, J. Kooistra
Startprijs 40 EUR

-

Aquarel, Rosma
Startprijs 60 EUR

-